Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 22 қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес сыртқы жылу желілері республикалық меншіктен «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Астана қаласының әкімдігімен және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдау-беру жөнінде қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 20 қаңтардағы
№ 22 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Астана қаласының
коммуналдық меншігіне берілетін
мүліктің тізбесі
Р/с
Объектінің атауы
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Техникалық сипаттамасы
1
2
3
4
5
6
1.
Астана қаласындағы Есіл өзенінің сол жағалауында № 19 көшенің оңтүстігіне карай орналасқан «Нұра» мемлекеттік резиденциясы
жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері (жылу трассасы)
метр

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2016 года № 22.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Управление Делами Президента Республики Казахстан" наружные тепловые сети в коммунальную собственность города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом города Астаны и Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2016 года № 22
Перечень имущества,
передаваемого из республиканской собственности
в коммунальную собственность города Астаны
№ п/п
Наименование
объекта
Наименование имущества
Ед. изм.
Кол-во
Технические характеристики
1
2
3
4
5
6
1.
Государственная резиденция "Нура" южнее улицы № 19 на левом берегу реки Ишим в городе Астане
Наружные сети теплоснабжения (теплотрасса)
метр