Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 қазандағы № 873 қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жалпы құны 86239050,0 (сексен алты миллион екі жүз отыз тоғыз мың елу) теңге тұратын «Қостанай қаласындағы қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту жобаларына инвестициялар негіздемесі» негіздемесі бойынша құжаттама республикалық меншіктен «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Қостанай облысының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігімен және Қостанай облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдау-тапсыру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 31 қазандағы
№ 873 қаулысына
қосымша
«Қостанай қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды басқару жүйесін
жаңғырту жобаларына инвестициялар негіздемесі» негіздемесі
бойынша құжаттама
Р/с
Құжаттаманың атауы
Құжат
түрі
Дана саны
Парақ
саны
1.
«Қостанай қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту жобасына инвестициялар негіздемесі»:

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 873
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения «Министерство энергетики Республики Казахстан» в коммунальную собственность Костанайской области документацию по обоснованию «Обоснование инвестиций к проектам модернизации системы управления твердыми бытовыми отходами в городе Костанай» общей стоимостью 86239050,0 (восемьдесят шесть миллионов двести тридцать девять тысяч пятьдесят) тенге согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством энергетики Республики Казахстан и акиматом Костанайской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2015 года № 873
Документация по обоснованию «Обоснование инвестиций к
проектам модернизации системы управления твердыми бытовыми
отходами в городе Костанай»
№ п /п
Наименование документации
Вид документа
Количество экземпляров
Количество листов
1.
«Обоснование инвестиций к проектам модернизации системы управления твердыми бытовыми отходами в г. Костанай»: