Қазақстан Республикасында сирек және жерде сирек кездесетін металдарды игеруді дамытудың 2015 - 2019 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 1237 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасында сирек және жерде сирек кездесетін металдарды игеруді дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Жоспардың орындалуына жауапты орталық мемлекеттік органдар, мүдделі ұйымдар (келісім бойынша):
1) Жоспарды іске асыру жөніндегі шараларды қабылдасын;

Об утверждении Плана развития разработки редких и редкоземельных металлов в Республике Казахстан на 2015 - 2019 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 1237
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План развития разработки редких и редкоземельных металлов в Республике Казахстан на 2015 – 2019 годы (далее – План).
2. Центральным государственным органам, заинтересованным организациям (по согласованию), ответственным за исполнение Плана:
1) принять меры по реализации Плана;

2) жылдың қорытындысы бойынша 20 қаңтардан кешіктірмей, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне оның іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі жылдың қорытындысы бойынша 1 ақпаннан кешіктірмей, Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне жүктелсін.

2) по итогам года, не позднее 20 января, представлять информацию о ходе его реализации в Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан по итогам года, не позднее 1 февраля, представлять сводную информацию о ходе выполнения Плана в Правительство Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан.

2017 – 2019 жылдар
-
-
-
-
-
«Қазатомөнеркәсіп» ҰАК» АҚ, «SARECO» БК» ЖШС меншікті және қарыз қаражаты
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚР ИДМ – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
ИДӨҚК – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
«МШКҚӨҰО» РМК – «Минералдық шикізатты кешенді қайта өңдеу жөніндегі ұлттық орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
«Қазатомөнеркәсіп» ҰАК» АҚ – «Қазатомөнеркәсіп» ұлттық атом компаниясы» акционерлік қоғамы
«ӨТМК» АҚ – «Өскемен титан-магний комбинаты» акционерлік қоғамы
«ҮМЗ» АҚ – «Үлбі металлургиялық зауыты» акционерлік қоғамы
«ЖТИ» ЖШС – «Жоғары технологиялар институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
«ҚРТКК» ЖШС – «Қазақстан-Ресей тау-кен компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестік
КБК – кен байыту комбинаты
ПҚӨС – пайдалы қазбаларды өндіруге салынатын салық
СМ – сирек металдар
СЖМ – жерде сирек кездесетін металдар
ТЭН – техникалық-экономикалық негіздеме
ТЭЕ – техникалық-экономикалық есеп

2017-2019 годы
-
-
-
-
-
собственные и заемные средства АО «НАК Казатомпром», ТОО «СП «SARECO»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИР – Министерство по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
КИРПБ – Комитет индустриального развития и промышленной
безопасности Министерства по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
РГП «НЦ КПМС» - республиканское государственное предприятие
«Национальный центр комплексной переработки
минерального сырья»
АО «НАК «Казатомпром» - акционерное общество «Национальная
атомная компания «Казатомпром»
АО «УКТМК» - акционерное общество «Усть-Каменогорский
титаномагниевый комбинат»
АО «УМЗ» - акционерное общество «Ульбинский металлургический
завод»
ТОО «ИВТ» - товарищество с ограниченной ответственностью
«Институт высоких технологий»
ТОО «КРРК» - товарищество с ограниченной ответственностью
«Казахстано-Российская Рудная компания»
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью
ГОК – горно-обогатительный комбинат
НДПИ – налог на добычу полезных ископаемых
РМ – редкие металлы
РЗМ – редкоземельные металлы
ТЭО – технико-экономическое обоснование
ТЭР – технико-экономический расчет