Ең төмен әлеуметтік стандарттың үлгілік нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 572 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 16 наурыздағы № 133 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.03.2022 № 133 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ең төмен әлеуметтік стандарттар және олардың кепілдіктері туралы" 2015 жылғы 19 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңы 8-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ең төмен әлеуметтік стандарттың үлгілік нысаны бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2015 жылғы 23 шілдедегі
№ 572 қаулысымен
бекiтiлген
Ең төмен әлеуметтік стандарттың
үлгілік нысаны
Ең төмен әлеуметтік стандарт
"__________________________________________"
(ең төмен әлеуметтік стандарттың толық атауы)
1. Ең төмен әлеуметтік стандартты әзірлейтін және бекітетін орталық мемлекеттік органның атауы:
__________________________________________________________
2. Ең төмен әлеуметтік стандартты қолдануға негіз болатын заңдар тізбесі:
1)________________________________________________________

Об утверждении типовой формы минимального социального стандарта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 572. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2022 года № 133.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.03.2022 № 133 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 19 мая 2015 года "О минимальных социальных стандартах и их гарантиях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую типовую форму минимального социального стандарта.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2015 года № 572
Типовая форма
минимального социального стандарта
Минимальный социальный стандарт
"________________________________________________________"
(полное наименование минимального социального стандарта)
1. Наименование центрального государственного органа,
разрабатывающего и утверждающего минимальный социальный стандарт:
_______________________________________________________________
2. Перечень законов, на основании которых действует минимальный
социальный стандарт:
1) ____________________________________________________________

2)________________________________________________________
3)________________________________________________________
…
3. Ең төмен әлеуметтік стандарттың мақсаты:
__________________________________________________________
4. Ең төмен әлеуметтік стандарттың нормалары мен нормативтері:
р/с
Норманың/ нормативтің атауы
Норманы/норма-тивті реттеуші нормативтiк құқықтық акт
Нормалар/нормативтер бойынша ең төмен әлеуметтік стандартқа құқығы бар тұлғалардың санаттары
Норманың/ нормативтің мөлшері
1
2
3
4
5

2) ____________________________________________________________
3) ____________________________________________________________
...
3. Цель минимального социального стандарта:
_______________________________________________________________
4. Нормы и нормативы минимального социального стандарта:
п/п
Наименование нормы/норматива
Нормативный правовой акт, регулирующий норму/норматив
Категории лиц, имеющих право на минимальный социальный стандарт по нормам/нормативам
Размер нормы/ норматива
1
2
3
4
5