"Haileybury Almaty" коммерциялық емес акционерлік қоғамына халықаралық мектеп мәртебесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1411 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Haileybury Almaty» коммерциялық емес акционерлік қоғамына халықаралық мектеп мәртебесі берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О присвоении статуса международной школы некоммерческому акционерному обществу "Haileybury Almaty"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1411
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус международной школы некоммерческому акционерному обществу «Haileybury Almaty».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов