Мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1434 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 918 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 623-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1434. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 918.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 918 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2015 года.
В соответствии с пунктом 3 статьи 623 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1771 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 7, 159-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 736 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 624-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.

1. Утвердить прилагаемый перечень крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1771 «Об утверждении перечня крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 159);
2) пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 736 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 624).