Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Білім алушыларды білім беру ұйымдарының үлгілері бойынша ауыстыру және қайта қабылдау қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 110 және "Білім алушыларды білім беру ұйымдарының үлгілері бойынша ауыстыру және қайта қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 110 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2013 жылғы 10 сәуірдегі № 328 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 337 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Білім алушыларды білім беру ұйымдарының үлгілері бойынша ауыстыру және қайта қабылдау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 110 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 26, 362-құжат);
2) «Білім алушыларды білім беру ұйымдарының үлгілері бойынша ауыстыру және қайта қабылдау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 110 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 сәуірдегі № 328 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 24, 387-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 110 "Об утверждении Правил перевода и восстановления обучающихся по типам организации образования" и от 10 апреля 2013 года № 328 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 110 "Об утверждении Правил перевода и восстановления обучающихся по типам организации образования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 337
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 110 «Об утверждении Правил перевода и восстановления обучающихся по типам организации образования» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 26, ст. 362);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2013 года № 328 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 110 «Об утверждении Правил перевода и восстановления обучающихся по типам организации образования» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 24, ст. 387).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                 К. Масимов