Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1395 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы» мемлекеттік мекемесіне және Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының «Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына бекітіліп берілген республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен «Астана-Өнім» акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 1395
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке в оплату размещаемых акций акционерного общества «Астана-Өнім» республиканское имущество, закрепленное за государственным учреждением «Управление Делами Президента Республики Казахстан» и республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения «Дирекция государственных резиденций» Управления Делами Президента Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.