Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1344 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 1328 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № 409 қаулысы.
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы
№ 409 қаулысына толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 1199 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 60, 595-құжат).
3. «Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № 409 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 182 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № 409 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 53 қаулысы.
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1115 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 60, 827-құжат) 7-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1344
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 2014 года № 1344
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 409 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2010 года № 1199 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 409 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 60, ст. 595).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 182 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 409 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период».
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2013 года № 53 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 409 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период».
5. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1115 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 60, ст. 827).