Мемлекеттік орман қорын санаттар бойынша бөлуді бекіту және «Қазақ КСР ормандарын топтарға бөлуді және оларды қорғаныш санаттарына жатқызуды нақтылау туралы» Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1981 жылғы 17 сәуірдегі № 182 және «Қазақ КСР ормандарын топтарға бөлуді және оларды қорғаныш санаттарына жатқызуды нақтылау туралы» Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1981 жылғы 17 сәуірдегі № 182 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 ақпандағы № 254 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1148 қаулысы
2003 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Орман кодексі 12-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік орман қорын санаттар бойынша бөлу бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақ КСР ормандарын топтарға бөлуді және оларды қорғаныш санаттарына жатқызуды нақтылау туралы» Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1981 жылғы 17 сәуірдегі № 182 қаулысы;
2) «Қазақ КСР ормандарын топтарға бөлуді және оларды қорғаныш санаттарына жатқызуды нақтылау туралы» Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1981 жылғы 17 сәуірдегі № 182 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 ақпандағы № 254 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 7, 77-құжат).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1148 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік орман қорын санаттар бойынша бөлу
Мемлекеттік орман қорының санаты
Ведомстволық тиесілік
Облыстардың атауы
Табиғат қорғау мекемелерінің, мемлекеттік орман шаруашылығы мекемелерінің, ұйымдардың атаулары
Мемлекеттік орман қорының ауданы, гектар
1
2
3
4
5
Мемлекеттік табиғи қорықтар ормандары
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Ақмола
Қорғалжын МТҚ

Об утверждении распределения государственного лесного фонда по категориям и признании утратившими силу постановлений Совета Министров Казахской ССР от 17 апреля 1981 года № 182 "Об уточнении существующего деления лесов Казахской ССР на группы и отнесении их к категориям защитности" и Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2001 года № 254 "О внесении дополнения и изменений в постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 апреля 1981 года № 182 "Об уточнении существующего деления лесов Казахской ССР на группы и отнесении их к категориям защитности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1148
В соответствии с подпунктом 5) статьи 12 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое распределение государственного лесного фонда по категориям.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 апреля 1981 года № 182 «Об уточнении существующего деления лесов Казахской ССР на группы и отнесении их к категориям защитности»;
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2001 года № 254 «О внесении дополнения и изменений в постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 апреля 1981 года № 182 «Об уточнении существующего деления лесов Казахской ССР на группы и отнесении их к категориям защитности» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 7, ст. 77).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 1148
Распределение государственного лесного фонда по категориям
Категория государственного лесного фонда
Ведомственная принадлежность
Наименование областей
Наименование природоохранных учреждений, государственных учреждений лесного хозяйства, организаций
Площадь государственного лесного фонда, гектар
1
2
3
4
5
Леса государственных природных заповедников
Комитет лесного хозяйства и животного мира  Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Акмолинская
Коргалжынский ГПЗ

28393
«Қарабұтақ» ОШММ
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Қарабұтақ
1б, 5б, 7б, 8б, 12б, 13б, 24б, 26б, 28б, 31, 33, 48б, 49б, 58б-60б, 66б, 72б, 78б, 79б, 87б, 94б, 95б, 99б, 100б, 107
2605
Эрозияға қарсы ормандар
Қарабұтақ
79б-86б, 87, 88б-92б, 129-139, 141-145
3369
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Бөгетсай

28393
Карабутакское ГУЛХ
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Карабутакское
1ч, 5ч, 7ч, 8ч, 12ч, 13ч, 24ч, 26ч, 28ч, 31, 33, 48ч, 49ч, 58ч-60ч, 66ч, 72ч, 78ч, 79ч, 87ч, 94ч, 95ч, 99ч, 100ч, 107
2605
Противоэрозионные леса
Карабутакское
79ч-86ч, 87, 88ч-92ч, 129-139, 141-145
3369
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Бугетсайское

20б-23б, 24, 25б, 26, 27б, 28-30, 31б-33б, 34, 35, 36
949
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Қарабұтақ
6б-9б, 14б-17б, 21б, 22б, 30б, 36б-45б,47б,52б, 53б, 55б, 56б, 58б, 61б-71б, 73б, 75б-78б, 81б, 84б-86б, 89б-106б
5147
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Қарабұтақ
1б, 2-4, 5б-9б, 10, 11, 12б-17б, 18-20, 21б, 22б, 23, 24б, 25, 26б, 27, 28б, 29, 30б, 35, 36б-45б, 47б-49б, 50, 51, 52б, 53б, 54б, 55б, 56б, 57, 58б-73б, 74, 75б-77б, 80б, 82б, 83б, 88б, 93б, 96б-106б, 108, 109, 111-122, 125-128, 140

20ч-23ч, 24, 25ч, 26, 27ч, 28-30, 31ч-33ч, 34, 35, 36
949
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Карабутакское
6ч-9ч, 14ч-17ч, 21ч, 22ч, 30ч, 36ч-45ч,47ч,52ч, 53ч, 55ч, 56ч, 58ч, 61ч-71ч, 73ч, 75ч-78ч, 81ч, 84ч-86ч, 89ч-106ч
5147
Поле -и почвозащитные леса
Карабутакское
1ч, 2-4, 5ч-9ч, 10, 11, 12ч-17ч, 18-20, 21ч, 22ч, 23, 24ч, 25, 26ч, 27, 28ч, 29, 30ч, 35, 36ч-45ч, 47ч-49ч, 50, 51, 52ч, 53ч, 54ч, 55ч, 56ч, 57, 58ч-73ч, 74, 75ч-77ч, 80ч, 82ч, 83ч, 88ч, 93ч, 96ч-106ч, 108, 109, 111-122, 125-128, 140

12274
Көктал
55б-60б, 69б-74б, 85б-88б, 90б-104б, 105, 106, 107б-109б, 111б, 112б
9123
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Көктал
31б, 32б, 40б, 41б, 113б-115б, 119б
418
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Іле
1б-7б, 8, 9б-16б, 17, 18б, 19, 20б, 21б, 22-38, 49, 101б, 102-119, 120б-124б, 125-149, 150б- 160б, 161, 167, 168б-171б, 172, 173б-178б, 181, 182

12274
Коктальское
55ч-60ч, 69ч-74ч, 85ч-88ч, 90ч-104ч, 105, 106, 107ч-109ч, 111ч, 112ч
9123
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Коктальское
31ч, 32ч, 40ч, 41ч, 113ч-115ч, 119ч
418
Поле -и почвозащитные леса
Илийское
1ч-7ч, 8, 9ч-16ч, 17, 18ч, 19, 20ч, 21ч, 22-38, 49, 101ч, 102-119, 120ч-124ч, 125-149, 150ч- 160ч, 161, 167, 168ч-171ч, 172, 173ч-178ч, 181, 182

245б-249б, 250, 251, 255б-257б, 262, 263б, 264б, 268б, 269б, 272б-278б, 282б-286б, 288б
2634
Көксу
3б-70б, 83б-156б, 158б, 160б-166б, 169б, 171б-179б, 183б, 200б-227б, 228, 229б-239б
13424
Қора
3б-17б, 19б-24б, 29б-31б, 34б-36б, 40б-43б, 46б-56б, 58б, 60б-64б
4635
Текелі
81б, 82б
156
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Аралтөбе
245б-249б, 252-254, 255б-257б, 258-261, 263б, 264б, 265-267, 268б, 269б, 270, 271, 272б-278б, 279, 280, 281б-286б, 287, 288- 295б, 296-302, 303б, 304, 305б, 306, 307, 308б-310б, 311-313, 314б, 315-378

245ч-249ч, 250, 251, 255ч-257ч, 262, 263ч, 264ч, 268ч, 269ч, 272ч-278ч, 282ч-286ч, 288ч
2634
Коксуское
3ч-70ч, 83ч-156ч, 158ч, 160ч-166ч, 169ч, 171ч-179ч, 183ч, 200ч-227ч, 228, 229ч-239ч
13424
Коринское
3ч-17ч, 19ч-24ч, 29ч-31ч, 34ч-36ч, 40ч-43ч, 46ч-56ч, 58ч, 60ч-64ч
4635
Текелийское
81ч, 82ч
156
Поле -и почвозащитные леса
Аралтобинское
245ч-249ч, 252-254, 255ч-257ч, 258-261, 263ч, 264ч, 265-267, 268ч, 269ч, 270, 271, 272ч-278ч, 279, 280, 281ч-286ч, 287, 288- 295ч, 296-302, 303ч, 304, 305ч, 306, 307, 308ч-310ч, 311-313, 314ч, 315-378

97, 117
9601
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
орманшылықтарға бөлмей
орамдарға бөлмей
3345
Барлығы
12946
«Қазақстан темiр жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының «Алматы қорғаныштық екпелер дистанциясы» филиалы
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер
орманшылықтарға бөлмей
орамдарға бөлмей
4319
Барлығы
4319
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Автомобиль жолдары комитеті» республикалық мемлекеттік мекемесі
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер
орманшылықтарға
бөлмей
орамдарға бөлмей
406
Барлығы
406
Облыс бойынша барлығы,
оның ішінде: табиғат ескерткіштері
5236414
6294
Мемлекеттік табиғи қорық ормандары
89577
Мемлекеттік ұлттық табиғи парктер ормандары,
оның ішінде: табиғат ескерткіштері
1004078
6294
Орманның гендік резерваттарын қоса, ғылыми маңызы бар орман учаскелері
30
Орман-жеміс екпелері
7299
Мемлекеттік қорғаныштық орман белдеулері
3074
Қала ормандары
897
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
4464
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
164832
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
1669
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
3955769
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер
4725
Атырау облысы
«Ақжайық» МТР
Мемлекеттік табиғи резерваттар ормандары
орманшылықтарға бөлмей
орамдарға бөлмей
111500
Барлығы
111500
Атырау ОШММ
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Атырау
2-16
1670
Махамбет
47, 120, 121, 122б, 123
325
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Атырау
1
83
Махамбет
1-9, 10б, 11-13, 14б, 16, 17б, 18-23, 24б, 25-30, 31б, 33, 35б, 36-46, 48-53, 55, 57-63, 64б, 65-78, 79б, 80, 81, 82б, 83б, 85-92, 93б, 94-102, 104-107, 109б, 111б, 112-119, 122б
10521
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Құлсары
1-6
3031
Махамбет
10б, 14б, 15, 17б, 24б, 31б, 32, 34, 35б, 54, 56, 64б, 79б, 82б, 83б, 84, 93б, 103, 108, 109б, 110, 111б

97, 117
9601
Поле -и почвозащитные леса
без деления на лесничества
без разделения на кварталы
3345
Всего
12946
Филиал акционерного общества «Национальная компания «Қазақстан темір жолы» - «Алматинская дистанция защитных насаждений»
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений
без деления на лесничества
без разделения на кварталы
4319
Всего
4319
Республиканское государственное учреждение «Комитет автомобильных дорог» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений
без деления на лесничества
без разделения на кварталы
406
Всего
406
Всего по области,
в том числе: памятники природы
5236414
6294
Леса государственного природного заповедника
89577
Леса государственного национального природного парка,
в том числе: памятники природы
1004078
6294
Участки леса, имеющие научное значение, включая лесные генетические резерваты
30
Лесоплодовые насаждения
7299
Государственные защитные лесные полосы
3074
Городские леса
897
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
4464
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
164832
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
1669
Поле- и почвозащитные леса
3955769
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений
4725
Атырауская область
ГПР «Акжайык»
Государственный природный резерват
без деления на лесничества
без разделения на кварталы
111500
Всего
111500
Атырауское ГУЛХ
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Атырауское
2-16
1670
Махамбетское
47, 120, 121, 122ч, 123
325
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Атырауское
1
83
Махамбетское
1-9, 10ч, 11-13, 14ч, 16, 17ч, 18-23, 24ч, 25-30, 31ч, 33, 35ч, 36-46, 48-53, 55, 57-63, 64ч, 65-78, 79ч, 80, 81, 82ч, 83ч, 85-92, 93ч, 94-102, 104-107, 109ч, 111ч, 112-119, 122ч
10521
Поле- и почвозащитные леса
Кульсаринское
1-6
3031
Махамбетское
10ч, 14ч, 15, 17ч, 24ч, 31ч, 32, 34, 35ч, 54, 56, 64ч, 79ч, 82ч, 83ч, 84, 93ч, 103, 108, 109ч, 110, 111ч

1587
Барлығы
17217
Индер ОШММ
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Индер
33б, 80, 81б, 186
302
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Индер
1-3, 5-7, 12-19, 20б, 21-32, 33б, 34-37, 38б, 42-52, 53б, 54, 55, 57б, 58, 59б, 60-63, 65-79, 81б, 82-85, 87, 88, 91-95, 97-100, 103, 104, 108-111, 115, 116б, 119-123, 124б, 126б, 127-138, 140-146, 148-168, 171-185, 187

1587
Всего
17217
Индерское ГУЛХ
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Индерское
33ч, 80, 81ч, 186
302
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Индерское
1-3, 5-7, 12-19, 20ч, 21-32, 33ч, 34-37, 38ч, 42-52, 53ч, 54, 55, 57ч, 58, 59ч, 60-63, 65-79, 81ч, 82-85, 87, 88, 91-95, 97-100, 103, 104, 108-111, 115, 116ч, 119-123, 124ч, 126ч, 127-138, 140-146, 148-168, 171-185, 187

12149
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Индер
4, 8-11, 20б, 38б, 39-41, 53б, 56, 57б, 59б, 64, 86, 89, 90, 96, 101, 102, 105-107, 112-114, 116б, 117, 118, 124б, 125, 126б, 139, 147, 169, 170
2986
Миялы
1-22
2200
Барлығы
17637
Құрманғазы ОШММ
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
орманшылықтарға бөлмей
1-64
17595
Барлығы
17595
«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының «Ақтөбе қорғаныштық екпелер дистанциясы» филиалы
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер
орманшылықтарға бөлмей
орамдарға бөлмей
1428
Барлығы
1428
Облыс бойынша жиыны,
оның ішінде:
165377
Мемлекеттік табиғи резерват ормандары
111500
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
2297
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
40348
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
9804
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер
1428
Батыс Қазақстан облысы
Ақжайық ОШММ
Мемлекеттік қорғаныштық орман белдеулері
Ақжайық
133-154, 159-181
927
Октябрь
182-222
849
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Ақжайық
43б
23
Есенсай
86
35
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Ақжайық
1-16, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 31, 32, 34, 36-39, 41, 42, 43б, 44, 45, 47, 49, 52, 56, 59, 62, 64-68, 70, 72, 74, 76, 77, 78-82
6707
Есенсай
1-5, 7, 8, 11, 13, 14, 18, 19, 20б, 23, 28-37, 39б, 40-42, 46, 47б, 49, 50б, 51, 53, 57-62, 64, 66-69, 70б, 71, 74, 75, 77-80, 81
6003
Октябрь
1, 2б, 3, 5, 7, 8, 9б-11б, 13б, 14, 17, 18, 19б, 20б, 21, 22б, 23, 24б-27б, 29, 30, 32, 33, 37, 39, 41, 48, 51, 54, 56б, 57-68, 69-72
6979
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Есенсай
82-85, 87, 88
889
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Ақжайық
17, 18, 20, 23, 25, 26, 29, 30, 33, 35, 40, 46, 48, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 83
3640
Есенсай
6, 9, 10, 12, 15, 17, 20б, 21, 22, 24, 27, 38, 39б, 43, 45, 47б, 48, 50б, 52, 54, 56, 63, 65, 70б, 72, 73, 76
3446
Октябрь
2б, 4, 6, 9б-11б, 12, 13б, 15, 16, 19б, 20б, 22б, 24б-27б, 28, 31, 34-36, 40, 49, 50, 52, 53, 56б

12149
Поле- и почвозащитные леса
Индерское
4, 8-11, 20ч, 38ч, 39-41, 53ч, 56, 57ч, 59ч, 64, 86, 89, 90, 96, 101, 102, 105-107, 112-114, 116ч, 117, 118, 124ч, 125, 126ч, 139, 147, 169, 170
2986
Миялинское
1-22
2200
Всего
17637
Курмангазинское ГУЛХ
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
без деления на
лесничества
1-64
17595
Всего
17595
Филиал акционерного общества «Национальная компания «Қазақстан темір жолы» - «Актюбинская дистанция защитных насаждений»
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений
без деления на лесничества
без разделения на кварталы
1428
Всего
1428
Всего по области, в том числе:
165377
Леса государственного природного резервата
111500
Зеленые зоны населҰнных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
2297
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
40348
Поле- и почвозащитные леса
9804
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений
1428
Западно-Казахстанская область
Акжаикское ГУЛХ
Государственные защитные лесные полосы
Акжаикское
133-154, 159-181
927
Октябрьское
182-222
849
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Акжаикское
43ч
23
Есенсайское
86
35
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Акжаикское
1-16, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 31, 32, 34, 36-39, 41, 42, 43ч, 44, 45, 47, 49, 52, 56, 59, 62, 64-68, 70, 72, 74, 76, 77, 78-82
6707
Есенсайское
1-5, 7, 8, 11, 13, 14, 18, 19, 20ч, 23, 28-37, 39ч, 40-42, 46, 47ч, 49, 50ч, 51, 53, 57-62, 64, 66-69, 70ч, 71, 74, 75, 77-80, 81
6003
Октябрьское
1, 2ч, 3, 5, 7, 8, 9ч-11ч, 13ч, 14, 17, 18, 19ч, 20ч, 21, 22ч, 23, 24ч-27ч, 29, 30, 32, 33, 37, 39, 41, 48, 51, 54, 56ч, 57-68, 69-72
6979
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Есенсайское
82-85, 87, 88
889
Поле- и почвозащитные леса
Акжаикское
17, 18, 20, 23, 25, 26, 29, 30, 33, 35, 40, 46, 48, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 83
3640
Есенсайское
6, 9, 10, 12, 15, 17, 20ч, 21, 22, 24, 27, 38, 39ч, 43, 45, 47ч, 48, 50ч, 52, 54, 56, 63, 65, 70ч, 72, 73, 76
3446
Октябрьское
2ч, 4, 6, 9ч-11ч, 12, 13ч, 15, 16, 19ч, 20ч, 22ч, 24ч-27ч, 28, 31, 34-36, 40, 49, 50, 52, 53, 56ч

849
Каменск-Орал
149б-152б
24
Сабанкөл
32б, 33б, 37б, 44б, 46б, 51б, 52б, 56б, 57б, 61б, 62б, 66б, 71б, 77б, 78б, 83б, 84б, 88б, 89б, 91б, 110б
604
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Боровское
1-12, 13б-15б, 16, 17, 18б-21б, 22-25, 26б-29б, 30-37, 38б-40б, 41-45, 46б-48б, 49-53, 54б, 55б, 56-59, 60б, 61, 62б, 63, 64б, 65-73, 74б, 75б, 76-88, 90-94, 95б, 96, 97, 98б, 101б, 102, 103, 104б-106б, 107, 108б, 109-115
9514
Каменск-Орал
1б, 3б-8б, 9-139, 140б, 141б, 142-148, 149б-152б, 153
13364
Сабанкөл
1-31, 32б, 33б, 34-36, 37б, 38-43, 44б, 45, 46б, 47-50, 51б, 52б, 53-55, 56б, 57б, 58-60, 61б, 62б, 63-65, 66б, 67-70, 71б, 72-76, 77б, 78б, 79-82, 83б, 84б, 85-87, 88б, 89б, 90, 91б, 92-97, 98б, 99-109, 110б, 111-115
10614
Тобыл
1б-3б, 4, 5б, 6б, 7-11, 13-22, 24, 25б, 26-58, 59б, 60-65, 66б, 67-95, 96б, 97, 98, 100-102, 103б, 104-107
8044
Барлығы
43982
Қамысты ОШММ
Қала ормандары
Орджоникидзе
48-54
320
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Қамысты

849
Каменск-Уральское
149ч-152ч
24
Сабанкульское
32ч, 33ч, 37ч, 44ч, 46ч, 51ч, 52ч, 56ч, 57ч, 61ч, 62ч, 66ч, 71ч, 77ч, 78ч, 83ч, 84ч, 88ч, 89ч, 91ч, 110ч
604
Поле- и почвозащитные леса
Боровское
1-12, 13ч-15ч, 16, 17, 18ч-21ч, 22-25, 26ч-29ч, 30-37, 38ч-40ч, 41-45, 46ч-48ч, 49-53, 54ч, 55ч, 56-59, 60ч, 61, 62ч, 63, 64ч, 65-73, 74ч, 75ч, 76-88, 90-94, 95ч, 96, 97, 98ч, 101ч, 102, 103, 104ч-106ч, 107, 108ч, 109-115
9514
Каменск-Уральское
1ч, 3ч-8ч, 9-139, 140ч, 141ч, 142-148, 149ч-152ч, 153
13364
Сабанкульское
1-31, 32ч, 33ч, 34-36, 37ч, 38-43, 44ч, 45, 46ч, 47-50, 51ч, 52ч, 53-55, 56ч, 57ч, 58-60, 61ч, 62ч, 63-65, 66ч, 67-70, 71ч, 72-76, 77ч, 78ч, 79-82, 83ч, 84ч, 85-87, 88ч, 89ч, 90, 91ч, 92-97, 98ч, 99-109, 110ч, 111-115
10614
Тобольское
1ч-3ч, 4, 5ч, 6ч, 7-11, 13-22, 24, 25ч, 26-58, 59ч, 60-65, 66ч, 67-95, 96ч, 97, 98, 100-102, 103ч, 104-107
8044
Всего
43982
Камыстинское ГУЛХ
Городские леса
Орджоникидзевское
48-54
320
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Камыстинское

4236
Барлығы
8401
Михайлов ОШММ
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Байқадам
337б, 339б, 361б
84
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Қыдырәлі
198б, 240б
9
Қарадөң
24
Байқадам
314б, 317б, 339б, 341б, 342б, 343б, 345б, 361б
45
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Қыдырәлі
162б, 165б, 166б, 172б, 173б, 175б-177б, 185б, 207б-211б, 219б-222б, 226б, 232б, 233б, 240б
487
Байқадам
323б, 325б, 331б, 336б, 339б, 361б
31
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Қыдырәлі
1-161, 162б, 163, 164, 165б, 166б, 167-171, 172б-177б, 178-184, 185б, 186-197, 198б, 199-206, 207б-211б, 212-218, 219б-222б, 223-225, 226б, 227-231, 232б, 233б, 234-239, 240б, 241-255

4236
Всего
8401
Михайловское ГУЛХ
Зеленые зоны населҰнных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Байкадамовское
337ч, 339ч, 361ч
84
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Кидралинское
198ч, 240ч
9
Карадумское
24
Байкадамовское
314ч, 317ч, 339ч, 341ч, 342ч, 343ч, 345ч, 361ч
45
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Кидралинское
162ч, 165ч, 166ч, 172ч, 173ч, 175ч-177ч, 185ч, 207ч-211ч, 219ч-222ч, 226ч, 232ч, 233ч, 240ч
487
Байкадамовское
323ч, 325ч, 331ч, 336ч, 339ч, 361ч
31
Поле- и почвозащитные леса
Кидралинское
1-161, 162ч, 163, 164, 165ч, 166ч, 167-171, 172ч-177ч, 178-184, 185ч, 186-197, 198ч, 199-206, 207ч-211ч, 212-218, 219ч-222ч, 223-225, 226ч, 227-231, 232ч, 233ч, 234-239, 240ч, 241-255

1б, 25б
285
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Жаңақорған
1б, 18-20, 25б, 26, 28, 30, 31, 34, 125-152, 172, 179, 180, 186, 187, 194-197, 204-206, 213-215, 224-226, 236-238, 249-251, 260-262, 270-272, 279, 280, 286, 287, 292, 293, 297, 298, 302, 303, 306-308, 310-312, 314-351
356194
Түркістан
40-41, 43, 54, 63, 76-77, 79, 80, 81б, 84, 85б, 86, 87, 88б, 93, 96, 98, 99, 103-105, 107-109, 112, 115, 116, 121, 153-171, 173-178, 181-185, 188-193, 198-203, 207-212, 216-223, 227-235, 239-248, 252-259, 263-269, 273-278, 281-285, 288-291, 294-296, 299-301, 304, 305, 309, 313

1ч, 25ч
285
Поле- и почвозащитные леса
Жанакорганское
1ч, 18-20, 25ч, 26, 28, 30, 31, 34, 125-152, 172, 179, 180, 186, 187, 194-197, 204-206, 213-215, 224-226, 236-238, 249-251, 260-262, 270-272, 279, 280, 286, 287, 292, 293, 297, 298, 302, 303, 306-308, 310-312, 314-351
356194
Туркестанское
40-41, 43, 54, 63, 76-77, 79, 80, 81ч, 84, 85ч, 86, 87, 88ч, 93, 96, 98, 99, 103-105, 107-109, 112, 115, 116, 121, 153-171, 173-178, 181-185, 188-193, 198-203, 207-212, 216-223, 227-235, 239-248, 252-259, 263-269, 273-278, 281-285, 288-291, 294-296, 299-301, 304, 305, 309, 313

72, 73б, 74б, 75-79
1130
Чернорецк
17-47, 51-90
6906
Ямышев
26-36, 39б, 40б, 41-52, 55б-57б, 58, 59, 61, 62
3341
Барлығы
53449
Үрлітүп ОШММ
Мемлекеттік қорғаныштық орман белдеулері
Железинское
114-125
2832
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Железинское
51-113, 127-130
7291
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Михайлов
72б, 73б, 100б, 103б-105б, 108б, 112б, 113б, 116б-121б, 123б, 140б, 142б
238
Тасты
21б, 22б, 42б-45б, 49б, 51б, 53б-55б, 57б, 61б-67б, 80б
278
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Железинское
1-50, 126
3702
Михайлов
1-71, 72б, 73б, 74-99, 100б, 101, 102, 103б-105б, 106, 107, 108б, 109-111, 112б, 113б, 114, 115, 116б-121б, 122, 123б, 124-139, 140б, 141, 142б, 143-167
18586
Тасты
1-20, 21б, 22б, 23-41, 42б-45б, 46-48, 49б, 50, 51б, 52, 53б-55б, 56, 57б, 58-60, 61б-67б, 68-79, 80б, 81-136
13526
Барлығы
46453
«Қазақстан темiр жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының «Астана қорғаныштық екпелер дистанциясы» филиалы
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер
орманшылықтарға бөлмей
орамдарға бөлмей
2485
Барлығы
2485
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Автомобиль жолдары комитеті» республикалық мемлекеттік мекемесі
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер
орманшылықтарға бөлмей
орамдарға бөлмей
2320
Барлығы
2320
Облыс бойынша барлығы,
оның ішінде:
478737
Мемлекеттiк ұлттық табиғи парктер ормандары
68453
Мемлекеттiк табиғи резерват ормандары
277961
Мемлекеттік қорғаныштық орман белдеулері
12764
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
7747
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
44991
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
772
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
61244
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер

72, 73ч, 74ч, 75-79
1130
Чернорецкое
17-47, 51-90
6906
Ямышевское
26-36, 39ч, 40ч, 41-52, 55ч-57ч, 58, 59, 61, 62
3341
Всего
53449
Урлютюбское ГУЛХ
Государственные защитные лесные полосы
Железинское
114-125
2832
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Железинское
51-113, 127-130
7291
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Михайловское
72ч, 73ч, 100ч, 103ч-105ч, 108ч, 112ч, 113ч, 116ч-121ч, 123ч, 140ч, 142ч
238
Тастинское
21ч, 22ч, 42ч-45ч, 49ч, 51ч, 53ч-55ч, 57ч, 61ч-67ч, 80ч
278
Поле- и почвозащитные леса
Железинское
1-50, 126
3702
Михайловское
1-71, 72ч, 73ч, 74-99, 100ч, 101, 102, 103ч-105ч, 106, 107, 108ч, 109-111, 112ч, 113ч, 114, 115, 116ч-121ч, 122, 123ч, 124-139, 140ч, 141, 142ч, 143-167
18586
Тастинское
1-20, 21ч, 22ч, 23-41, 42ч-45ч, 46-48, 49ч, 50, 51ч, 52, 53ч-55ч, 56, 57ч, 58-60, 61ч-67ч, 68-79, 80ч, 81-136
13526
Всего
46453
Филиал акционерного общества «Национальная компания «Қазақстан темір жолы» -
«Астанинская дистанция защитных насаждений»
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений
без деления на лесничества
без разделения на кварталы
2485
Всего
2485
Республиканское государственное учреждение
«Комитет автомобильных дорог» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений
без деления на лесничества
без разделения на кварталы
2320
Всего
2320
Всего по области,
в том числе:
478737
Леса государственного национального природного парка
68453
Леса государственного природного резервата
277961
Государственные защитные лесные полосы
12764
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
7747
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
44991
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
772
Поле- и почвозащитные леса
61244
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений

22б-24б, 27б, 29б, 31б, 69б, 72б
59
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Плоское
1-106
12712
Чернолес
1-21, 22б-24б, 25, 26, 27б, 28, 29б, 30, 31б, 32-59, 60б, 61, 62, 63б, 64-68, 69б, 70, 71, 72б, 73-119, 120б, 121-154
14792
Барлығы
27652
Мамлют ОШММ
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Кондратовка
17, 18, 46, 54, 55, 56
354
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Кондратовка
1б, 2б, 9б-11б, 15б, 16б, 23б, 27б, 37б-45б, 57б-60б, 71б-74б, 83б, 84б, 98б-101б, 111б, 116б, 120б, 121б, 127б-129б, 130б
647
Белое
10б, 13б, 18б, 19б, 22б, 25б, 27б, 32б-38б, 46б-50б, 56б, 62б, 64б, 66б, 70б-72б, 79б, 111б, 116б, 121б, 133б, 137б, 138б, 142б-144б
583
Михайлов
8б, 13б, 22б-24б, 36б, 37б, 39б, 40б, 43б, 49б-51б, 67б, 69б, 77б-79б, 82б, 83б, 86б, 87б, 93б-95б, 101б, 105б, 113б-118б, 120б, 122б-128б, 133б, 134б, 138б-140б, 145б
464
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Кондратовка
1б, 2б, 3-8, 9б-11б, 12-14, 15б, 16б, 19-22, 23б, 24-26, 27б, 28-36, 37б-45б, 47-53, 57б-60б, 61-70, 71б-74б, 75-82, 83б, 84б, 85-97, 98б-101б, 102-110, 111б, 112-115, 116б, 117-119, 120б, 121б, 122-126, 127б-129б, 130б
10281
Белое
1-9, 10б, 11, 12, 13б, 14-17, 18б, 19б, 20, 21, 22б, 23, 24, 25б, 26, 27б, 28-31, 32б-38б, 39-45, 46б-50б, 51-55, 56б, 57-61, 62б-64б, 65, 66б, 67-69, 70б-72б, 73-78, 79б, 80-110, 111б, 112-115, 116б, 117-120, 121б, 122-132, 133б, 134-136, 137б, 138б, 139-141, 142б-144б, 145
15807
Михайлов
1-7, 8б, 9-12, 13б, 14-21, 22б-24б, 25-35, 36б, 37б, 38, 39б, 40б, 41, 42, 43б, 44-48, 49б-51б, 52-66, 67, 68, 69б, 70-76, 77б-79б, 80, 81,82б, 83б, 84, 85, 86б, 87б, 88-92, 93б-95б, 96-100, 101б, 102-104, 105б, 106-112, 113б-118б, 119, 120б, 121, 122б-128б, 129-132, 133б, 134б, 135-137, 138б-140б, 141-144, 145б, 146-152
12123
Барлығы
40259
Орлиногор ОШММ
Табиғаттың мемлекеттік орман ескерткіштері
Орлиногор
12б
3
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Орлиногор
70, 71
215
Чкалов
45б, 63б
175
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Қамсақты
76б, 77б, 82б, 83б, 87б, 88б, 100б, 105б, 106б, 109б-111б, 113б, 114б, 116б, 119б, 121б, 122б, 125б, 130б, 133б, 134б, 142б, 145б, 147б, 156б-158б
302
Орлиногор
99б, 103б, 110б, 116б, 119б, 127б
32
Чкалов
9б, 14б, 16б-29б, 33б, 34б, 75б, 86б
214
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Қамсақты
1-75, 76б, 77б, 78-81, 82б, 83б, 84-86, 87б, 88б, 89-99, 100б, 101-104, 105б, 106б, 107, 108, 109б-111б, 112, 113б, 114б, 115, 116б, 117, 118, 119б, 120, 121б, 122б, 123, 124, 125б, 126-129, 130б, 131, 132, 133б, 134б, 135-141, 142б, 143, 144, 145б, 146, 147б, 148-155, 156б-158б, 159-172, 139, 145, 146, 152-161, 166-169

22ч-24ч, 27ч, 29ч, 31ч, 69ч, 72ч
59
Поле- и почвозащитные леса
Плоское
1-106
12712
Чернолесское
1-21, 22ч-24ч, 25, 26, 27ч, 28, 29ч, 30, 31ч, 32-59, 60ч, 61, 62, 63ч, 64-68, 69ч, 70, 71, 72ч, 73-119, 120ч, 121-154
14792
Всего
27652
Мамлютское ГУЛХ
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Кондратовское
17, 18, 46, 54, 55, 56
354
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Кондратовское
1ч, 2ч, 9ч-11ч, 15ч, 16ч, 23ч, 27ч, 37ч-45ч, 57ч-60ч, 71ч-74ч, 83ч, 84ч, 98ч-101ч, 111ч, 116ч, 120ч, 121ч, 127ч-129ч, 130ч
647
Беловское
10ч, 13ч, 18ч, 19ч, 22ч, 25ч, 27ч, 32ч-38ч, 46ч-50ч, 56ч, 62ч, 64ч, 66ч, 70ч-72ч, 79ч, 111ч, 116ч, 121ч, 133ч, 137ч, 138ч, 142ч-144ч
583
Михайловское
8ч, 13ч, 22ч-24ч, 36ч, 37ч, 39ч, 40ч, 43ч, 49ч-51ч, 67ч, 69ч, 77ч-79ч, 82ч, 83ч, 86ч, 87ч, 93ч-95ч, 101ч, 105ч, 113ч-118ч, 120ч, 122ч-128ч, 133ч, 134ч, 138ч-140ч, 145ч
464
Поле- и почвозащитные леса
Кондратовское
1ч, 2ч, 3-8, 9ч-11ч, 12-14, 15ч, 16ч, 19-22, 23ч, 24-26, 27ч, 28-36, 37ч-45ч, 47-53, 57ч-60ч, 61-70, 71ч-74ч, 75-82, 83ч, 84ч, 85-97, 98ч-101ч, 102-110, 111ч, 112-115, 116ч, 117-119, 120ч, 121ч, 122-126, 127ч-129ч, 130ч
10281
Беловское
1-9, 10ч, 11, 12, 13ч, 14-17, 18ч, 19ч, 20, 21, 22ч, 23, 24, 25ч, 26, 27ч, 28-31, 32ч-38ч, 39-45, 46ч-50ч, 51-55, 56ч, 57-61, 62ч-64ч, 65, 66ч, 67-69, 70ч-72ч, 73-78, 79ч, 80-110, 111ч, 112-115, 116ч, 117-120, 121ч, 122-132, 133ч, 134-136, 137ч, 138ч, 139-141, 142ч-144ч, 145
15807
Михайловское
1-7, 8ч, 9-12, 13ч, 14-21, 22ч-24ч, 25-35, 36ч, 37ч, 38, 39ч, 40ч, 41, 42, 43ч, 44-48, 49ч-51ч, 52-66, 67, 68, 69ч, 70-76, 77ч-79ч, 80, 81, 82ч, 83ч, 84, 85, 86ч, 87ч, 88-92, 93ч-95ч, 96-100, 101ч, 102-104, 105ч, 106-112, 113ч-118ч, 119, 120ч, 121, 122ч-128ч, 129-132, 133ч, 134ч, 135-137, 138ч-140ч, 141-144, 145ч, 146-152
12123
Всего
40259
Орлиногорское ГУЛХ
Государственные лесные памятники природы
Орлиногорское
12ч
3
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Орлиногорское
70, 71
215
Чкаловское
45ч, 63ч
175
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Камсактинское
76ч, 77ч, 82ч, 83ч, 87ч, 88ч, 100ч, 105ч, 106ч, 109ч-111ч, 113ч, 114ч, 116ч, 119ч, 121ч, 122ч, 125ч, 130ч, 133ч, 134ч, 142ч, 145ч, 147ч, 156ч-158ч
302
Орлиногорское
99ч, 103ч, 110ч, 116ч, 119ч, 127ч
32
Чкаловское
9ч, 14ч, 16ч-29ч, 33ч, 34ч, 75ч, 86ч
214
Поле- и почвозащитные леса
Камсактинское
1-75, 76ч, 77ч, 78-81, 82ч, 83ч, 84-86, 87ч, 88ч, 89-99, 100ч, 101-104, 105ч, 106ч, 107, 108, 109ч-111ч, 112, 113ч, 114ч, 115, 116ч, 117, 118, 119ч, 120, 121ч, 122ч, 123, 124, 125ч, 126-129, 130ч, 131, 132, 133ч, 134ч, 135-141, 142ч, 143, 144, 145ч, 146, 147ч, 148-155, 156ч-158ч, 159-172, 139, 145, 146, 152-161, 166-169

15792
Орлиногор
1-11, 12б, 13-69, 72-98, 99б, 100-102, 103б, 104-109, 110б, 111-115, 116б, 117, 118, 119б, 120-126, 127б, 128-133
9329
Чкалов
1-8, 9б, 10-13, 14б, 15, 16б-29б, 30-32, 33б, 34б, 35-44, 45б, 46-62, 63б, 64-74, 75б, 76-85, 86б, 87-133
11211
Барлығы
37273
Қызылжар ОШММ
Табиғаттың мемлекеттік орман ескерткіштері
Сосновка
166б, 167б
26
Қала ормандары
Куйбышев
1-6, 8-43, 91
3431
Теплов
92-99, 115, 242-244
973
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Куйбышев
7, 88-90, 92-94, 96-98
587
Теплов
35, 44, 62, 63, 77, 78, 84, 85, 100, 102, 103, 106, 112, 116, 117, 122, 132
969
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Боголюбово
43б, 45б, 57, 62, 68б-70б, 77б-79б, 81б, 84, 85б, 102б, 115, 136
1366
Куйбышев
110, 111б, 123б, 140б
65
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Боголюбово
55б, 60б, 61б, 64б, 67б-69б, 74б, 77б-82б, 85б, 86б, 91б, 92б, 94б, 97б, 99б, 102б, 106б, 112б, 116б, 137б, 139б, 141б
286
Куйбышев
45б, 50б-54б, 63б, 70, 72б, 73-76, 87б, 95б, 107б-109б, 111б-114б, 123б, 124б, 126б, 128б, 140б, 145б, 150б, 155б, 156б, 161б, 167б, 168б, 176б, 177б, 180б, 181б, 183б
321
Теплов
58б-61б, 64б-69б, 74, 75б, 76б, 81б-83б, 109б-111б, 113, 114, 118-120, 121, 127б, 128б, 208б, 217б, 226б, 234б, 237б
476
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Боголюбово
1-42, 43б, 44, 45б, 46-54, 55б, 56, 58, 59, 60б, 61б, 63, 64б, 65, 66, 67б-70б, 71-73, 74б, 75, 76, 77б-82б, 83, 85б, 86б, 87-90, 91б, 92, 93, 94б, 95, 96, 97б, 98, 99б, 100, 101, 102б, 103-105, 106б, 107-111, 112б, 113, 114, 116б, 117-135, 137б, 138, 139б, 140, 141б, 142-205
19932
Куйбышев
44, 45б, 46-49, 50б-54б, 55-62, 63б, 64-69, 71, 72б, 77-86, 87б, 95б, 99-106, 107б-109б, 112б-114б, 115-122, 123б, 124б, 125, 126б, 127, 128б, 129-139, 140б, 141-144, 145б, 146-149, 150б, 151-154, 155б, 156б, 157-160, 161б, 162-166, 167б, 168б, 169-175, 176б, 177б, 178, 179, 180б, 181б, 182, 183б
6688
Сосновка
1-165, 166б, 167б, 168
17318
Теплов
1-34, 36-43, 45-57, 58б-61б, 64б-69б, 70-73, 75б, 76б, 79, 80, 81б-83б, 86-91, 101, 104, 105, 107-108, 109б-111б, 123-126, 127б, 128б, 129-131, 133-207, 208б, 209-216, 217б, 218-225, 226б, 227-233, 234б, 235б, 236, 237б, 238-241
15669
Барлығы
68107
Пресновка ОШММ
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Пресновка
31б-33б, 35, 72б
180
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Кладбинка

15792
Орлиногорское
1-11, 12ч, 13-69, 72-98, 99ч, 100-102, 103ч, 104-109, 110ч, 111-115, 116ч, 117, 118, 119ч, 120-126, 127ч, 128-133
9329
Чкаловское
1-8, 9ч, 10-13, 14ч, 15, 16ч-29ч, 30-32, 33ч, 34ч, 35-44, 45ч, 46-62, 63ч, 64-74, 75ч, 76-85, 86ч, 87-133
11211
Всего
37273
Кызылжарское ГУЛХ
Государственные лесные памятники природы
Сосновское
166ч, 167ч
26
Городские леса
Куйбышевское
1-6, 8-43, 91
3431
Тепловское
92-99, 115, 242-244
973
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Куйбышевское
7, 88-90, 92-94, 96-98
587
Тепловское
35, 44, 62, 63, 77, 78, 84, 85, 100, 102, 103, 106, 112, 116, 117, 122, 132
969
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Боголюбовское
43ч, 45ч, 57, 62, 68ч-70ч, 77ч-79ч, 81ч, 84, 85ч, 102ч, 115, 136
1366
Куйбышевское
110, 111ч, 123ч, 140ч
65
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Боголюбовское
55ч, 60ч, 61ч, 64ч, 67ч-69ч, 74ч, 77ч-82ч, 85ч, 86ч, 91ч, 92ч, 94ч, 97ч, 99ч, 102ч, 106ч, 112ч, 116ч, 137ч, 139ч, 141ч
286
Куйбышевское
45ч, 50ч-54ч, 63ч, 70, 72ч, 73-76, 87ч, 95ч, 107ч-109ч, 111ч-114ч, 123ч, 124ч, 126ч, 128ч, 140ч, 145ч, 150ч, 155ч, 156ч, 161ч, 167ч, 168ч, 176ч, 177ч, 180ч, 181ч, 183ч
321
Тепловское
58ч-61ч, 64ч-69ч, 74, 75ч, 76ч, 81ч-83ч, 109ч-111ч, 113, 114, 118-120, 121, 127ч, 128ч, 208ч, 217ч, 226ч, 234ч, 237ч
476
Поле- и почвозащитные леса
Боголюбовское
1-42, 43ч, 44, 45ч, 46-54, 55ч, 56, 58, 59, 60ч, 61ч, 63, 64ч, 65, 66, 67ч-70ч, 71-73, 74ч, 75, 76, 77ч-82ч, 83, 85ч, 86ч, 87-90, 91ч, 92, 93, 94ч, 95, 96, 97ч, 98, 99ч, 100, 101, 102ч, 103-105, 106ч, 107-111, 112ч, 113, 114, 116ч, 117-135, 137ч, 138, 139ч, 140, 141ч, 142-205
19932
Куйбышевское
44, 45ч, 46-49, 50ч-54ч, 55-62, 63ч, 64-69, 71, 72ч, 77-86, 87ч, 95ч, 99-106, 107ч-109ч, 112ч-114ч, 115-122, 123ч, 124ч, 125, 126ч, 127, 128ч, 129-139, 140ч, 141-144, 145ч, 146-149, 150ч, 151-154, 155ч, 156ч, 157-160, 161ч, 162-166, 167ч, 168ч, 169-175, 176ч, 177ч, 178, 179, 180ч, 181ч, 182, 183ч
6688
Сосновское
1-165, 166ч, 167ч, 168
17318
Тепловское
1-34, 36-43, 45-57, 58ч-61ч, 64ч-69ч, 70-73, 75ч, 76ч, 79, 80, 81ч-83ч, 86-91, 101, 104, 105, 107-108, 109ч-111ч, 123-126, 127ч, 128ч, 129-131, 133-207, 208ч, 209-216, 217ч, 218-225, 226ч, 227-233, 234ч, 235ч, 236, 237ч, 238-241
15669
Всего
68107
Пресновское ГУЛХ
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Пресновское
31ч-33ч, 35, 72ч
180
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Кладбинское

36б, 50б, 56б, 67б, 69б-73б, 75б-78б, 86б, 87б
162
Пресновка
36б, 37б, 39б, 45б, 53б, 58б, 59б, 61б, 64б-66б, 70б, 71б, 74б, 77б
163
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Кладбинка
1-35, 36б, 37-49, 50б, 51-55, 56б, 57-66, 67б, 68, 69б, 70б-73б, 74, 75б-78б, 79-85, 86б, 87б, 88-94
11525
Пресновка
1-30, 31б-33б, 34, 36б, 37б, 38, 39б, 40-44, 45б, 46-52, 53б, 54-57, 58б, 59б, 60, 61б, 62, 63, 64б-66б, 67-69, 70б-72б, 73, 74б, 75, 76, 77б, 78-109

36ч, 50ч, 56ч, 67ч, 69ч-73ч, 75ч-78ч, 86ч, 87ч
162
Пресновское
36ч, 37ч, 39ч, 45ч, 53ч, 58ч, 59ч, 61ч, 64ч-66ч, 70ч, 71ч, 74ч, 77ч
163
Поле- и почвозащитные леса
Кладбинское
1-35, 36ч, 37-49, 50ч, 51-55, 56ч, 57-66, 67ч, 68, 69ч, 70ч-73ч, 74, 75ч-78ч, 79-85, 86ч, 87ч, 88-94
11525
Пресновское
1-30, 31ч-33ч, 34, 36ч, 37ч, 38, 39ч, 40-44, 45ч, 46-52, 53ч, 54-57, 58ч, 59ч, 60, 61ч, 62, 63, 64ч-66ч, 67-69, 70ч-72ч, 73, 74ч, 75, 76, 77ч, 78-109

238б, 239б, 250б, 251б
125
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Синегор
10б, 11б, 12, 18б, 19, 23б-28б, 30б-84б, 86б- 89б, 91б-100б, 102б-126б, 130б-132б, 134б, 477-483
14005
Белогор
279б-290б, 292б-294б, 295, 296б-313б, 315б-339б, 340, 341б, 342, 343, 344б-361б, 363б- 367б, 368, 369б, 370б, 371, 372б-375б, 376, 377б-395б
20048
Приморск
396б-399б, 400, 401, 402б-408б, 409, 410б- 427б, 428, 429б-433б, 434, 435б-453б, 454, 455б-464б, 465, 466б-474б, 476б

238ч, 239ч, 250ч, 251ч
125
Поле- и почвозащитные леса
Синегорское
10ч, 11ч, 12, 18ч, 19, 23ч-28ч, 30ч-84ч, 86ч- 89ч, 91ч-100ч, 102ч-126ч, 130ч-132ч, 134ч, 477-483
14005
Белогорское
279ч-290ч, 292ч-294ч, 295, 296ч-313ч, 315ч-339ч, 340, 341ч, 342, 343, 344ч-361ч, 363ч- 367ч, 368, 369ч, 370ч, 371, 372ч-375ч, 376, 377ч-395ч
20048
Приморское
396ч-399ч, 400, 401, 402ч-408ч, 409, 410ч- 427ч, 428, 429ч-433ч, 434, 435ч-453ч, 454, 455ч-464ч, 465, 466ч-474ч, 476ч

16621
Центральное
136б-142б, 144б-150б, 152б-160б, 162б-173б, 175б-200б, 201, 202б-221б, 223б-224б, 225б-242б, 243, 244б, 245б, 246, 247б-251б, 253б-276б, 277
15133
Барлығы
137326
Үлкен Нарын ОШММ
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Көктерек
30б-67б, 69б-73б, 76б-93б, 99б, 117б-123б, 136б-140б, 141, 142б
22634
Ново-Березовск
75, 77б-87б, 89б-92б, 100б-106б, 107, 108б, 109, 110б-116б, 124б-127б, 128, 129б-133б, 134, 135, 144б-151б, 152, 153б-155б, 156, 157
20626
Сенновск
1б-5б, 6, 7б, 8б, 9, 10б-15б, 16, 17б- 21б, 22, 23б-29б, 158б
7271
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Көктерек
30б-67б, 68, 69б-73б, 74, 76б, 93б- 99б, 117б-123б, 136б-140б, 142б
16193
Ново-Березовск
75б, 77б-87б, 88, 89б-92б, 100б-106б, 108б, 110б-116б, 124б-127б, 129б-133б, 143, 144б-151б, 153б-155б
15854
Сенновск
1б-5б, 7б, 8б, 10б-15б, 17б-21б, 23б-29б, 158б
5202
Барлығы
87780
Верх-Уба ОШММ
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Большереченск
1б-11б, 13б-53б
12773
Зимихинское
1б-37б, 38, 39б, 40б, 41, 42б, 43, 44, 45б-51б, 52, 53б-56б, 57, 58б-75б, 76, 77б, 78б, 79, 80б, 81, 82б, 83б, 84, 85б-125б, 126, 127б-141б
45610
Центральное
1б-18б, 19, 20
6060
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Большереченское
1б-11б, 12, 13б-53б, 54
13828
Зимихинское
1б-37б, 39б, 40б, 42б, 45б-51б, 53б-56б, 58б- 75б, 77б, 78б, 80б, 82б, 83б, 85б-125б, 127б- 141б
25126
Центральное
1б-18б
3523
Барлығы
106920
Зайсан ОШММ
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Зайсан
54б, 55б, 62б, 63б, 84, 85, 86б-88б, 90б-102б, 107б-109б, 115б-121б, 125б-141б, 142, 143б, 203б-216б, 217, 218б-230б, 231, 232б- 236б, 237, 238, 239б-243б, 244, 245б, 246б, 247-252
29144
Қаратал
1-32, 53, 56б-61б, 65б-83б, 89б, 103б-106б, 110б, 111б, 112, 113б, 114б, 122б-124б, 144б-156б, 158б-176б, 177, 178б -189б, 190, 191б-201б, 253б
23186
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Зайсан
33, 54б, 55б, 62б, 63б, 64, 86б-88б, 90б-102б, 107б-109б, 115б-121б, 125б-141б, 143б, 202, 203б-216б, 218б-230б, 232б-236б, 239б-243б, 245б, 246б
15400
Қаратал
34, 52, 56б-61б, 65б-83б, 89б, 103б-106б, 110б, 111б, 113б, 114б, 122б-124б, 144б-156б, 157, 158б-176б, 178б-189б, 191б-201б, 253б
21030
Барлығы
88760
Зырян ОШММ
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Леснопристанское
75-95
5002
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Леснопристанское

16621
Центральное
136ч-142ч, 144ч-150ч, 152ч-160ч, 162ч-173ч, 175ч-200ч, 201, 202ч-221ч, 223ч-224ч, 225ч-242ч, 243, 244ч, 245ч, 246, 247ч-251ч, 253ч-276ч, 277
15133
Всего
137326
Больше-Нарымское ГУЛХ
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Коктерекское
30ч-67ч, 69ч-73ч, 76ч-93ч, 99ч, 117ч-123ч, 136ч-140ч, 141, 142ч
22634
Ново-Березовское
75, 77ч-87ч, 89ч-92ч, 100ч-106ч, 107, 108ч, 109, 110ч-116ч, 124ч-127ч, 128, 129ч-133ч, 134, 135, 144ч-151ч, 152, 153ч-155ч, 156, 157
20626
Сенновское
1ч-5ч, 6, 7ч, 8ч, 9, 10ч-15ч, 16, 17ч- 21ч, 22, 23ч-29ч, 158ч
7271
Поле- и почвозащитные леса
Коктерекское
30ч-67ч, 68, 69ч-73ч, 74, 76ч, 93ч- 99ч, 117ч-123ч, 136ч-140ч, 142ч
16193
Ново-Березовское
75ч, 77ч-87ч, 88, 89ч-92ч, 100ч-106ч, 108ч, 110ч-116ч, 124ч-127ч, 129ч-133ч, 143, 144ч-151ч, 153ч-155ч
15854
Сенновское
1ч-5ч, 7ч, 8ч, 10ч-15ч, 17ч-21ч, 23ч-29ч, 158ч
5202
Всего
87780
Верх-Убинское ГУЛХ
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Большереченское
1ч-11ч, 13ч-53ч
12773
Зимихинское
1ч-37ч, 38, 39ч, 40ч, 41, 42ч, 43, 44, 45ч-51ч, 52, 53ч-56ч, 57, 58ч-75ч, 76, 77ч, 78ч, 79, 80ч, 81, 82ч, 83ч, 84, 85ч-125ч, 126, 127ч-141ч
45610
Центральное
1ч-18ч, 19, 20
6060
Поле- и почвозащитные леса
Большереченское
1ч-11ч, 12, 13ч-53ч, 54
13828
Зимихинское
1ч-37ч, 39ч, 40ч, 42ч, 45ч-51ч, 53ч-56ч, 58ч- 75ч, 77ч, 78ч, 80ч, 82ч, 83ч, 85ч-125ч, 127ч- 141ч
25126
Центральное
1ч-18ч
3523
Всего
106920
Зайсанское ГУЛХ
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Зайсанское
54ч, 55ч, 62ч, 63ч, 84, 85, 86ч-88ч, 90ч-102ч, 107ч-109ч, 115ч-121ч, 125ч-141ч, 142, 143ч, 203ч-216ч, 217, 218ч-230ч, 231, 232ч- 236ч, 237, 238, 239ч-243ч, 244, 245ч, 246ч, 247-252
29144
Каратальское
1-32, 53, 56ч-61ч, 65ч-83ч, 89ч, 103ч-106ч, 110ч, 111ч, 112, 113ч, 114ч, 122ч-124ч, 144ч-156ч, 158ч-176ч, 177, 178ч -189ч, 190, 191ч-201ч, 253ч
23186
Поле- и почвозащитные леса
Зайсанское
33, 54ч, 55ч, 62ч, 63ч, 64, 86ч-88ч, 90ч-102ч, 107ч-109ч, 115ч-121ч, 125ч-141ч, 143ч, 202, 203ч-216ч, 218ч-230ч, 232ч-236ч, 239ч-243ч, 245ч, 246ч
15400
Каратальское
34, 52, 56ч-61ч, 65ч-83ч, 89ч, 103ч-106ч, 110ч, 111ч, 113ч, 114ч, 122ч-124ч, 144ч-156ч, 157, 158ч-176ч, 178ч-189ч, 191ч-201ч, 253ч
21030
Всего
88760
Зыряновское ГУЛХ
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Леснопристанское
75-95
5002
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Леснопристанское

1б-9б, 10, 11б-19б, 20, 21б-45б, 46, 47б-53б, 54, 55б-74б
28011
Быков
1б-114б
47372
Төменгі Тұрғысын
1б-5б, 6, 7, 8б-15б, 16, 17б-19б, 20, 21б-33б, 34, 35б-134б, 135, 136, 137б-142б
60996
Осиновское
1б, 2, 3б-53б, 55б-60б
21290
Столбоушинский
1б-199б
99612
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Төменгі Тұрғысын
134б, 141б
90
Осиновское
60б
5
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Леснопристанское
1б- 9б, 11б-19б, 21б-45б, 47б-53б, 55б-74б

1ч-9ч, 10, 11ч-19ч, 20, 21ч-45ч, 46, 47ч-53ч, 54, 55ч-74ч
28011
Быковское
1ч-114ч
47372
Нижне- Тургусунское
1ч-5ч, 6, 7, 8ч-15ч, 16, 17ч-19ч, 20, 21ч-33ч, 34, 35ч-134ч, 135, 136, 137ч-142ч
60996
Осиновское
1ч, 2, 3ч-53ч, 55ч-60ч
21290
Столбоушинское
1ч-199ч
99612
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Нижне-Тургусунское
134ч, 141ч
90
Осиновское
60ч
5
Поле- и почвозащитные леса
Леснопристанское
1ч-9ч, 11ч-19ч, 21ч-45ч, 47ч-53ч, 55ч-74ч

15708
Быков
1б-114б
29508
Төменгі Тұрғысын
1б- 5б, 8б-15б, 17б-19б, 21б-33б, 35б-134б, 137б-142б
31927
Осиновское
1б, 3б-53б, 54, 55б-60б
14788
Столбоушинский
1б-199б
43632
Барлығы
397941
Күршім ОШММ
Өзендер, көлдер, су қоймалары мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Пугачев
1б-17б, 18, 19б-39б, 40, 41, 42б-68б, 69, 70б, 71б, 72, 73б-167б, 170б-239б, 240, 241б-274б, 275, 276б, 277б, 278-281, 282б-285б, 286-293, 294б-296б, 297, 298б, 299б, 300, 301б-304б
89226
Чердояк
1б-5б, 8б-29б, 31, 32б-57б, 59б-66б, 69б-79б, 80, 81, 82б, 84, 85б-90б, 92б, 95б-102б, 104б-107б, 108, 109б-111б, 112-135, 136б, 137б, 139б-144б, 145, 146б, 147, 148, 150б- 152б, 153, 154, 155б-157б, 159
19983
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары бойындағы қорғаныштық орманды белдеулер
Пугачевское
294б
2
Чердоякское
79б, 85б
6
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Пугачев
1б-17б, 19б-39б, 42б-68б, 70б, 71б, 73б-167б, 168, 169, 170б-239б, 241б-274б, 276б, 277б, 282б-285б, 294б-296б, 298б, 299б, 301б-304б
60032
Чердояк
1б-5б, 6, 7, 8б-29б, 30, 32б-57б, 58, 59б-66б, 67, 68, 69б-79б, 82б, 83, 85б-90б, 91, 92б, 93, 94, 95б-102б, 103, 104б-107б, 109б-111б, 136б, 137б, 138б, 139б-144б, 146б, 149, 150б-152б, 155б-157б, 158, 160-174
20066
Барлығы
189315
Малая Уба ОШММ
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Волчихин
180б-203б, 204, 205б-212б, 213, 214б-224б
13403
Быструшин
225, 226б-266б
9816
Запорожное
1б-3б, 4-10, 11б-16б, 17-22, 23б-29б, 30, 31б, 32б, 33-35, 36б-39б, 40, 41б-44б, 45, 46, 47б-52б, 53, 54б-85б, 86, 87б-98б, 99, 100б- 111б, 112, 113б-129б, 130, 131б-133б, 134, 135б-143б, 144, 145б-147б, 148, 149, 151б-172б, 173, 174б-179б
52544
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Волчихин
180б-203б, 205б-212б, 214б-224б
6626
Быструшин
226б-266б
10380
Запорожное
1б-3б, 11б-16б, 23б-29б, 31б, 32б, 36б-39б, 41б-44б, 47б-52б, 54б-85б, 87б-98б, 100б-111б, 113б-129б, 131б-133б, 135б-143б, 145б-147б, 150, 151б-172б, 174б-179б
33751
Барлығы
126520
Марқакөл ОШММ
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы тыйым салынған орман белдеулері
Боран
1б-22б, 24б-110б, 111-153, 154б, 155б, 156, 157б-164б, 165, 166, 167б, 168б, 169, 170б-172б, 173, 174б-183б, 184, 185б, 187б, 188-191, 192б-196б, 197,198б-201б, 202-209
57306
Марқакөл
1, 2б-55б, 57б-74б, 75-77, 78б-107б, 108, 109б-119б, 120, 121б-126б, 128б-136б, 138б-154б, 155, 156б-180б, 181, 182б-192б, 194б, 195б, 197б-208б, 210б-225б, 226, 227, 228б, 229, 230б-250б, 251

15708
Быковское
1ч-114ч
29508
Нижне-Тургусунское
1ч-5ч, 8ч-15ч, 17ч-19ч, 21ч-33ч, 35ч-134ч, 137ч-142ч
31927
Осиновское
1ч, 3ч-53ч, 54, 55ч-60ч
14788
Столбоушинское
1ч-199ч
43632
Всего
397941
Курчумское ГУЛХ
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Пугачевское
1ч-17ч, 18, 19ч-39ч, 40, 41, 42ч-68ч, 69, 70ч, 71ч, 72, 73ч-167ч, 170ч-239ч, 240, 241ч-274ч, 275, 276ч, 277ч, 278-281, 282ч-285ч, 286-293, 294ч-296ч, 297, 298ч, 299ч, 300, 301ч-304ч
89226
Чердоякское
1ч-5ч, 8ч-29ч, 31, 32ч-57ч, 59ч-66ч, 69ч-79ч, 80, 81, 82ч, 84, 85ч-90ч, 92ч, 95ч-102ч, 104ч-107ч, 108, 109ч-111ч, 112-135, 136ч, 137ч, 139ч-144ч, 145, 146ч, 147, 148, 150ч- 152ч, 153, 154, 155ч-157ч, 159
19983
Защитные лесные полосы вдоль железных дорог и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Пугачевское
294ч
2
Чердоякское
79ч, 85ч
6
Поле- и почвозащитные леса
Пугачевское
1ч-17ч, 19ч-39ч, 42ч-68ч, 70ч, 71ч, 73ч-167ч, 168, 169, 170ч-239ч, 241ч-274ч, 276ч, 277ч, 282ч-285ч, 294ч-296ч, 298ч, 299ч, 301ч-304ч
60032
Чердоякское
1ч-5ч, 6, 7, 8ч-29ч, 30, 32ч-57ч, 58, 59ч-66ч, 67, 68, 69ч-79ч, 82ч, 83, 85ч-90ч, 91, 92ч, 93, 94, 95ч-102ч, 103, 104ч-107ч, 109ч-111ч, 136ч, 137ч, 138ч, 139ч-144ч, 146ч, 149, 150ч-152ч, 155ч-157ч, 158, 160-174
20066
Всего
189315
Мало-Убинское ГУЛХ
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Волчихинское
180ч-203ч, 204, 205ч-212ч, 213, 214ч-224ч
13403
Быструшинское
225, 226ч-266ч
9816
Запорожное
1ч-3ч, 4-10, 11ч-16ч, 17-22, 23ч-29ч, 30, 31ч, 32ч, 33-35, 36ч-39ч, 40, 41ч-44ч, 45, 46, 47ч-52ч, 53, 54ч-85ч, 86, 87ч-98ч, 99, 100ч- 111ч, 112, 113ч-129ч, 130, 131ч-133ч, 134, 135ч-143ч, 144, 145ч-147ч, 148, 149, 151ч-172ч, 173, 174ч-179ч
52544
Поле- и почвозащитные леса
Волчихинское
180ч-203ч, 205ч-212ч, 214ч-224ч
6626
Быструшинское
226ч-266ч
10380
Запорожное
1ч-3ч, 11ч-16ч, 23ч-29ч, 31ч, 32ч, 36ч-39ч, 41ч-44ч, 47ч-52ч, 54ч-85ч, 87ч-98ч, 100ч-111ч, 113ч-129ч, 131ч-133ч, 135ч-143ч, 145ч-147ч, 150, 151ч-172ч, 174ч-179ч
33751
Всего
126520
Маркакольское ГУЛХ
Запретные полосы лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов
Бурановское
1ч-22ч, 24ч-110ч, 111-153, 154ч, 155ч, 156, 157ч-164ч, 165, 166, 167ч, 168ч, 169, 170ч-172ч, 173, 174ч-183ч, 184, 185ч, 187ч, 188-191, 192ч-196ч, 197,198ч-201ч, 202-209
57306
Маркакольское
1, 2ч-55ч, 57ч-74ч, 75-77, 78ч-107ч, 108, 109ч-119ч, 120, 121ч-126ч, 128ч-136ч, 138ч-154ч, 155, 156ч-180ч, 181, 182ч-192ч, 194ч, 195ч, 197ч-208ч, 210ч-225ч, 226, 227, 228ч, 229, 230ч-250ч, 251

66251
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
Боран
1б-22б, 23, 24б-110б, 154б, 155б, 157б-164б, 167б, 168б, 170б-172б, 174б-183б, 185б, 186, 187б, 192б-196б, 198б-201б
31348
Марқакөл
2б-55б, 56, 57б-74б, 78б-107б, 109б-119б, 121б-126б, 127, 128б-136б, 137, 138б-154б, 156б-180б, 182б-192б, 193, 194б-195б, 196, 197б-208б, 209, 210б-225б, 228б, 230б-250б
75799
Барлығы
230704
Пихта ОШММ
Елді мекендердің және емдеу-сауықтыру мекемелерінің жасыл аймақтары
Бутаков
32б, 45

66251
Поле- и почвозащитные леса
Бурановское
1ч-22ч, 23, 24ч-110ч, 154ч, 155ч, 157ч-164ч, 167ч, 168ч, 170ч-172ч, 174ч-183ч, 185ч, 186, 187ч, 192ч-196ч, 198ч-201ч
31348
Маркакольское
2ч-55ч, 56, 57ч-74ч, 78ч-107ч, 109ч-119ч, 121ч-126ч, 127, 128ч-136ч, 137, 138ч-154ч, 156ч-180ч, 182ч-192ч, 193, 194ч-195ч, 196, 197ч-208ч, 209, 210ч-225ч, 228ч, 230ч-250ч
75799
Всего
230704
Пихтовское ГУЛХ
Зеленые зоны населенных пунктов и лечебно-оздоровительных сооружений
Бутаковское
32ч, 45

720
Егіс-топырақ қорғаныштық ормандар
915229
Халықаралық және республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы темір жолдар мен автомобиль жолдары, каналдар, магистральдық құбырлар мен басқа да желілік құрылыстардың бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер
8462
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МТҚ – мемлекеттік табиғи қорық
МҰТП – мемлекеттік ұлттық табиғи саябақ
МТР – мемлекеттік табиғи резерват
МОТР – мемлекеттік орман табиғи резерваты
МӨТП – мемлекеттік өңірлік табиғи парктер
ОШММ – орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі
ОСО – орман селекциялық орталығы
ОӨОШ – оқу-өндірістік орман шаруашылығы

720
Поле- и почвозащитные леса
915229
Защитные насаждения на полосах отвода железных и автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, магистральных трубопроводов и других линейных сооружений
8462
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГПЗ – государственный природный заповедник
ГНПП – государственный национальный природный парк
ГПР – государственный природный резерват
ГЛПР – государственный лесной природный резерват
ГРПП – государственный региональный природный парк
ГУЛХ – государственное учреждение лесного хозяйства
ЛСЦ – лесной селекционный центр
УПЛХ – учебно-производственное лесное хозяйство