"Сидней қаласында (Аустралия Одағы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 1184 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Сидней қаласында (Аустралия Одағы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Сидней қаласында (Аустралия Одағы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Сидней қаласында (Аустралия Одағы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Сидней (Австралийский Союз)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2014 года № 1184
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Сидней (Австралийский Союз)».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан
в городе Сидней (Австралийский Союз)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Сидней (Австралийский Союз) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев