Сауда делдалы ретіндегі жеке және заңды тұлғаларды тауарды кейіннен үшінші тұлғаға сату талаптарымен коммерциялық кредит беру жолымен қаржыландыру шеңберінде тауарды сатып алу және сату жүргізілетін халықаралық тауар биржаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 584 қаулысы
Баспасөз релизі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сауда делдалы ретіндегі жеке және заңды тұлғаларды тауарды кейіннен үшінші тұлғаға сату талаптарымен коммерциялық кредит беру жолымен қаржыландыру шеңберінде тауар сатып алу және сату жүргізілетін халықаралық тауар биржаларының мына тізбесі бекітілсін:
1) Australian Securities Exchange;
2) Bursa Malaysia;
3) CME Group;
4) Dalian Commodity Exchange;
5) European Exchange (Eurex);
6) Hong Kong Exchanges and Clearing;
7) ICE Futures Canada;
8) ICE Futures Europe;
9) ICE Futures U. S.;
10) Korea Exchange;
11) London Metal Exchange;
12) LSE Group;
13) NYSE Euronext;
14) NYSE Liffe;
15) Shanghai Futures Exchange;
16) Singapore Exchange;
17) Tokyo Commodity Exchange;
18) Tokyo Grain Exchange;
19) Zhengzhou Commodity Exchange.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

Об утверждении перечня международных товарных бирж, на которых производятся приобретение и продажа товара в рамках финансирования физических и юридических лиц в качестве торгового посредника путем предоставления коммерческого кредита на условиях последующей продажи товара третьему лицу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2015 года № 584
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить следующий перечень международных товарных бирж, на которых производятся приобретение и продажа товара в рамках финансирования физических и юридических лиц в качестве торгового посредника путем предоставления коммерческого кредита на условиях последующей продажи товара третьему лицу:
1) Australian Securities Exchange;
2) Bursa Malaysia;
3) CME Group;
4) Dalian Commodity Exchange;
5) European Exchange (Eurex);
6) Hong Kong Exchanges and Clearing;
7) ICE Futures Canada;
8) ICE Futures Europe;
9) ICE Futures U. S.;
10) Korea Exchange;
11) London Metal Exchange;
12) LSE Group;
13) NYSE Euronext;
14) NYSE Liffe;
15) Shanghai Futures Exchange;
16) Singapore Exchange;
17) Tokyo Commodity Exchange;
18) Tokyo Grain Exchange;
19) Zhengzhou Commodity Exchange.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов