Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 279 қаулысы
«2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес ғылыми және (немесе) ғылыми- техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражат бөлінсін.

О распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 279
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Распределить средства по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности согласно приложению к настоящему постановлению.