"Жергiлiктi атқарушы органдардың штат санының лимиттерiн бекiтудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 931 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Облыстың, Астана, Алматы қалаларының әкімдері орынбасарларының саны (бірлік)» деген бағанда:
«Ақтөбе» деген жолдағы «4» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
«ЖИЫНЫ:» деген жолдағы «74» деген сандар «75» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2015 года № 931
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  15 декабря 2004 года № 1324 «О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе «Количество заместителей акима области, городов Астаны, Алматы (ед.)»:
в строке «Актюбинская» цифру «4» заменить цифрой «5»;
в строке «ИТОГО:» цифры «74» заменить цифрами «75».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов