Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2015 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2015 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2015 жылға
арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету
көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың
тізбесі
1. «Астана қалалық коммуналдық шаруашылық» акционерлік қоғамы.

Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2015 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2015 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Перечень
заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным
государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых
предусмотрены в республиканском бюджете на 2015 год
1. Акционерное общество «Астана Горкоммунхоз».