«Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 656 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 1187 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы
№ 656 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне Қызылорда облысының Байқоңыр қаласындағы перзентхананы материалдық-техникалық жарақтандыра отырып, бір ауысымда 100 адам қабылдайтын емханасы бар 120 төсектік көпбейінді қалалық ауруханаға қайта бейіндеуге Қызылорда облысының әкімдігіне ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде аудару үшін 2014 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 604151000 (алты жүз төрт миллион бір жүз елу бір мың) теңге сомасында қаражат бөлінсін.»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Қызылорда облысының әкімі 2015 жылғы 1 қаңтарға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне бөлінген қаражаттың нысаналы пайдаланылуы жөнінде есеп берсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 656 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2014 года № 1187
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 656 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Выделить Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на неотложные затраты, средства в сумме 604151000 (шестьсот четыре миллиона сто пятьдесят одна тысяча) тенге для перечисления акимату Кызылординской области в виде целевых текущих трансфертов на перепрофилирование родильного дома в многопрофильную городскую больницу на 120 коек с поликлиникой на 100 посещений в смену города Байконур Кызылординской области с их материально-техническим оснащением.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Акиму Кызылординской области в срок до 1 января 2015 года представить в Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан отчету по целевому использованию выделенных средств.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов