"Қайта өңдеу өнімдерін әкету (әкелу) туралы міндеттемені табыс ету және оны орындау қағидалары мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1712 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1104 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қайта өңдеу өнімдерін әкету (әкелу) туралы міндеттемені табыс ету және оны орындау қағидалары мен нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1712 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 274-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1712 "Об утверждении Правил и форм представления обязательства о вывозе (ввозе) продуктов переработки и его исполнения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1104
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1712 «Об утверждении Правил и форм представления обязательства о вывозе (ввозе) продуктов переработки и его исполнения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 274).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. МАСИМОВ