Тікұшақ қызметтерін ұсыну жөніндегі бірыңғай операторды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 72 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 580 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 580 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 2010 жылғы 15 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 60-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазавиқұтқару" акционерлік қоғамы бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын мемлекеттік органдар мен ұйымдарға тікұшақ қызметтерін ұсыну жөніндегі бірыңғай оператор болып белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

Об определении единого оператора по предоставлению вертолетных услуг
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 72. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 580.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 580 .
В соответствии с подпунктом 60-1) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить единым оператором по предоставлению вертолетных услуг государственным органам и организациям, финансируемым за счет бюджетных средств, акционерное общество "Казавиаспас".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов