"Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 934 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 9, 101-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің лауазымдық құрамы;»;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің лауазымдық құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңес туралы ережедегі 15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«15. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі ЭСК-тің жұмыс органы болып табылады.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 15 тамыздағы
№ 934 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 25 ақпандағы
№ 202 қаулысымен
бекітілген
Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің лауазымдық құрамы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы
Кеңес мүшелері:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 "О создании Совета по экономической политике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2014 года № 934. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 «О создании Совета по экономической политике» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 9, ст. 101) следующие изменения:
1) подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«1) Должностной состав Совета по экономической политике;»;
2) состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
3) в Положении о Совете по экономической политике, утвержденном указанным постановлением, пункт 15 изложить в следующей редакции:
«15. Рабочим органом СЭП является Министерство национальной экономики Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 августа 2014 года
№ 934
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2003 года
№ 202
Должностной состав Совета по экономической политике
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Члены Совета:
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Председатель Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
Помощник Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Председатель правления акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)