Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 748 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 268 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.05.2017 № 268 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Қараөткел" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгерімінен "Астана қонақ үйі" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 748 қаулысына
қосымша
"Астана қонақ үйі" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с №
Мүліктің атауы
Өлшем
бірлігі
Саны
Түгендеу нөмірі
1
2
3
4
5
1

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 748. Отменено постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2017 года № 268
Сноска. Отменено постановлением Правительства РК от 16.05.2017 № 268.
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке
республиканское имущество с баланса Республиканского государственного предприятия "Караоткел" Управления Делами Президента Республики Казахстан на праве хозяйственного ведения в оплату акций акционерного общества "Астана қонақ үйі" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2015 года № 748
Перечень республиканского имущества, передаваемого в оплату
акций акционерного общества "Астана қонақ үйі"
№ п/п
Наименование имущества
Ед. изм.
Кол-во
Инвентарный номер
1
2
3
4
5
1