"Кәсіптік стандарттарды әзірлеуге 2015 жылға қаражат бөлу және оны пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 257 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1156 қаулысы
2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Кәсіптік стандарттарды әзірлеуге 2015 жылға қаражат бөлу және оны пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 257 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 23, 136-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген кәсіптік стандарттарды әзірлеуге 2015 жылға қаражат бөлу осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1156 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 23 сәуірдегі
№ 257 қаулысымен
бекітілген
Кәсіптік стандарттарды әзірлеуге 2015 жылға қаражат бөлу
Р/с №
Іс-шаралар атауы
Жауапты мемлекеттік органдар
Саны
Сомасы, мың теңге
1
Кәсіптік стандарттарды әзірлеу
АШМ
5

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 257 "Об утверждении распределения и Правил использования средств на разработку профессиональных стандартов на 2015 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1156
Вводится в действие с 1 января 2015 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 257 «Об утверждении распределения и Правил использования средств на разработку профессиональных стандартов на год» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 23, ст. 136) следующее изменение:
распределение средств на разработку профессиональных стандартов на 2015 год, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 1156
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2015 года № 257
Распределение
средств на разработку профессиональных стандартов на 2015 год
№ п/п
Наименование мероприятий
Ответственные государственные органы
Количество
Сумма, тысяч тенге
1
Разработка профессиональных стандартов
МСХ
5