Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 100 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 100 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 326, 327, 328, 329, 333, 334, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358 және 359-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы кіші бөлімдермен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Инвестиция комитетіне
359-1. "KAZNEX INVEST" экспорт және инвестициялар жөніндегі ұлттық агенттігі" акционерлік қоғамы.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетіне
359-2. "Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы.
359-3. "Ұлттық аккредиттеу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
359-4. "ТРМК Координатор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.".
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитетіне
359-5. "Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" акционерлік қоғамы.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетіне
359-6. "Өнеркәсіп қауіпсіздігінің ұлттық ғылыми-техникалық орталығы" акционерлік қоғамы.
359-7. "Электр энергетикасын дамыту және энергия үнемдеу институты (Қазақэнергиясараптама)" акционерлік қоғамы.
359-8. "NADLoC" жергiлiктi қамтуды дамыту жөнiндегi ұлттық агенттiк" акционерлік қоғамы.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 100.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 100
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 326, 327, 328, 329, 333, 334, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358 и 359, исключить;
дополнить подразделами следующего содержания:
"Комитету по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
359-1. Акционерное общество "Национальное агентство по экспорту и инвестициям "KAZNEX INVEST".
Комитету технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
359-2. Акционерное общество "Научный центр противоинфекционных препаратов".
359-3. Товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный центр аккредитации".
359-4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Координатор КТРМ".
Комитету геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
359-5. Акционерное общество "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология".
Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
359-6. Акционерное общество "Национальный научно-технический центр промышленной безопасности".
359-7. Акционерное общество "Институт развития электроэнергетики и энергосбережения (Казахэнергоэкспертиза)".
359-8. Акционерное общество "Национальное агентство по развитию местного содержания "NADLoC".

359-9. "Шағын кәсiпкерлiк жөнiндегi республикалық ақпараттық-көрме орталығы" жабық акционерлік қоғамы.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитетіне
359-10. "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетіне
359-11. "Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамы.
359-12. "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамы.
359-13. "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы.
359-14. "Егемен Қазақстан" республикалық газеті" акционерлік қоғамы.
359-15. "Казахстанская правда" республикалық газеті" акционерлік қоғамы.
359-16. "Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
359-17. "Жас өркен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
359-18. "Қазақ газеттері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
359-19 "Жалын" журналы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
359-20. "Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Азаматтық авиация комитетіне
359-21. "ҚазАэроЖоба" ғылыми-зерттеу және жобалау-іздестіру институты" акционерлік қоғамы.
359-22. "Қазақстан көлік лизингтік компаниясы" акционерлік қоғамы.
359-23. "Авиациялық оқу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Аэроғарыш комитетіне
359-24. "Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бiрлескен кәсiпорны" акционерлік қоғамы.
359-25 "Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамы.
359-26. "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы.
359-27. "Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" акционерлік қоғамы.".
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 04.12.2018 № 802 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасында жеңiл өнеркәсiптi дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 30 қыркүйектегi № 1003 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында жеңiл өнеркәсiптi дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламада:
"7. Қазақстан Республикасында Жеңiл өнеркәсiптi дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлімде:
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7.
Жеңіл өнеркәсіп өнімін шетелде сертификаттау
ИЖТМ-ге ақпарат
KAZNEX (келісім бойынша), ЖӨКҚ (келісім бойынша)
2010 - 2013 ж.ж.
"Қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу бюджеттік бағдарламасы бойынша тиісті жылдарға арналған республикалық бюджетте бекітілген сома шеңберінде
";

359-9. Закрытое акционерное общество "Республиканский информационно-выставочный центр по малому предпринимательству".
Комитету автомобильных дорог Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
359-10. Акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт".
Комитету связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
359-11. Акционерное общество "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде".
359-12. Акционерное общество "Агентство "Хабар".
359-13. Акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан".
359-14. Акционерное общество "Республиканская газета "Егемен Қазақстан".
359-15. Акционерное общество "Республиканская газета "Казахстанская правда".
359-16. Товарищество с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Қазмедиа орталығы".
359-17. Товарищество с ограниченной ответственностью "Жас өркен".
359-18. Товарищество с ограниченной ответственностью "Қазақ газеттері".
359-19. Товарищество с ограниченной ответственностью "Журнал "Жалын".
359-20. Товарищество с ограниченной ответственностью "Международное информационное агентство "Казинформ".
Комитету гражданской авиации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
359-21. Акционерное общество "Научно-исследовательский и проектно-изыскательский институт "КазАэроПроект".
359-22. Акционерное общество "Казахстанская транспортная лизинговая компания".
359-23. Товарищество с ограниченной ответственностью "Авиационный учебный центр".
Аэрокосмическому комитету Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
359-24. Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек".
359-25. Акционерное общество "Республиканский центр космической связи".
359-26. Акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары".
359-27. Акционерное общество "Национальный центр космических исследований и технологий".".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.12.2018 № 802.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1003 "Об утверждении Программы по развитию легкой промышленности в Республике Казахстан на 2010 - 2014 годы":
в Программе по развитию легкой промышленности в Республике Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "7. План мероприятий по реализации Программы по развитию легкой промышленности в Республике Казахстан на 2010 - 2014 годы":
в строку, порядковый номер 7, внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;

көрсетілген Бағдарламаға 2-қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.06.2022 № 361 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. "Қазақстан Республикасының аумағында ұшуды іздестіру-құтқарумен қамтамасыз етуді ұйымдастыру жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 қарашадағы № 1296 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында ұшуды іздестіру-құтқарумен қамтамасыз етуді ұйымдастыру жөніндегі қағидаларда:
23-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Үйлестіру орталығына жиынтық ақпарат беру;";
53-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"53. ПДҚТ мен ЖІҚК жарақтандыру табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар саласындағы және мемлекеттік авиация саласындағы уәкілетті орган көрсетілген мемлекеттік органдардың жеке құрамын жарақтандыруға және күтіп ұстауға бөлген бюджет қаражатының шегінде жүзеге асырылады.";
Қазақстан Республикасының аумағында ұшуды іздестіру-құтқарумен қамтамасыз етуді ұйымдастыру жөніндегі қағидаларға 5-қосымшада:
"1. Жарақтандыру табелі" деген бөлімде:
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
18.
Оплеткасы бар 2 мл 5 % йод спирттік ерітінді ампуласы (пеналда)
дана
2
";
Қазақстан Республикасының аумағында ұшуды іздестіру-құтқарумен қамтамасыз етуді ұйымдастыру жөніндегі қағидаларға 7-қосымшада:
"Апатқа ұшыраған әуе кемелерінің экипаждарын көзбен шолып іздестіру тәсілдері" деген 4-кіші бөлімде:
орыс тіліндегі мәтін 4) тармақшамен толықтырылды, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.10.2017 № 650 қаулысымен ( алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
8. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерін ашу (жабу), олардың жұмыс істеуі (пайдаланылуы), оларды санаттарға бөлу, жіктеу, жайластыру қағидаларын, сондай-ақ техникалық жарақтандыру және жұмысын ұйымдастыру жөніндегі талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 977 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 54, 765-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерін ашу (жабу), олардың жұмыс істеуі (пайдаланылуы), санаттарға бөлу, жіктеу, жайластыру қағидалары, сондай-ақ техникалық жарақтандыру және жұмысын ұйымдастыру жөніндегі талаптарда:

приложение 2 к указанной Программе изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению, текст на казахском языке не изменяется.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 03.06.2022 № 361 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2011 года № 1296 "Об утверждении Правил по организации поисково-спасательного обеспечения полетов на территории Республики Казахстан":
в Правилах по организации поисково-спасательного обеспечения полетов на территории Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в подпункт 4) пункта 23 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в пункт 53 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении 5 к Правилам по организации поисково-спасательного обеспечения полетов на территории Республики Казахстан:
в разделе "1. Табель оснащения":
в строку, порядковый номер 18, внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении 7 к Правилам по организации поисково-спасательного обеспечения полетов на территории Республики Казахстан:
в подразделе "4. Способы визуального поиска экипажей воздушных судов, потерпевших бедствие":
после строки "Рис. 7. Поиск способом "Расширяющий квадрат" дополнить подпунктом 4) следующего содержания, текст на казахском языке не изменяется:
"4) поиск способом "Заданный маршрут" (рисунок 8) выполняется по линии заданного пути, проходящего вдоль участка маршрута ВС, потерпевшего бедствие.
Способ применяется, когда район поиска представляет собой полосу, ширина которой составляет 0,5 – 0,7 дальности действия поисковой аппаратуры на заданной высоте полета поисково-спасательного ВС.
Рис. 8 Поиск способом "Заданный маршрут":
ИПМП – исходный пункт маршрута поиска;
КПМП – конечный пункт маршрута поиска;
L – ширина полосы захвата (обследования) поисковой
радиотехнической аппаратурой;
l – ширина района поиска".
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.10.2017 № 650 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 977 "Об утверждении Правил открытия (закрытия), функционирования (эксплуатации), категорирования, классификации, обустройства, а также требований по техническому оснащению и организации работы пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 54, ст. 765):
в Правилах открытия (закрытия), функционирования (эксплуатации), категорирования, классификации, обустройства, а также требования по техническому оснащению и организации работы пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:

5-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) теміржол, авиациялық, теңіз және өзен өткізу пункттерін орнату бойынша – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне келісілген материалдар мен қорытындыларды жібереді.".
9. "ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2013 – 2022 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 1409 қаулысында:
кіріспеде орыс тіліндегі мәтінге өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген "ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2013 – 2022 жылдарға арналған даму стратегиясында:
"1. Ағымдағы жағдайды талдау" деген бөлімде:
"Сыртқы ортаны талдау" деген кіші бөлімнің "Экономикалық факторларындағы" бірінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Экономика 2014 – 2018 жылдары әлемдік экономиканы және шикізат тауарларына сұранысты баяу қалпына келтіру жағдайында дамиды. Сонымен бірге инфрақұрылымға мемлекеттік инвестициялардың артуы және халық тұтынуының өсуі есебінен орнықты әрі үдемелі экономикалық серпін күтіледі.";
"Ішкі ортаны талдау" деген 2-кіші бөлімде:
"SWOT-талдау" деген 2-кестеде:
"Мүмкіндіктер" деген бағанның "Қызметтер көрсету" деген бөлігінде "Бизнес процестерді басқару тетіктерін енгізу кезінде өнімділікті арттырудың әлеуеті жоғары;" деген жолда орыс тіліндегі мәтінге өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
"3. Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, қызметтің негізгі көрсеткіштері және күтілетін нәтижелер (1-қосымша)" деген бөлімде:
"4. Корпоративтік басқаруды жетілдіру" деген тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мақсаты: компанияның қызметінің басқарылуын жоғарылату.";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"3-міндет. Автомобиль жолдарын пайдаланушылармен өзара іс-қимыл жасау.";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Компанияны корпоративтік басқару корпоративтік басқарудың үздік тәжірибесіне сай 3 бағытта, құрылым, процесс және ашықтыққа негізделеді.";
"ҚазАвтоЖол" ҰК" АҚ 2013 – 2022 жылдарға арналған даму стратегиясына 2-қосымшаның 4 бағанында:
реттік нөмір 3-жолдың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Компанияның даму стратегиясына қайшы келетін аффилиирленген компаниялар мүдделік қолдайтын шешім қабылдау";
реттік нөмір 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Технологиялық мүлікті жоғалту. Өндірістік үзіліс. Активтерді қалпына келтіруге арналған ресурстар (қаржылық, материалдық, адами). Экологиялық залал, қызметкерлерге, үшінші тұлғаларға кетірілген залалдар үшін төлемдер жүргізу";

подпункт 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) железнодорожного, авиационного, морского и речного пунктов пропуска - Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан.".
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 1409 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол" на 2013 - 2022 годы":
преамбулу изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не изменяется:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 184 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол" на 2013 - 2022 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "1. Анализ текущего состояния":
в часть первую в "Экономическом факторе" подраздела 1 "Анализ внешней среды" внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в подразделе 2 "Анализ внутренней среды":
в таблице 2 "SWOT-анализ":
в графе "Возможности" в "Предоставляемых услугах" строку "Высокий потенциал повышения производительности при внедрении механизмов управления бизнес процесса;" изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не изменяется:
"Высокий потенциал повышения производительности при внедрении механизмов управления бизнес-процесса;";
в разделе "3. Стратегические направления деятельности, цели, ключевые показатели деятельности и ожидаемые результаты (приложение 1)":
в абзацы второй, пятый и седьмой пункта "4. Совершенствование корпоративного управления" внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графе 4 приложения 2 к Стратегии развития АО "НК "ҚазАвтоЖол" на 2013-2022 годы:
подпункт 1) строки, порядковый номер 3, внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строку, порядковый номер 7, внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;

Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 936 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 100 қаулысына
4-қосымша
Мемлекеттік акциялар пакетін (қатысу үлесін) иелену және пайдалану құқығы Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі мен оның ведомстволарына берілетін заңды тұлғалардың тізбесі
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 936 қаулысымен.

Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 936.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 100
Перечень юридических лиц, права владения и пользования
государственными пакетами акций (долями участия) которых
передаются Министерству по инвестициям и развитию Республики
Казахстан и его ведомствам
Сноска. Приложение 4 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 936.