"Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2011 – 2015 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын (1-кезең) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 130 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 1113 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2011 – 2015 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын (1-кезең) бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 130 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 241-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2011 – 2015 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында (1-кезең):
«Мақсат: балаларды мектепке дейінгі сапалы тәрбиемен және оқытумен толық қамтуды, балаларды мектепке даярлау үшін олардың мектепке дейінгі тәрбиелеудің және оқытудың әртүрлі бағдарламаларына тең қол жеткізуін қамтамасыз ету» деген бөлімде тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мақсат: халықтың мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарының сапалы көрсетілетін қызметтеріне сұранысын қанағаттандыру»;
«Нысаналы индикатор: 3 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың 74 %-ын мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Нысаналы индикатор: 3 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың 77,7 %-ын мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Нәтижелер көрсеткіштерінде»:
«жекеменшік балабақшалардың жалпы балабақшалар санынан үлесі – кемінде 12 %» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 130 "Об утверждении Плана мероприятий на 2011-2015 годы по реализации Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 - 2020 годы (I этап)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2014 года № 1113
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 130 «Об утверждении Плана мероприятий на 2011 – 2015 годы по реализации Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы (I этап)» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 241) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий на 2011-2015 годы по реализации Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы (1 этап), утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Цель: обеспечение полного охвата детей качественным дошкольным воспитанием и обучением, равного доступа детей к различным программам дошкольного воспитания и обучения для их подготовки к школе» заголовок изложить в следующей редакции:
«Цель: удовлетворение потребности населения в качественных услугах организаций дошкольного воспитания и обучения»;
строку «Целевой индикатор: охват 74 % детей в возрасте от 3 до 6 лет дошкольным воспитанием и обучением» изложить в следующей редакции:
«Целевой индикатор: охват дошкольным воспитанием и обучением 77,7 % детей в возрасте от 3 до 6 лет»;
в «Показатели результатов»:
строку «доля частных детских садов от общего числа детских садов – не менее 12 %» изложить в следующей редакции:

«жекеменшік балабақшалардың жалпы балабақшалар санынан үлесі – кемінде 27,9 %»;
реттік нөмері 61-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-6, 67-7, 67-8-жолдармен толықтырылсын:
«
67-1
Мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру есебінен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қосымша орындар енгізуді қамтамасыз ету, оның ішінде: республикалық бюджет есебінен: 2010 жылы – 89 723;
2011 жылы – 68 777;

«доля частных детских садов от общего числа детских садов - не менее 27,9 %»;
строку, порядковый номер 61, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-6, 67-7, 67-8, следующего содержания:
«
67-1
Обеспечение ввода дополнительных мест в дошкольных организациях образования за счет размещения государственного образовательного заказа, в том числе: за счет республиканского бюджета: в 2011 году – 68 777;