"Сот органдарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 шілдедегі № 772 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 885 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Сот органдарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 шілдедегі № 772 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 448-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2014 года № 772 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Апостилирование официальных документов, исходящих из судебных органов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2015 года № 885
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2014 года № 772 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Апостилирование официальных документов, исходящих из судебных органов» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 448).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К.Масимов