"Консулдық алым ставкаларының, сондай-ақ жеделдігі үшін консулдық алым ставкасының ең төменгі және ең жоғары базалық мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы № 197 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1170 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 74 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.02.2019 № 74 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Консулдық алым ставкаларының, сондай-ақ жеделдігі үшін консулдық алым ставкасының ең төменгі және ең жоғары базалық мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы № 197 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 12, 82-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы аумағында алынатын консулдық алым мөлшерлемелерін және Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлерін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасы аумағында алынатын консулдық алым мөлшерлемелері;
2) Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлері бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген консулдық алым ставкаларының, сондай-ақ жеделдігі үшін консулдық алым ставкасының ең төменгі және ең жоғары базалық мөлшерлері осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1170 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 19 ақпандағы
№ 197 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы аумағында алынатын консулдық алым мөлшерлемелері
Р/с №
Консулдық iс-әрекеттердiң атауы
Мөлшерлемелер
(АҚШ долларымен немесе айлық есептік көрсеткіштің %-мен)
1
2
3

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 197 "Об утверждении базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульских сборов, а также ставки консульского сбора за срочность"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1170. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2019 года № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.02.2019 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 197 "Об утверждении базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульских сборов, а также ставки консульского сбора за срочность" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 82) следующие изменения и дополнение:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении ставок консульского сбора, взимаемого на территории Республики Казахстан, и базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) ставки консульского сбора, взимаемого на территории Республики Казахстан;
2) базовые минимальные и максимальные размеры ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории Республики Казахстан.";
базовые минимальные и максимальные размеры ставок консульских сборов, а также ставки консульского сбора за срочность, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить базовыми минимальными и максимальными размерами ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 1170
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2009 года № 197
Ставки консульского сбора, взимаемого на территории
Республики Казахстан
№ п/п
Наименование консульских действий
Ставки (в долларах США или % от месячного расчетного показателя)
1
2
3

1. Қазақстан Республикасы азаматтарының және заңды тұлғаларының, сондай-ақ шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың, шетелдік заңды тұлғалардың визалар беру туралы өтініштерін өңдеу және Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелеріне визалар беру (визалық қолдау) туралы нұсқауларды жолдау
1.
Қазақстан Республикасы азаматтарының және заңды тұлғаларының, сондай-ақ шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың, шетелдік заңды тұлғалардың визалар беру туралы өтініштерін өңдеу және Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелеріне визалар беру (визалық қолдау) туралы нұсқауларды жолдау:
бір мәрте келу – кету
айлық есептік көрсеткіштің 20 %-ы
екі немесе одан да көп мәрте келу – кету
айлық есептік көрсеткіштің 50 %-ы
2. Қазақстан Республикасының визаларын беру
2.
Шетелдiк дипломатиялық өкiлдiкке немесе консулдық мекемеге виза беру туралы нотаны әзірлеу және басып шығару
айлық есептік көрсеткіштің 50 %-ы
3.
Бiр мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту (туристік және транзиттік визалардан басқа)
60 АҚШ доллары
4.
Екi мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту (туристік және транзиттік визалардан басқа)
70 АҚШ доллары
5.
Yш мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту (туристік және транзиттік визалардан басқа)
90 АҚШ доллары
6.
Көп мәртелiк виза және оның мерзімін ұзарту
200 АҚШ доллары
7.
Туристік виза:
бір мәрте 30 күнге дейін
екі мәрте 60 күнге дейін
үш мәрте 90 күнге дейін
30 АҚШ доллары
60 АҚШ доллары
90 АҚШ доллары
8.
Транзиттік виза:
бір мәрте
екі мәрте
үш мәрте
15 АҚШ доллары
20 АҚШ доллары
30 АҚШ доллары
3. Құжаттарды заңдастыру
9.
Құжаттарды заңдастыру (әрбiр құжат үшін)
айлық есептік көрсеткіштің 50 %-ы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1170 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 19 ақпандағы
№ 197 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлері
Р/с
Консулдық іс-әрекеттердің атауы
Мөлшерлемелер
АҚШ долларымен
еуромен
ағылшын фунт стерлингімен
швейцар франкімен
канада долларымен
жапон иенімен
1
2
3
4
5
6
7
8
1. Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеуді қоспағанда, Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
1.
Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеуді қоспағанда, Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
20 – 100
АҚШ доллары
15 – 75
еуро
10 – 65
ағылшын фунт стерлингі
20 – 110 швейцар франкі
20 – 120 канада доллары
1800 – 9500 жапон иені
2.
Қазақстан Республикасы азаматының паспортына ата-аналарымен бірге шетелге шыққан жағдайларда он алты жасқа дейінгі балалар туралы фотосуреттері жапсырылған жазбаны енгізу

1. Проработка обращений граждан и юридических лиц Республики Казахстан, а также иностранцев и лиц без гражданства, иностранных юридических лиц о выдаче виз и направление указания загранучреждениям Республики Казахстан о выдаче виз (визовой поддержке)
1.
Проработка обращений граждан и юридических лиц Республики Казахстан, а также иностранцев и лиц без гражданства, иностранных юридических лиц о выдаче виз и направление указания загранучреждениям Республики Казахстан о выдаче виз (визовой поддержке):
однократный въезд – выезд
20 % от месячного расчетного показателя
двукратный или более въезд – выезд
50 % от месячного расчетного показателя
2. Выдача виз Республики Казахстан
2.
Составление и печатание ноты в иностранное дипломатическое представительство или консульское учреждение о выдаче визы
50 % от месячного расчетного показателя
3.
Однократная виза и ее продление (кроме туристской и транзитной виз)
60 долларов США
4.
Двукратная виза и ее продление (кроме туристской и транзитной виз)
70 долларов США
5.
Трехкратная виза и ее продление (кроме туристской и транзитной виз)
90 долларов США
6.
Многократная виза и ее продление
200 долларов США
7.
Туристская виза:
однократная до 30 дней
двукратная до 60 дней
трехкратная до 90 дней
30 долларов США
60 долларов США
90 долларов США
8.
Транзитная виза:
однократная
двукратная
трехкратная
15 долларов США
20 долларов США
30 долларов США
3. Легализация документов
9.
Легализация документов (за каждый документ)
50 % от месячного расчетного показателя
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 1170
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2009 года № 197
Базовые минимальные и максимальные размеры
ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории
Республики Казахстан
№ п/п
Наименование консульских действий
Ставки
в долларах США
в евро
в английских фунтах стерлингов
в швейцарских франках
в канадских долларах
в японских иенах
1
2
3
4
5
6
7
8
1. Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан, за исключением оформления дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан
1.
Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан, за исключением оформления дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан
20 – 100 долларов США
15 – 75 евро
10 – 65 английских фунтов стерлингов
20 – 110 швейцарских франков
20 – 120 канадских долларов
1800 – 9500 японских иен
2.
Внесение в паспорт гражданина Республики Казахстан записи о детях в возрасте до шестнадцати лет в случаях выезда совместно с родителями за границу с вклеиванием их фотографий

3. Қазақстан Республикасына қайта оралу куәлігін беру
11.
Қазақстан Республикасына қайта оралу куәлігін беру
1 – 30 АҚШ доллары
1 – 25 eуро
1 – 20 ағылшын фунт стерлингі
1 – 35 швейцар франкі
1 – 35 канада доллары
90 – 2830 жапон иені
4. Шетелде болу мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасы азаматтарының қолдаухаттарын ресiмдеу
12.
Шетелге жеке iстерi бойынша барған Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде тұрақты тұруға қалу туралы қолдаухаттарын ресiмдеу
30 – 300 АҚШ доллары
20 – 220 еуро
15 – 190 ағылшын фунт стерлингі
30 – 325 швейцар франкі
30 – 350 канада доллары
2800 – 28300 жапон иені
5. Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелері жөніндегі құжаттарды ресімдеу
13.
Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау және азаматтығын қалпына келтiру туралы қолдаухатты ресiмдеу
15 – 200 АҚШ доллары
10 – 145 еуро
10 – 125
ағылшын фунт стерлингі
15 – 215 швейцар франкі
17 – 235 канада доллары
1400 – 18870 жапон иені
14.
Қазақстан Республикасының азаматтығынан шығу туралы қолдаухатты ресiмдеу
30 – 300 АҚШ доллары
20 – 220 еуро
15 – 190 ағылшын фунт стерлингі
30 – 320 швейцар франкі
30 – 350 канада доллары
2800 – 28300 жапон иені
6. Азаматтық хал актілерін тiркеу
15.
Тууды, әке болуды анықтауды, бала асырап алуды тiркеу және тиiстi куәлiктер беру
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 40 еуро
6 – 35 ағылшын фунт стерлингі
10 – 55 швейцар франкі
10 – 60 канада доллары
940 – 4720 жапон иені
16.
Неке қиюды тiркеу және неке туралы куәлiк беру
15 – 60 АҚШ доллары
10 – 50 еуро
10 – 40 ағылшын фунт стерлингі
15 – 65 швейцар франкі
17 – 70 канада доллары
1400 – 5660 жапон иені
17.
Неке бұзуды тiркеу және неке бұзу туралы куәлік беру
30 – 80 АҚШ доллары
20 – 60 еуро
15 – 50 ағылшын фунт стерлингі
30 – 90 швейцар франкі
30 – 95 канада доллары
2800 – 7547 жапон иені
18.
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен хабар-ошарсыз кетті деп немесе әрекетке қабiлетсiз деп танылған адамдармен не қылмыс жасағаны үшін кемінде үш жыл мерзімге бас бостандығынан айыруға сотталған адамдармен неке бұзуды тіркеу
5 – 60 АҚШ доллары
3 – 45 еуро
3 – 40 ағылшын фунт стерлингі
5 – 65 швейцар франкі
5 – 70 канада доллары
450 – 5660 жапон иені
19.
Некеге отыру (ерлі-зайыпты болу) және ұлтын өзгертумен байланысты жағдайлардан басқа, атын, әкесiнiң атын және тегін өзгерту туралы құжаттарды ресiмдеу
25 – 100 АҚШ доллары
15 – 70 еуро

3. Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
11.
Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
1 – 30 долларов США
1 – 25 eвро
1 – 20 английских фунтов стерлингов
1 – 35 швейцарских франков
1 – 35 канадских долларов
90 – 2830 японских иен
4. Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан по вопросам пребывания за границей
12.
Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан, выехавших за границу по частным делам, об оставлении на постоянное жительство за границей
30 – 300 долларов США
20 – 220 евро
15 – 190 английских фунтов стерлингов
30 – 325 швейцарских франков
30 – 350 канадских долларов
2800 – 28300 японских иен
5. Оформление документов по вопросам гражданства Республики Казахстан
13.
Оформление ходатайства о приеме в гражданство Республики Казахстан и восстановлении в гражданстве Республики Казахстан
15 – 200 долларов США
10 – 145 евро
10 – 125 английских фунтов стерлингов
15 – 215 швейцарских франков
17 – 235 канадских долларов
1400 – 18870 японских иен
14.
Оформление ходатайства о выходе из гражданства Республики Казахстан
30 – 300 долларов США
20 – 220 евро
15 – 190 английских фунтов стерлингов
30 – 320 швейцарских франков
30 – 350 канадских долларов
2800 – 28300 японских иен
6. Регистрация актов гражданского состояния
15.
Регистрация рождения, установления отцовства, усыновления (удочерения) и выдача соответствующих свидетельств
10 – 50 долларов США
7 – 40 евро
6 – 35 английских фунтов стерлингов
10 – 55 швейцарских франков
10 – 60 канадских долларов
940 – 4720 японских иен
16.
Регистрация брака и выдача свидетельства о браке
15 – 60 долларов США
10 – 50 евро
10 – 40 английских фунтов стерлингов
15 – 65 швейцарских франков
17 – 70 канадских долларов
1400 – 5660 японских иен
17.
Регистрация расторжения брака и выдача свидетельства о расторжении брака
30 – 80 долларов США
20 – 60 евро
15 – 50 английских фунтов стерлингов
30 – 90 швейцарских франков
30 – 95 канадских долларов
2800 – 7547 японских иен
18.
Регистрация расторжения брака с лицами, признанными в установленном законодательными актами Республики Казахстан порядке безвестно отсутствующими, или недееспособными, либо с лицами, осужденными за совершение преступления к лишению свободы на срок не менее трех лет
5 – 60 долларов США
3 – 45 евро
3 – 40 английских фунтов стерлингов
5 – 65 швейцарских франков
5 – 70 канадских долларов
450 – 5660 японских иен
19.
Оформление материалов о перемене фамилии, имени, отчества, кроме случаев, связанных с вступлением в брак (супружество) и изменением национальности
25 – 100 долларов США
15 – 70 евро

15 – 65 ағылшын фунт стерлингі
25 – 110 швейцар франкі
29 – 116 канада доллары
2000 – 9450 жапон иені
20.
Азаматтық хал актілері жазбаларының өзгеруі, толықтырылуы, түзетілуі және қалпына келтірілуімен байланысты құжаттарды ресімдеу
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 40 еуро
6 – 35 ағылшын фунт стерлингі
10 – 55 швейцар франкі
10 – 60 канада доллары
940 – 4800 жапон иені
7. Құжаттарды талап ету
21.
Құжаттарды талап ету
(әрбiр құжат үшiн)
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 40 еуро
6 – 35 ағылшын фунт стерлингі
10 – 55 швейцар франкі
10 – 60 канада доллары
940 – 4720 жапон иені
8. Құжаттарды заңдастыру, сондай-ақ апостиль қою үшін құжаттарды қабылдау және одан әрі жолдау
22.
Құжаттарды заңдастыру (әрбiр құжат үшін)
5 – 100 АҚШ доллары
3 – 70 еуро
3 – 65 ағылшын фунт стерлингі
5 – 110 швейцар франкі
5 – 116 канада доллары
450 – 9450 жапон иені
23.
Апостиль қою үшiн құжаттарды қабылдау және одан әрi жолдау (әрбiр құжат үшiн)
5 – 60 АҚШ доллары
3 – 45 еуро
3 – 40 ағылшын фунт стерлингі
5 – 65 швейцар франкі
5 – 70 канада доллары
450 – 5660 жапон иені
9. Нотариаттық іс-әрекеттер жасау
24.
Қазақстан Республикасының аумағындағы жылжымайтын мүлiктi иелiктен алу туралы шарттардан басқа мәмiлелердi куәландыру
10 – 200 АҚШ доллары
7 – 145 еуро
6 – 130 ағылшын фунт стерлингі
10 – 215 швейцар франкі
10 – 230 канада доллары
940 – 18900 жапон иені
25.
Мұраға құқық туралы куәлiктер беру
30 – 200 АҚШ доллары
10 – 145 еуро
15 – 125 ағылшын фунт стерлингі
30 – 214 швейцар франкі
30 – 235 канада доллары
2800 – 18900 жапон иені
26.
Ерлi-зайыптылар мен ортақ бiрлескен меншiк құқығындағы мүлкi бар өзге де адамдардың ортақ мүлiктегi үлеске меншiк құқығы туралы куәлiктер беру
1 – 200 АҚШ доллары
1 – 200 еуро
1 – 200 ағылшын фунт стерлингі
1 – 215 швейцар франкі
1 – 235 канада доллары
1 – 18900 жапон иені
27.
Құжаттардың көшiрмелерi мен олардан алынған үзiндiлердiң дұрыстығын куәландыру
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 70 еуро
6 – 65 ағылшын фунт стерлингі
10 – 110 швейцар франкі
10 – 60 канада доллары
940 – 9450 жапон иені
28.
Құжаттарға қойылған қолдың түпнұсқалығын куәландыру (әрбiр құжат үшiн)
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 70 еуро
6 – 65 ағылшын фунт стерлингі
10 – 110 швейцар франкі
10 – 116 канада доллары
940 – 9450 жапон иені
29.
Құжаттардың бiр тiлден екiншi тiлге аудармасының дұрыстығын куәландыру
10 – 100 АҚШ доллары
7 – 75 еуро
6 – 65 ағылшын фунт стерлингі
10 – 110 швейцар франкі
10 – 110 канада доллары

15 – 65 английских фунтов стерлингов
25 – 110 швейцарских франков
29 – 116 канадских долларов
2000 – 9450 японских иен
20.
Оформление документов в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записей актов гражданского состояния
10 – 50 долларов США
7 – 40 евро
6 – 35 английских фунтов стерлингов
10 – 55 швейцарских франков
10 – 60 канадских долларов
940 – 4800 японских иен
7. Истребование документов
21.
Истребование документов (за каждый документ)
10 – 50 долларов США
7 – 40 евро
6 – 35 английских фунтов стерлингов
10 – 55 швейцарских франков
10 – 60 канадских долларов
940 – 4720 японских иен
8. Легализация документов, а также прием и препровождение документов для апостилирования
22.
Легализация документов (за каждый документ)
5 – 100 долларов США
3 – 70 евро
3 – 65 английских фунтов стерлингов
5 – 110 швейцарских франков
5 – 116 канадских долларов
450 – 9450 японских иен
23.
Прием и препровождение документов для апостилирования (за каждый документ)
5 – 60 долларов США
3 – 45 евро
3 – 40 английских фунтов стерлингов
5 – 65 швейцарских франков
5 – 70 канадских долларов
450 – 5660 японских иен
9. Совершение нотариальных действий
24.
Удостоверение сделки, кроме договоров об отчуждении недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан
10 – 200 долларов США
7 – 145 евро
6 – 130 английских фунтов стерлингов
10 – 215 швейцарских франков
10 – 230 канадских долларов
940 – 18900 японских иен
25.
Выдача свидетельства о праве на наследство
30 – 200 долларов США
10 – 145 евро
15 – 125 английских фунтов стерлингов
30 – 214 швейцарских франков
30 – 235 канадских долларов
2800 – 18900 японских иен
26.
Выдача свидетельства о праве собственности на долю в общем имуществе супругов и иных лиц, имеющих имущество на праве общей совместной собственности
1 – 200 долларов США
1 – 200 евро
1 – 200 английских фунтов стерлингов
1 – 215 швейцарских франков
1 – 235 канадских долларов
1 – 18900 японских иен
27.
Свидетельствование верности копий документов и выписок из них
10 – 50 долларов США
7 – 70 евро
6 – 65 английских фунтов стерлингов
10 – 110 швейцарских франков
10 – 60 канадских долларов
940 – 9450 японских иен
28.
Свидетельствование подлинности подписи на документах (за каждый документ)
10 – 50 долларов США
7 – 70 евро
6 – 65 английских фунтов стерлингов
10 – 110 швейцарских франков
10 – 116 канадских долларов
940 – 9450 японских иен
29.
Свидетельствование верности перевода документов с одного языка на другой
10 – 100 долларов США
7 – 75 евро
6 – 65 английских фунтов стерлингов
10 – 110 швейцарских франков
10 – 110 канадских долларов

940 – 9450 жапон иені
30.
Азаматтың тірі екендігі фактісін куәландыру
1 – 100 АҚШ доллары
1 – 100 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
1 – 115 канада доллары
1 – 9450 жапон иені
31.
Азаматтың белгiлi бiр жерде болу фактiсiн куәландыру
1 – 100 АҚШ доллары
1 – 75 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
1 – 115 канада доллары
1 – 9450 жапон иені
32.
Құжаттар берiлген уақытты куәландыру
1 – 50 АҚШ доллары
1 – 50 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
1 – 115 канада доллары
1 – 9450 жапон иені
33.
Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн басқа жеке және заңды тұлғаларға беруі
1 – 50 АҚШ доллары
1 – 70 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
1 – 115 канада доллары
1 – 9450 жапон иені
34.
Дәлелдемелерді қамтамасыз ету
1 – 100 АҚШ доллары
1 – 75 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
1 – 115 канада доллары
1 – 9450 жапон иені
10. Консулдық мекемеде өсиет қағазын, құжаттар салынған пакетті (өсиеттен басқа), ақшаны, бағалы қағаздарды және басқа да құндылықтарды (мұрагерліктен басқа) сақтау
35.
Өсиетхатты консулдық мекемелерде сақтау
30 – 200 АҚШ доллары
20 – 145 еуро
15 – 125 ағылшын фунт стерлингі
30 – 214 швейцар франкі
30 – 235 канада доллары
2800 – 18900 жапон иені
36.
Консулдық мекемеде өсиетхаттан басқа құжаттар пакетiн сақтау (ай сайын)
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 40 еуро
6 – 35 ағылшын фунт стерлингі
10 – 55 швейцар франкі
10 – 60 канада доллары
940 – 4720 жапон иені
37.
Мұраға қалдырылғандарды қоспағанда, ақшаны, бағалы қағаздарды сақтау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманы 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
11. Көпшілік сауда-саттықта тауарлар немесе өзге де мүлік сату
38.
Көпшілік сауда-саттықта тауарлар немесе өзге де мүлік сату
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 60 АҚШ долларынан кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ
45 еуродан кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 40 ағылшын фунт стерлингінен кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 65 швейцар франкінен кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 70 канада долларынан кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 5660 жапон иенінен кем емес
12. Алты айға дейінгі мерзімге мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілігі бойынша беру үшін депозитке қабылдау
39.
Алты айға дейінгі мерзімге мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілігі бойынша беру үшін депозитке қабылдау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы

940 – 9450 японских иен
30.
Удостоверение факта нахождения гражданина в живых
1 – 100 долларов США
1 – 100 евро
1 – 65 английских фунтов стерлингов
1 – 110 швейцарских франков
1 – 115 канадских долларов
1 – 9450 японских иен
31.
Удостоверение факта нахождения гражданина в определенном месте
1 – 100 долларов США
1 – 75 евро
1 – 65 английских фунтов стерлингов
1 – 110 швейцарских франков
1 – 115 канадских долларов
1 – 9450 японских иен
32.
Удостоверение времени предъявления документов
1 – 50 долларов США
1 – 50 евро
1 – 65 английских фунтов стерлингов
1 – 110 швейцарских франков
1 – 115 канадских долларов
1 – 9450 японских иен
33.
Передача заявления физических и юридических лиц другим физическим и юридическим лицам
1 – 50 долларов США
1 – 70 евро
1 – 65 английских фунтов стерлингов
1 – 110 швейцарских франков
1 – 115 канадских долларов
1 – 9450 японских иен
34.
Обеспечивание доказательства
1 – 100 долларов США
1 – 75 евро
1 – 65 английских фунтов стерлингов
1 – 110 швейцарских франков
1 – 115 канадских долларов
1 – 9450 японских иен
10. Хранение завещания, пакета с документами (кроме завещания), денег, ценных бумаг и других ценностей (за исключением наследственных) в консульском учреждении
35.
Хранение завещания в консульском учреждении
30 – 200 долларов США
20 – 145 евро
15 – 125 английских фунтов стерлингов
30 – 214 швейцарских франков
30 – 235 канадских долларов
2800 – 18900 японских иен
36.
Хранение в консульском учреждении пакета с документами, кроме завещания (в месяц)
10 – 50 долларов США
7 – 40 евро
6 – 35 английских фунтов стерлингов
10 – 55 швейцарских франков
10 – 60 канадских долларов
940 – 4720 японских иен
37.
Хранение денег, ценных бумаг, кроме наследственных (ежемесячно)
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
11. Продажа товаров или иного имущества с публичного торга
38.
Продажа товаров или иного имущества с публичного торга
1 % от вырученной суммы, но не менее 60 долларов США
1 % от вырученной суммы, но не менее 45 евро
1 % от вырученной суммы, но не менее 40 английских фунтов стерлингов
1 % от вырученной суммы, но не менее 65 швейцарских франков
1 % от вырученной суммы, но не менее 70 канадских долларов
1 % от вырученной суммы, но не менее 5660 японских иен
12. Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для передачи по принадлежности
39.
Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для передачи по принадлежности (ежемесячно)
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы

13. Заңды тұлғалардың мекен-жайына дипломатиялық пошта арқылы құжаттар жіберу
40.
Заңды тұлғалардың мекен-жайына дипломатиялық пошта арқылы құжаттар жіберу
30 – 200 АҚШ доллары
20 – 145 еуро
15 – 125 ағылшын фунт стерлингі
30 – 214 швейцар франкі
30 – 235 канада доллары
2800 – 18900 жапон иені
14. Кеме шетелден сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туы астында жүзу құқығына уақытша куәлік беру
41.
Кеме шетелден сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туы астында жүзу құқығына уақытша куәлік беру
30 – 120 АҚШ доллары
20 – 90 еуро
15 – 75 ағылшын фунт стерлингі
30 – 130 швейцар франкі
30 – 140 канада доллары
2800 – 11320 жапон иені
15. Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген кез келген декларацияны немесе басқа да құжатты жасау немесе куәландыру
42.
Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген кез келген декларацияны немесе басқа да құжатты жасау немесе куәландыру
30 – 120 АҚШ доллары
20 – 90 еуро
15 – 75 ағылшын фунт стерлингі
30 – 130 швейцар франкі
30 – 140 канада доллары
2800 – 11320 жапон иені
16. Шетелдегі Қазақстан Республикасы кемесінің немесе жүгінің опат болуы немесе зақымдануы (кемелердің кеме апатына ұшырауы) жағдайында теңіз наразылығы туралы акт жасау
43.
Шетелдегі Қазақстан Республикасы кемесінің немесе жүгінің опат болуы немесе зақымдануы (кемелердің кеме апатына ұшырауы) жағдайында теңіз наразылығы туралы акт жасау
30 – 120 АҚШ доллары
20 – 90 еуро
15 – 75 ағылшын фунт стерлингі
30 – 130 швейцар франкі
30 – 140 канада доллары
2800 – 11320 жапон иені
17. Заңдық мәні бар өзге де құжаттар (анықтамалар) беру
44.
Заңдық мәні бар өзге де құжаттар (анықтамалар) беру
5 – 60 АҚШ доллары
3 – 45 еуро
3 – 40 ағылшын фунт стерлингі
5 – 65 швейцар франкі
5 – 70 канада доллары
450 – 5660 жапон иені

13. Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
40.
Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
30 – 200 долларов США
20 – 145 евро
15 – 125 английских фунтов стерлингов
30 – 214 швейцарских франков
30 – 235 канадских долларов
2800 – 18900 японских иен
14. Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным Флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
41.
Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
30 – 120 долларов США
20 – 90 евро
15 – 75 английских фунтов стерлингов
30 – 130 швейцарских франков
30 – 140 канадских долларов
2800 – 11320 японских иен
15. Составление или заверение любой декларации или другого документа, предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами, участником которых является Республика Казахстан, в отношении судов Республики Казахстан
42.
Составление или заверение любой декларации или другого документа, предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами, участником которых является Республика Казахстан в отношении судов Республики Казахстан
30 – 120 долларов США
20 – 90 евро
15 – 75 английских фунтов стерлингов
30 – 130 швейцарских франков
30 – 140 канадских долларов
2800 – 11320 японских иен
16. Составление акта о морском протесте в случае гибели или повреждения судна или груза (кораблекрушения судов) Республики Казахстан, находящихся за границей
43.
Составление акта о морском протесте в случае гибели или повреждения судна или груза (кораблекрушения судов) Республики Казахстан, находящихся за границей
30 – 120 долларов США
20 – 90 евро
15 – 75 английских фунтов стерлингов
30 – 130 швейцарских франков
30 – 140 канадских долларов
2800 – 11320 японских иен
17. Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
44.
Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
5 – 60 долларов США
3 – 45 евро
3 – 40 английских фунтов стерлингов
5 – 65 швейцарских франков
5 – 70 канадских долларов
450 – 5660 японских иен