Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 қарашадағы № 1161 қаулысы
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов және Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері міндеттерінен босатылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов және Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері болып тағайындалсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2014 года № 1161
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года «О Национальном Банке Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Освободить от обязанностей представителей Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича.
2. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Министра финансов Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича и Министра национальной экономики Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов