Т.А. Мұсабаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 925 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Талғат Амангелдіұлы Мұсабаев Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Мусабаеве Т.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 925
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Мусабаева Талгата Амангельдиевича от должности Председателя Национального космического агентства Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов