"Мүгедектерге берілетін техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар мен арнаулы жүріп-тұру құралдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі № 754 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1036 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 954 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2021 № 954 қаулысымен.
2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі!
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерге берілетін техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар мен арнаулы жүріп-тұру құралдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі № 754 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 30, 392-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мүгедектерге берілетін техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар мен арнаулы жүріп-тұру құралдарының тізбесінде:
2-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) веб-камерасы бар ноутбук;";
4) тармақша алып тасталсын;
3-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) тифлотаяқтар;";
2) тармақша алып тасталсын;
4) және 8) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"4) сөйлеу синтезі бар экрандық қол жеткізу бағдарламасымен қамтамасыз етілген ноутбук;";
"8) дыбыспен хабар беретін және диктофоны бар ұтқыр телефондар;".
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года № 754 "Об утверждении перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств и специальных средств передвижения, предоставляемых инвалидам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1036. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2021 года № 954.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2021 № 954.
Вводится в действие с 1 января 2017 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года № 754 "Об утверждении перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств и специальных средств передвижения, предоставляемых инвалидам" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 392) следующие изменения:
в перечне технических вспомогательных (компенсаторных) средств и специальных средств передвижения, предоставляемых инвалидам, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) ноутбук с веб-камерой;";
подпункт 4) исключить;
в пункте 3:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) тифлотрости;";
подпункт 2) исключить;
подпункты 4) и 8) изложить в следующей редакции:
"4) ноутбук с программным обеспечением экранного доступа с синтезом речи;";
"8) телефоны мобильные со звуковым сообщением и диктофоном;".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. МАСИМОВ