"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 1176 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2014 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 76 308 739 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 18 910 953 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіптік даярлауға - 7 838 808 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне - 11 072 145 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға - 2 372 667 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға - 294 986 мың теңге;
көшуге субсидиялар беруге - 27 121 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 1 502 368 мың теңге;
жастар практикасына - 2 338 899 мың теңге;
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 63 274 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге - 3 825 370 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа - 168 467 мың теңге;
халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа және халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жеке жұмыспен қамту агенттіктеріне мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа - 91 678 мың теңге;
халықтың арасында кәсіптік бағдарлауға - 387 315 мың теңге;
2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне 2 399 411 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға - 526 681 мың теңге;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2014 года № 1176
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы» следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 76 308 739 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 18 910 953 тысячи тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан - 7 838 808 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан - 11 072 145 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы - 2 372 667 тысяч тенге;
обучение основам предпринимательства - 294 986 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд - 27 121 тысяча тенге;
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров - 1 502 368 тысяч тенге;
молодежную практику - 2 338 899 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников - 63 274 тысячи тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения - 3 825 370 тысяч тенге;
информационную работу - 168 467 тысяч тенге;
государственный социальный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет, неправительственным организациям и на государственный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет, частным агентствам занятости - 91 678 тысяч тенге;
профессиональную ориентацию среди населения - 387 315 тысяч тенге;
2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 2 399 411 тысяч тенге Министерству национальной экономики Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища - 526 681 тысяча тенге;

жастарға арналған жатақхана салуға, сатып алуға, құрылысын аяқтауға - 501 670 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға - 60 377 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның жетіспейтін объектілерін дамытуға және салуға - 1 310 683 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 54 691 686 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға - 48 864 659 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттер салуға - 5 827 027 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 259 032 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ақпараттық сүйемелдеуді және оның ақпараттық жұмысын қамтамасыз етуге - 149 141 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеуге - 109 891 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 2013 жылы басталған республикалық әлеуметтік-мәдени объектілерді күрделі жөндеуді аяқтауға - 47 657 мың теңге бөлінсін.»;
көрсетілген қаулыға 20212224-қосымшалар осы қаулыға 1234-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 қарашадағы
№ 1176 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1329 қаулысына
20-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде
іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттердің сомаларын бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
кадрларды кәсіптік даярлауға
жалақыны ішінара субсиди ялауға
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға
көшуге субсидиялар беруге
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
жастар практикасына
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
халықты жұмыспен қамту орталықтарын ң қызметін қамтамасыз етуге
ақпараттық жұмысқа

строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи - 501 670 тысяч тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 60 377 тысяч тенге;
развитие и сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 1 310 683 тысячи тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 54 691 686 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству национальной экономики Республики Казахстан на ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов — 48 864 659 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах, - 5 827 027 тысяч тенге;
4) Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в сумме 259 032 тысячи тенге, в том числе на:
обеспечение информационного сопровождения и информационной работы Дорожной карты занятости 2020 - 149 141 тысяча тенге;
информационно-методологическое сопровождение реализации программы «Дорожная карта занятости 2020» - 109 891 тысяча тенге;
5) Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан на завершение капитального ремонта республиканских социально-культурных объектов, начатых в 2013 году, - 47 657 тысяч тенге.»;
приложение 20212224 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2014 года № 1176
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 1329
Распределение сумм целевых
трансфертов областным бюджетным,
бюджетам города Астаны и Алматы
на реализацию мероприятий в рамках
Дорожной карты занятости 2020
тыс.тенге
п\п
Наименование
областей
и городов
Сумма расходов
в том числе:
на профессиональную подготовку кадров
на частичное субсидирование заработной платы
на обучение основам предпринимательства
на предоставление субсидий на переезд
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров
На молодежную практику
на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
на обеспечение деятельности занятости центров занятости населения
на информационную работу

124 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу»
109 891

124 «Проведение текущих мероприятий в рамках «Дорожной карты занятости 2020»
109 891