Ұлттық пантеонның кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 1020 қаулысы
Мемлекеттің, ғылымның, мәдениеттің аса көрнекті қайраткерлерінің, сондай-ақ Қазақстанның дамуына үлес қосқан тұлғалардың есімін мәңгі есте қалдыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімінің «Ұлттық пантеон» объектісін құру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Астана қаласы мен Ақмола облысының әкімдері заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) «Ұлттық пантеон» объектісінің орналасатын жерін анықтасын;
2) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О некоторых вопросах Национального пантеона
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2014 года № 1020
В целях увековечения памяти выдающихся деятелей государства, науки, культуры, а также лиц, внесших вклад в развитие Казахстана, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением акима города Астаны о создании объекта «Национальный пантеон».
2. Акимам города Астаны и Акмолинской области в установленном законодательством порядке:
1) определить место размещения объекта «Национальный пантеон»;
2) принять иные необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов