Дербес кластерлік қордың алынған (алынуға жататын) табыстарды "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға негіз болатын растаманы беру қағидаларын және оның нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1207 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 271 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.05.2016 № 271 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексі 150-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Дербес кластерлік қордың алынған (алынуға жататын) табыстарды «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға негіз болатын растаманы беру қағидалары;
2) дербес кластерлік қордың алынған (алынуға жататын) табыстарды «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға негіз болатын растаманың нысаны бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2018 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 19 қарашадағы
№ 1207 қаулысымен
бекітілген
Дербес кластерлік қордың алынған (алынуға жататын) табыстарды
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық
аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет
түрлерінен алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға негіз
болатын растаманы беру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы дербес кластерлік қордың алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға негіз болатын растаманы беру қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексіне (Салық кодексі) сәйкес әзірленді және арнайы экономикалық аймақ қатысушыларына алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақты (бұдан әрі — АЭА) құру мақсатына сәйкес келетін қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу туралы растама беру тәртібін айқындайды.

Об утверждении Правил выдачи и формы подтверждения автономным кластерным фондом, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1207. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 271
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2016 № 271 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п. 2
В соответствии с пунктом 4 статьи 150 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила выдачи подтверждения автономным кластерным фондом, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»;
2) форму подтверждения автономным кластерным фондом, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2018 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
19 ноября 2014 года № 1207
Правила
выдачи подтверждения автономным кластерным фондом, на основании
которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих
получению) доходов к доходам от видов деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на территории специальной
экономической зоны «Парк инновационных технологий»
1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи подтверждения автономным кластерным фондом, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий» (далее - Правила) разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и определяют порядок выдачи участникам специальной экономической зоны подтверждения об отнесении полученных (подлежащих получению) доходов к доходам от видов деятельности, соответствующих целям создания специальной экономической зоны (далее - СЭЗ).

2. Осы Қағидаларда пайдаланылатын ұғымдар мен терминдер:
1) АЭА қатысушысы - АЭА аумағында қызметтің басым түрлерін жүзеге асыратын және АЭА қатысушыларының бірыңғай тізіліміне енгізілген заңды тұлға;
2) өтініш - растаманы алу үшін осы Қағидалардың 4-тармағына сәйкес құжаттарды қоса бере отырып, АЭА қатысушысының жазбаша өтініші;
3) растама - АЭА қатысушылары алған (алуға жататын) табыстардың АЭА құру мақсаттарына сәйкес келетін қызмет түрлерінен алынған табыстарға жататынын растайтын ресми құжат;
4) өтініш беруші — растаманы алуға арналған өтінішті қарауға ұсынған АЭА қатысушысы;
5) дербес кластерлік қор - «Инновациялық технологиялар паркі» АЭА басқару органы болып табылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де функцияларды орындайтын коммерциялық емес ұйым.
2. Растаманы беру тәртібі
3. АЭА қатысушысы дербес кластерлік қорға осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес белгіленген нысан бойынша өтініш береді, ол келіп түскен күні осы Қағидаларға 2-қосымшада белгіленген нысан бойынша өтініштерді тіркеу журналында тіркеледі.
4. Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) қызмет түрлері бойынша бөлінген өз өндірісінің сатылған тауарларының (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) нақты көлемі туралы АЭА қатысушысының анықтамасы;
2) өткен қаржы жылы үшін АЭА қатысушысының қызмет нәтижелері бойынша бухгалтерлік теңгерім және табыстар мен шығыстар туралы есеп;
3) өткен қаржы жылы үшін аудиторлық есептің көшірмесі (Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде міндетті түрде аудит жүргізу белгіленген заңды тұлғалар ғана ұсынады);
4) АЭА қатысушысы ретінде қызметін жүзеге асыру туралы «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының басқару органымен жасалған шарттың көшірмесі;
5) тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) АЭА қатысушының өткізгенін растайтын құжаттар;
тауарларды басқа жаққа жіберу жүкқұжаты;
орындалған жұмыстар (көрсету қызметтер) актісі;
АЭА қатысушысы мен тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) алушы (сатып алушы) арасында жасалған тауарды жеткізуге (жұмыстарды орындауға, қызметтерді көрсетуге) арналған шарттардың (келісімшарттардың) көшірмелері.
5. Өтініш беруші ұсынылған материалдардың толықтығын және дұрыстығын қамтамасыз етеді, сондай-ақ олар біртұтас папкаға жинақталуы, ал парақтары нөмірленуі тиіс.
6. Дербес кластерлік қор Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген ұсынылған құжаттар пакетінің толықтығын тексереді.
Ұсынылған құжаттар толық болмаған, сондай-ақ нысаны осы Қағидаларға 1-қосымшада белгіленген өтінішті ресімдеу талаптарына және мазмұнына сәйкес келмеген жағдайда, дербес кластерлік қор өтініш берілген күні оны қарамай қайтарады.

2. Понятия и термины, применяемые в настоящих Правилах:
1) участник СЭЗ - юридическое лицо, осуществляющее на территории СЭЗ приоритетные виды деятельности и включенное в единый реестр участников СЭЗ;
2) заявление - письменное обращение участника СЭЗ с приложением документов согласно пункту 4 настоящих Правил, предоставляемых для получения подтверждения;
3) подтверждение - официальный документ, подтверждающий отнесение полученных (подлежащих получению) доходов участников СЭЗ к доходам от видов деятельности, соответствующих целям создания СЭЗ;
4) заявитель - участник СЭЗ, представивший на рассмотрение заявление на получение подтверждения;
5) автономный кластерный фонд - некоммерческая организация, являющаяся органом управления СЭЗ «Парк инновационных технологий», а также выполняющая иные функции, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
2. Порядок выдачи подтверждения
3. Участник СЭЗ подает в автономный кластерный фонд заявление по установленной форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам, которое регистрируется в день поступления в журнале регистрации заявлений, форма которого установлена в приложении 2 к настоящим Правилам.
4. К заявлению прилагаются следующие документы:
1) справка участника СЭЗ о фактическом объеме реализованных товаров собственного производства (работ, услуг) с разбивкой по видам деятельности;
2) бухгалтерский баланс и отчет о прибылях и убытках по результатам деятельности за истекший финансовый год участника СЭЗ;
3) копия аудиторского отчета за истекший финансовый год (представляют только юридические лица, для которых законодательными актами Республики Казахстан установлено обязательное проведение аудита);
4) копия договора с органом управления СЭЗ «Парк инновационных технологий» об осуществлении деятельности в качестве участника СЭЗ;
5) документы, подтверждающие реализацию участником СЭЗ товаров (работ, услуг):
накладные на отпуск товаров на сторону;
акт выполненных работ (оказанных услуг);
копии договоров (контрактов), заключенных между участником СЭЗ и получателем (покупателем) товаров (работ, услуг) на поставку товаров (выполнение работ, оказание услуг).
5. Заявитель обеспечивает полноту и достоверность представленных материалов, также они должны быть сформированы в единую папку, а листы пронумерованы.
6. Автономный кластерный фонд проверяет полноту пакета предоставленных документов, указанных в пункте 4 настоящих Правил.
В случае неполноты предоставленных документов, а также несоответствия требованиям оформления и содержания заявления, форма которого установлена в приложении 1 к настоящим Правилам, автономный кластерный фонд возвращает заявление без рассмотрения в день его подачи.

7. Дербес кластерлік қор АЭА қатысушысына растаманы өтініш түскен күнінен бастап күнтізбелік 20 күннен кешіктірмей мынадай шарттар бір уақытта сақталған жағдайда береді:
1) заңды тұлға орналасқан жері бойынша салық төлеуші ретінде тіркелсе;
2) заңды тұлға Қазақстан Республикасының арнайы экономикалық аймақтар туралы заңнамасына сәйкес «Инновациялық технологиялар паркі» АЭА қатысушысы болып табылса;
3) заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері жоқ болса;
4) мынадай шарттар сақталған жағдайда:
өткізілген тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер Салық кодексінің 151-4-бабында көзделген қызмет түрлерін жүзеге асыру нәтижелері болып табылса;
тауарларды өндіру мен өткізуді, жұмыстарды орындауды, қызметтер көрсетуді «Инновациялық технологиялар паркі» АЭА қатысушысы жүзеге асырса, жылдық жиынтық табысының кемінде 70 пайызын өзі өндірген тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өткізуден алынуға жататын (алынған) табыстар құраса.
растама өзі өндірген тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өткізуден алуға жататын (алынған) табыстар бойынша «Инновациялық технологиялар паркі» АЭА құру мақсаттарына сәйкес келетін мынадай қызмет түрлері бойынша беріледі:
1) дерекқорларды және аппараттық құралдарды жобалау, әзірлеу, енгізу және жасау, бағдарламалық қамтамасыз етілімді (оның ішінде тәжірибелік үлгілерді) жобалау, әзірлеу, енгізу және жасау;
2) серверлік ақпараттық-коммуникациялық жабдықты пайдалана отырып, ақпаратты электрондық түрде сақтау және өңдеу бойынша көрсетілетін қызметтер (дата-орталықтар көрсететін қызметтер);
3) ақпараттық технологиялар саласында жобаларды жасау және енгізу бойынша ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарын жүргізу.
8. Растаманы беруден бас тарту туралы шешім қабылданған жағдайда, дербес кластерлік қор өтініш келіп түскен күнінен бастап күнтізбелік 20 күн ішінде өтініш берушіге бірінші басшының (ол жоқ болған жағдайда, оның міндетін атқарушы тұлғаның) қолы қойылған жазбаша дәлелді жауап жібереді.
Өтініш берушінің Салық кодексінің 150-бабы 2-тармағының 1), 2), 3) және 4) тармақшаларының және 151-4-бабы 2-тармағының талаптарына сәйкес келмеуі растама беруден бас тарту үшін негіз болып табылады.
7. Растама осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ресімделген Растамаларды тіркеу журналында тіркеледі.
Дербес кластерлік қордың алынған (алынуға
жататын) табыстарды "Инновациялық
технологиялар паркі" арнайы экономикалық
аймағының аумағында қызметін жүзеге
асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен
алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға
негіз болатын растаманы беру қағидаларына
1-қосымша
Дербес кластерлік қордың басшысы (атауы)
_________________________
(Т.А.Ә.)
Нысан
Алынған (алынуға жататын) табыстарды «Инновациялық
технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының аумағында
қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған
табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға негіз болатын растаманы
дербес кластерлік қордың алуына
ӨТІНІШ

7. Автономный кластерный фонд выдает подтверждение участнику СЭЗ в срок не позднее 20-ти календарных дней с даты поступления заявления при соблюдении одновременно следующих условий:
1) юридическое лицо зарегистрировано в качестве налогоплательщика по месту нахождения;
2) юридическое лицо является участником СЭЗ «Парк инновационных технологий» в соответствии с законодательством Республики Казахстан о специальных экономических зонах;
3) юридическое лицо не имеет структурных подразделений;
4) не менее 70 процентов совокупного годового дохода юридического лица составляют доходы, подлежащие получению (полученные) от реализации товаров собственного производства, работ, услуг, при соблюдении следующих условий:
реализованные товары, работы, услуги являются результатами осуществления видов деятельности, предусмотренных статьей 151-4 Налогового кодекса;
производство и реализация товаров, выполнение работ, оказание услуг осуществляются участником СЭЗ «Парк инновационных технологий».
Подтверждение выдается по доходам, подлежащим получению (полученным) от реализации товаров собственного производства, работ, услуг по следующим видам деятельности, соответствующим целям создания СЭЗ «Парк инновационных технологий»:
1) проектирование, разработка, внедрение и производство баз данных и аппаратных средств, проектирование, разработка, внедрение и производство программного обеспечения (в том числе опытных образцов);
2) услуги по хранению и обработке информации в электронном виде с использованием серверного инфокоммуникационного оборудования (услуги дата-центров);
3) проведение научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ по созданию и внедрению проектов в области информационных технологий.
8. В случае принятия решения об отказе в выдаче подтверждения, автономный кластерный фонд в течение 20-ти календарных дней с даты поступления заявления, направляет заявителю письменный мотивированный ответ за подписью первого руководителя (в случае его отсутствия, лица, исполняющего его обязанности).
Основанием для отказа в выдаче подтверждения является несоответствие заявителя требованиям подпунктов 1), 2), 3) и 4) пункта 2 статьи 150 и пункта 2 статьи 151-4 Налогового кодекса.
9. Подтверждение регистрируется в журнале регистрации подтверждений, оформленном по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Приложение 1
к Правилам выдачи подтверждения
автономным кластерным фондом, на
основании которого осуществляется
отнесение полученных (подлежащих
получению) доходов к доходам от
видов деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на
территории специальной экономической
зоны «Парк инновационных технологий»
Руководителю
автономного кластерного фонда
_____________________________
(Ф.И.О.)
Форма
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение подтверждения автономным
кластерным фондом, на основании которого
осуществляется отнесение полученных
(подлежащих получению) доходов к доходам
от видов деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на территории
специальной экономической зоны
«Парк инновационных технологий»

1. Арнайы экономикалық аймаққа қатысушының атауы
_____________________________________________________________________
2. Бизнес-сәйкестендіру нөмірі ________________________________
3. Мекенжайы мен телефоны _____________________________________
20__ жылғы «__» «______» бастап 20__ жылғы «___» «_____» кезеңі
ішінде алынған (алынуға жататын) табыстарды «Салық және бюджетке
төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы
Кодексінің (Салық кодексі) 151-4 бабының 2-тармағында көрсетілген
қызмет түрлерінен түсетін табыстарға жатқызу туралы растама беруді
сұраймыз (қажеттісінің астын сызу керек).
Қызмет түрлері:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қосымша: Қазақстан Республикасы Үкіметінің 20__ жылғы «__» «______» №
______ қаулысымен бекітілген Дербес кластерлік қордың алынған
(алынуға жататын) табыстарды «Инновациялық технологиялар паркі»
арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын
ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызуды жүзеге
асыруға негіз болатын растаманы беру қағидаларының 4-тармағында
көрсетілген анықтама-растаманы алу үшін қажетті құжаттар.
Ұйым басшысы __________________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер ____________________________ (Т.А.Ә., қолы) М.О.
20__ жылғы «__» «______»
Дербес кластерлік қордың алынған (алынуға
жататын) табыстарды "Инновациялық
технологиялар паркі" арнайы экономикалық
аймағының аумағында қызметін жүзеге
асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен
алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға
негіз болатын растаманы беру қағидаларына
2-қосымша
Өтініштерді тіркеу журналы
Р/с
Өтініш қабылдаған күн
Өтініш берушінің атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Расталған кіріс сомасы және берілген күні
Өтінішке қоса берілетін құжаттардың тізбесі
Парақ саны
Өтінішті қабылдаған маманның қолы және Т.А.Ә.
Өтініш берушінің қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Дербес кластерлік қордың алынған (алынуға
жататын) табыстарды "Инновациялық
технологиялар паркі" арнайы экономикалық
аймағының аумағында қызметін жүзеге
асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен
алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға
негіз болатын растаманы беру қағидаларына
3-қосымша
Растаманы тіркеу журналы
Р/с
Берілген күні
Анықтама растаманы алушының атауы
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Бекітілген кіріс сомасы және берілген күні
Растамаға қоса берілетін құжаттар тізбесі
Парақ саны
Растаманы берген маманның қолы және Т.А.Ә.
Алушының қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 19 қарашадағы
№ 1207 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Дербес кластерлік қордың алынған (алынуға жататын) табыстарды
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық
аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет
түрлерінен алынған табыстарға жатқызуды жүзеге асыруға
негіз болатын
РАСТАМА
№ _________                         20 __ жылдың «__»____________

1. Наименование участника специальной экономической зоны
_______________________________________________________________
2. Бизнес-идентификационный номер _____________________________
3. Адрес и телефон ____________________________________________
Просим выдать подтверждение об отнесении полученных доходов
(подлежащих получению) к доходам от видов деятельности, указанной
в пункта 2 статьи 151-4 Кодекса Республики Казахстан «О налогах
и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) за период
с «___» «_________» 20___ года по «___» «_________» 20___ года
(нужное подчеркнуть).
Виды деятельности:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Приложение: Документы, необходимые для получения
справки-подтверждения, указанные в пункте 4 Правил выдачи
подтверждения автономным кластерным фондом, на основании которого
осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к
доходам от видов деятельности организаций, осуществляющих
деятельность на территории специальной экономической зоны «Парк
инновационных технологий», утвержденных постановлением Правительства
Республики Казахстан от «___» «_________» 20___ года № ___.
Руководитель
организации
_________________________
(Ф.И.О., подпись)
Главный
бухгалтер
_________________________
(Ф.И.О., подпись) М.П.
«___» «_________» 20 года
Приложение 2
к Правилам выдачи подтверждения
автономным кластерным фондом, на
основании которого осуществляется
отнесение полученных (подлежащих
получению) доходов к доходам от
видов деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на
территории специальной экономической
зоны «Парк инновационных технологий»
Журнал регистрации заявления
п/п
Дата
принятия
заявления
Наименование
заявителя
Бизнес-
идентифи-
кационный
номер
Суммы подтвержденных
доходов
и даты
выдачи
Перечень
документов,
прилагаемых
к заявлению
Количество
листов
Ф.И.О.
и
подпись
специа-
листа,
принявшего
заявление
Подпись
заявителя
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 3
к Правилам выдачи подтверждения
автономным кластерным фондом, на
основании которого осуществляется
отнесение полученных (подлежащих
получению) доходов к доходам от
видов деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на
территории специальной экономической
зоны «Парк инновационных технологий»
Журнал регистрации подтверждения
п/п
Дата
выдачи
Наименование
получателя
справки
подтверждения
Бизнес-
идентифи-
кационный
номер
Суммы подтвержденных
доходов
и даты
выдачи
Перечень
документов,
прилагаемых
к подтверждению
Количество
листов
Ф.И.О.
и
подпись
специа-
листа,
выдавшего
справку
подтверждения
Подпись
получателя
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 ноября 2014 года № 1207
Форма
ПОДТВЕРЖДЕНИЕ
автономного кластерного фонда, на основании
которого осуществляется отнесение полученных
(подлежащих получению) доходов к доходам от
видов деятельности организаций, осуществляющих
деятельность на территории специальной
экономической зоны
«Парк инновационных технологий»
№ _____________
«___» «___________» 20___ год

1. Арнайы экономикалық аймаққа қатысушының атауы
_____________________________________________________________________
2. Бизнес-сәйкестендіру нөмірі ________________________________
3. Мекенжайы мен телефоны _____________________________________
Дербес кластерлік қор ______________________________________
_____________________________________________________________________
(атауы)
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын
құрудың мақсаттарына сәйкес келетін қызмет түрінен (түрлерінен) жеке
өндіріс тауарларын (жұмыстарын, көрсетілетін қызметтерін) 20__ жылғы
«__» ________ 20__ жылғы «___» ________ кезеңінде өткізуден алынған
табыстары __________________________ құрағанын растайды.
(сома теңгемен және жазбаша)
«__________________» жылы ішіндегі жылдық жиынтық табысы
___________________________________________________________ құрайды.
(сома теңгемен және жазбаша)

1. Наименование участника специальной экономической зоны
_______________________________________________________________
2. Бизнес-идентификационный номер ____________________________
3. Адрес и телефон ___________________________________________
Автономный кластерный фонд ___________________________________
______________________________________________________________
(наименование)
подтверждает, что доходы «___________________________________»
(наименование участника СЭЗ)
за период с «___» «_________» 20___ года по «___» «_________»
20 __ года, полученные от реализации товаров собственного производства
(работ, услуг) от вида (-ов) деятельности, соответствующей (их)
целям создания специальной экономической зоны «Парк инновационных
технологий» составляют
____________________________________________________________________
(сумма в тенге и прописью)
Совокупный годовой доход за «____» год составляет
______________________________________________________________
(сумма в тенге и прописью)

Арнайы экономикалық аймақтар құру мақсаттарына сәйкес келетін қызмет түрлері бойынша өздері өндіретін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) тізбесі (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 404 қаулысымен бекітілген)
ЭҚЖЖ коды
ЭҚТӨЖ коды
Өздері өндіретін тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден алған (алынуға жататын) табыстар сомасы теңгемен)
Жиынтық жылдық табыстың үлес салмағы (%-бен)
1
2
3
4
5
Қолданылу мерзімі _____________________________
Дербес кластерлік қордың басшысы
__________________________________ (Т.А.Ә., қолы) М.О.
(атауы)

Перечень товаров собственного производства (работ, услуг) по видам деятельности, соответствующим целям создания специальной экономической зоны (утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 404)
Код
ОКЭД
Код
КПВЭД
Доходы, полученные от реализации (подлежащие получению) товаров собственного производства(работ, услуг) (сумма в тенге)
Удельный вес от совокупного годового дохода (в %)
1
2
3
4
5
Срок действия _____________________________________________
Автономный кластерный фонд
________________________________________ (Ф.И.О., подпись) М.П.
(наименование)