2015 жылы әскери жиындарға шақырылуға тиіс әскери оқытылған мамандар санын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 672 қаулысы
«Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы» 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 15) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2015 жылы әскери жиындарға шақырылуға тиіс әскери оқытылған мамандардың саны айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 тамыздағы
№ 672 қаулысына
қосымша
2015 жылы әскери жиындарға шақырылуға тиіс әскери оқытылған мамандар саны
Р/с
Атауы
Әскери оқытылған мамандар саны
Күн саны
Өткізу кезеңі
1.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
1500
15
тамыз – қараша
Жиыны:
1500
15
тамыз – қараша

Об определении количества военнообученных специалистов, подлежащих призыву на воинские сборы в 2015 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 672
В соответствии с подпунктом 15) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года «Об обороне и Вооруженных силах Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить количество военнообученных специалистов, подлежащих призыву на воинские сборы в 2015 году, согласно приложению  настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. МАСИМОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 августа 2015 года № 672
Количество военнообученных специалистов,
подлежащих призыву на воинские сборы в 2015 году
№ п/п
Наименование
Количество военнообученных специалистов
Количество дней
Период проведения
1
Министерство обороны Республики Казахстан
1 500
15
август – ноябрь
Итого:
1 500
15
август – ноябрь