"Жоғары технологиялық өнімдер өндіру жөніндегі қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № 799 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 743 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жоғары технологиялық өнімдер өндіру жөніндегі қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № 799 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 57, № 782-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2012 года № 799 "Об утверждении перечня видов деятельности по производству высокотехнологичной продукции"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 743
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2012 года № 799 «Об утверждении перечня видов деятельности по производству высокотехнологичной продукции» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 57, ст. 782).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов