"2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 835 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы»  Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 35-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 99-жолмен толықтырылсын:
«
99
Қазақстан Республикасының әр өңірінен шыққан дарынды балаларды республикалық физика-математика мектебінде оқыту
Қазақстан Республикасының дарынды балаларын мамандандырылған жалпыға білім беру оқу бағдарламалары мен балаларға арналған қосымша білім беру оқу бағдарламалары бойынша оқыту жөнінде білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Республикалық физика-математика мектебі» КЕАҚ
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»
302 260
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2015 года № 835
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» следующее дополнение:
приложение 35 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 99, следующего содержания:
«
99
Обучение в республиканской физико-математической школе одаренных детей из различных регионов Республики Казахстан
Предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей Республики Казахстан по специализированным общеобразовательным учебным программам и учебным программам дополнительного образования для детей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Республиканская физико-математическая школа»
009 «Обучение и воспитание одаренных детей»
302 260
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов