"Қорғас - Шығыс қақпасы" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 187 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 89 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қорғас – Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 187 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
«Қорғас – Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағын құру
туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 29
қарашадағы № 187 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қорғас – Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 187 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 4, 74-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген «Қорғас – Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қорғас – Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағы (бұдан әрі – АЭА) қоса беріліп отырған жоспарға сәйкес шекарада Алматы облысының аумағында орналасқан.
АЭА логистикалық арнайы экономикалық аймақ болып табылады.
АЭА-ның аумағы 4591,5 гектарды құрайды және Қазақстан Республикасы аумағының ажырамас бөлігі болып табылады.»;
4-тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«9) жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес қойма және әкімшілік ғимараттарын салу болып табылады.»;

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 187 "О создании специальной экономической зоны "Хоргос - Восточные ворота"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 89
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 187 «О создании специальной экономической зоны «Хоргос – Восточные ворота».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от
29 ноября 2011 года № 187 «О создании специальной экономической
зоны «Хоргос – Восточные ворота»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 187 «О создании специальной экономической зоны «Хоргос – Восточные ворота» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 4, ст. 74) следующие изменения:
1) в Положении о специальной экономической зоне «Хоргос – Восточные ворота», утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Специальная экономическая зона «Хоргос – Восточные ворота» (далее – СЭЗ) расположена на территории Алматинской области в границах согласно прилагаемому плану.
СЭЗ является логистической специальной экономической зоной.
Территория СЭЗ составляет 4591,5 гектаров и является неотъемлемой частью территории Республики Казахстан.»;
подпункт 9) пункта 4 изложить в следующей редакции:
«9) строительство в соответствии с проектно-сметной документацией складских и административных зданий.»;