"Арнайы экономикалық аймақтар құру мақсаттарына сәйкес келетiн қызмет түрлерi бойынша өздерi өндiретiн тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердiң) тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 703 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 78 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 802 қаулысымен

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2009 года № 703 "Об утверждении перечня товаров собственного производства (работ, услуг) по видам деятельности, соответствующим целям создания специальных экономических зон"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2015 года № 78. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2018 года № 802

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 04.12.2018 № 802 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Арнайы экономикалық аймақтар құру мақсаттарына сәйкес келетiн қызмет түрлерi бойынша өздерi өндiретiн тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердiң) тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 13 мамырдағы № 703 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 24-25, 219-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қорғас – Шығыс қақпасы" арнайы экономикалық аймағын құру мақсатына сәйкес келетiн қызмет түрлерi бойынша өздерi өндiретiн тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердiң) тiзбесi мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
52
Қойма шаруашылығы және қосалқы көлік қызметі

Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.12.2018 № 802.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2009 года № 703 "Об утверждении перечня товаров собственного производства (работ, услуг) по видам деятельности, соответствующим целям создания специальных экономических зон" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 219) следующее дополнение:
перечень товаров собственного производства (работ, услуг) по видам деятельности, соответствующим целям создания специальной экономической зоны "Хоргос – Восточные ворота", утвержденный указанным постановлением, дополнить строками следующего содержания:
"
52
Складское хозяйство и вспомогательная транспортная деятельность

52.24.12
Контейнерлерді өңдеу бойынша өзге де көрсетілетін қызметтер
52.24.13
Порттарда жүктерді өңдеу бойынша өзге де көрсетілетін қызметтер
52.24.19
Жүктерді өңдеу бойынша өзге де көрсетілетін қызметтер
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

52.24.12
Услуги по обработке контейнеров прочие
52.24.13
Услуги по обработке грузов прочие в портах
52.24.19
Услуги по обработке грузов прочие
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов