Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 648 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының қолайсыз табиғат құбылысының әсерiне ұшыраған егiстiк алқаптар көлемiн айқындау үшiн комиссия құру және оның жұмысын ұйымдастыру ережесiн және қолайсыз табиғат құбылысы фактiсi бойынша зерттеу актiсiнiң нысанын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қазандағы № 1010 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 39, 431-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қазандағы № 1010 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану  туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 425 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 266-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап  қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О признании утратившим силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2015 года № 648
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2006 года № 1010 «Об утверждении Правил создания местным  исполнительным органом района (города областного значения) и организации работы комиссии для определения размера площадей посевов, подвергшихся воздействию неблагоприятного природного явления, и формы акта обследования по факту неблагоприятного природного явления» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 39, ст. 431);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая  2010 года № 425 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2006 года № 1010 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 266).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов