"Қарағандышахтатарату" pecпубликалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, таратылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген залалды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 488 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1042 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.04.2017 № 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағандышахтатарату" республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, таратылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген залалды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 488 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 313-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қарағандышахтатарату" республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, таратылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген залалды өтеу қағидаларында:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Таратылған шахталар қызметкерлеріне "Қарағандышахтатарату" республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорны төлейтін залалды (зиянды) өтеу сомалары осы Қағидаларға 1-қосымшада көрсетілген лауазымдар мен кәсіптер, осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес қызмет түріне қарамастан Қарағанды облысының аумағында орналасқан, жерасты тәсілімен тас көмірді өндірумен айналысатын ұйымдар бойынша инфляцияның болжамды деңгейінің орташа мәніне пропорционалды түрде жыл сайын ұлғайтылады.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі тиісті жылға бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес ай сайын 7-күніне дейін "Қарағандышахтатарату" республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорны қаржыландыруды жүзеге асырады.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын.
"10. "Қарағандышахтатарату" республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорны бөлінген қаражат бойынша ай сайын Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігіне келесі айдың 20-күніне дейін өткен айдың есебін ұсынады.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2014 года № 488 "Об утверждении Правил возмещения ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных республиканскому государственному специализированному предприятию "Карагандаликвидшахт"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1042. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2017 года № 232
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.04.2017 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2014 года № 488 "Об утверждении Правил возмещения ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных республиканскому государственному специализированному предприятию "Карагандаликвидшахт" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 313) следующие изменения:
в Правилах возмещения ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных республиканскому государственному специализированному предприятию "Карагандаликвидшахт", утвержденных указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Суммы возмещения ущерба (вреда), выплачиваемые республиканским государственным специализированным предприятием "Карагандаликвидшахт" работникам ликвидированных шахт, ежегодно увеличиваются пропорционально среднему значению прогнозируемого уровня инфляции по должностям и профессиям, указанным в приложении 1 к настоящим Правилам, организациям, находящимся на территории Карагандинской области, независимо от вида деятельности, занимающимся добычей каменного угля подземным способом, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Министерство энергетики Республики Казахстан ежемесячно до 7 числа осуществляет финансирование республиканскому государственному специализированному предприятию "Карагандаликвидшахт" согласно утвержденному плану финансирования на соответствующий год.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. По выделенным средствам республиканское государственное специализированное предприятие "Карагандаликвидшахт" ежемесячно представляет в Министерство энергетики Республики Казахстан отчет за предыдущий месяц до 20 числа следующего месяца.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. МАСИМОВ