Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту жөніндегі ұйымды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 740 қаулысы
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 36-бабының 20-2) тармақшасына және «Электр энергетикасы туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабының 1-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» акционерлік қоғамы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту жөніндегі ұйым болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

Об определении организации по модернизации и развитию жилищно-коммунального хозяйства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2015 года № 740
В соответствии с подпунктом 20-2) статьи 36 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и подпунктом 1-2) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об электроэнергетике» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства» организацией по модернизации и развитию жилищно-коммунального хозяйства.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов