"Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында бортсеріктердің жұмысын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 471 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 1045 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында бортсеріктердің жұмысын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 471 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 36, 437-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 471 "Об утверждении Правил организации работ бортпроводников в гражданской авиации Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 1045
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 471 «Об утверждении Правил организации работ бортпроводников в гражданской авиации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 36, ст. 437).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов