"Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі № 487 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 420 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі № 487 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 15, 159-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Кәсіпорынға қатысты мемлекеттік басқарудың тиісті саласына (аясына) басшылық ету жөніндегі уәкілетті орган болып белгіленсін.
3. Кәсіпорын қызметінің негізгі саласы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімін және нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкін жүргізу болып белгіленсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 487 "О создании Республиканского государственного предприятия "Республиканский центр правовой информации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2015 года № 420
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 487 «О создании Республиканского государственного предприятия «Республиканский центр правовой информации» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст.159) следующие изменения:
пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
«2. Уполномоченным органом по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления в отношении Предприятия определить Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Основной сферой деятельности Предприятия определить ведение Государственного реестра нормативных правовых актов Республики Казахстан и Эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов