"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2015 - 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 453 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 769 қаулысы
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 15 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2015 – 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 453 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2015 – 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы:
мына:
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2015 – 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Магистратураға қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Ұлттық ЖОО
Басқа ЖОО
2015 жылдың 4 айына
2016 жылдың 8 айына
2015 жылдың 4 айына
2016 жылдың 8 айына
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 453 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2015 - 2016 учебный год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 769
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 15 «О создании Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 453 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2015 – 2016 учебный год» следующие дополнения:
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2015 – 2016 учебный год, утвержденный указанным постановлением:
после раздела:
«Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в учебных заведениях Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан на 2015 – 2016 учебный год
Прием в магистратуру
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение магистранта в год (тыс. тенге)
Национальные вузы
Другие вузы
на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)

2015 жылғы 4 айға
2016 жылғы 8 айға
12
1 733,9
3 467,8
»
деген бөлімнен кейін:
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
«Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы болып табылатын Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының PhD докторантурасына қабылдау
Коды
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)

на 4 мес. 2015 года
на 8 мес. 2016 года
12
1733,9
3 467 8
»
дополнить разделом следующего содержания:
«Прием в докторантуру PhD Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Генеральная прокуратура Республики Казахстан
Код
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы  на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)