"Жалпы республикалық Қазақстан жастарының форумы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі № 982 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 450 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жалпы республикалық Қазақстан жастарының форумы туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі № 982 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 36, 505-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года № 982 "Об утверждении Положения об Общереспубликанском форуме молодежи Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 450
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года № 982 «Об утверждении Положения об Общереспубликанском форуме молодежи Казахстана» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 36, ст. 505).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. МАСИМОВ