"Кәсіптік стандарттарды әзірлеуге 2014 жылға қаражат бөлу және оны пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 323 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 58 қаулысы
РҚАО-ның ескерптесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 31 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Кәсіптік стандарттарды әзірлеуге 2014 жылға қаражат бөлу және оны пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 323 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 211-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Орталық мемлекеттік органдар тоқсан сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне кәсіптік стандарттардың әзірлену барысы туралы есептер берсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі жарты жылда бір рет, есепті айдан кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне кәсіптік стандарттардың әзірлену барысы туралы ақпарат берсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген кәсіптік стандарттарды әзірлеуге 2014 жылға қаражат бөлу осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 31 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 16 ақпандағы
№ 58 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 сәуірдегі
№ 323 қаулысымен
бекітілген
Кәсіптік стандарттарды әзірлеуге 2014 жылға қаражат бөлу
Р/с
Іс-шаралар атауы
Жауапты мемлекеттік органдар
Саны
Сомасы, мың теңге
1
Кәсіптік стандарттарды әзірлеу
ИДМ
26

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2014 года № 323 "Об утверждении распределения и Правил использования средств на разработку профессиональных стандартов на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 58
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 31 декабря 2014 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2014 года № 323 «Об утверждении распределения и Правил использования средств на разработку профессиональных стандартов на 2014 год» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 211) следующие изменения:
пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
«2. Центральным государственным органам ежеквартально до 5 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан отчеты о ходе разработки профессиональных стандартов.
3. Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан раз в полгода к 10 числу месяца, следующего за отчетным, представлять в Правительство Республики Казахстан информацию о ходе разработки профессиональных стандартов.»;
распределение средств на разработку профессиональных стандартов на 2014 год, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 31 декабря 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 февраля 2015 года № 58
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2014 года № 323
Распределение
средств на разработку профессиональных стандартов на 2014 год
№ п/п
Наименование мероприятий
Ответственные государственные органы
Количество
Сумма, тысяч тенге
1
Разработка профессиональных стандартов
МИР
26