Ә.Б. Матишев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 926 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Әлиақпар Болатұлы Матишев Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О Матишеве А.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 926
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Матишева Алиакпара Болатовича от должности заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов