Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 1278 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесі қабылдаған 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес (Жалпы бөлім) Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «АРЕВА НС» акционерлік қоғамына «Катко» Қазақстан-Француз бірлескен кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі қатысу үлесінің 51 %-ын «АРЕВА МИН» акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 1278
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года, принятого Верховным Советом Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «АРЕВА НС» совершить сделку по отчуждению 51 % доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью «Казахстанско-французское совместное предприятие «КАТКО» в пользу акционерного общества «АРЕВА МИН».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов