Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 651 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 20 тамыздағы
№ 651 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Тарихи шығындарды және геологиялық ақпарат құнын айқындау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 120 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 19, 231-құжат).
2. «Мемлекет меншігінде болатын геологиялық ақпаратты оқу, ғылыми, коммерциялық мақсаттарда пайдалану және геологиялық ақпаратты Қазақстан Республикасынан тысқары жерге әкету қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 251 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 26, 310-құжат).
3. «Тарихи шығындарды және геологиялық ақпарат құнын айқындау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 120 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 қазандағы № 1142 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 849-құжат).
4. «Мемлекет меншігінде болатын геологиялық ақпаратты оқу, ғылыми, коммерциялық мақсаттарда пайдалану және геологиялық ақпаратты Қазақстан Республикасынан тысқары жерге әкету қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 251 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1519 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1035-құжат).
5. «Тарихи шығындарды және геологиялық ақпарат құнын айқындау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 120 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 30 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 3, 24-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2015 года № 651
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 августа 2015 года № 651
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 120 «Об утверждении Правил определения исторических затрат и стоимости геологической информации» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 19, ст. 231).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 251 «Об утверждении Правил использования геологической информации, находящейся в государственной собственности, в учебных, научных, коммерческих целях и вывоза геологической информации за пределы территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 26, ст. 310).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2013 года № 1142 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 120 «Об утверждении Правил определения исторических затрат и стоимости геологической информации» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 849).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1519 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 251 «Об утверждении Правил использования геологической информации, находящейся в государственной собственности, в учебных, научных, коммерческих целях и вывоза геологической информации за пределы территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1035).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2014 года № 30 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 120 «Об утверждении Правил определения исторических затрат и стоимости геологической информации» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 3, ст. 24).