Аудиторлық кәсіби ұйымды, бухгалтерлердiң кәсiби ұйымын, бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау жөніндегі ұйымды аккредиттеу туралы куәліктердің нысандарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 116 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 16 ақпандағы № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.02.2022 № 65 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Аудиторлық қызмет туралы" 1998 жылғы 20 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағына және "Бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк туралы" 2007 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) аудиторлық кәсіби ұйымды аккредиттеу туралы куәліктің;
2) бухгалтерлердiң кәсiби ұйымын аккредиттеу туралы куәліктің;
3) бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау жөніндегі ұйымды аккредиттеу туралы куәліктің нысандары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 26 ақпандағы
№ 116 қаулысымен
бекітілген
нысан
Куәлік нөмірі Берілген күні __________________
______________ Заңды тұлғаның атауы
________________________________
Заңды тұлғаның мекенжайы
________________________________
Аудиторлық кәсіби ұйымды аккредиттеу туралы куәлік
Куәлік шектеусіз мерзімге беріледі және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында қолданылады.
Куәлікті берген орган _______________________________________
___________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
Негіздеме: 20 ___ жылғы "____" _____________№____ бұйрық
Басшы (уәкілетті тұлға) Т.А.Ә. (қол қоюшы)
______________________ _____________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 26 ақпандағы
№ 116 қаулысымен
бекітілген
нысан
Куәлік нөмірі Берілген күні __________________
______________ Заңды тұлғаның атауы
________________________________
Заңды тұлғаның мекенжайы
________________________________
Бухгалтерлердiң кәсiби ұйымын аккредиттеу туралы куәлік
Куәлік 5 жыл мерзімге беріледі және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында қолданылады.
Куәлікті берген орган_________________________________________
____________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
Негіздеме: 20 ___ жылғы "____"_____________№____ бұйрық
Басшы (уәкілетті тұлға) Т.А.Ә. (қол қоюшы)
______________________ __________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 26 ақпандағы
№ 116 қаулысымен
бекітілген
нысан
Куәлік нөмірі Берілген күні __________________
______________ Заңды тұлғаның атауы
________________________________
Заңды тұлғаның мекенжайы
________________________________
Бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау жөніндегі ұйымды аккредиттеу туралы куәлік
Куәлік 3 жыл мерзімге беріледі және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында қолданылады.
Куәлікті берген орган_________________________________________
____________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
Негіздеме: 20 ___ жылғы "____"_____________№____ бұйрық
Басшы (уәкілетті тұлға) Т.А.Ә. (қол қоюшы)
_______________________ ____________________

Об утверждении форм свидетельств об аккредитации профессиональной аудиторской организации, профессиональной организации бухгалтеров, организации по профессиональной сертификации бухгалтеров
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 116. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2022 года № 65.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2022 № 65 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года "Об аудиторской деятельности" и подпунктом 1) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые формы:
1) свидетельства об аккредитации профессиональной аудиторской организации;
2) свидетельства об аккредитации профессиональной организации бухгалтеров;
3) свидетельства об аккредитации организации по профессиональной сертификации бухгалтеров.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2016 года № 116
форма
Номер свидетельства Дата выдачи _____________
_________________
Наименование юридического
лица ____________________
_________________________
Адрес юридического лица
______________________
______________________
Свидетельство об аккредитации профессиональной
аудиторской организации
Свидетельство выдается без ограничения срока и действует на всей территории Республики Казахстан.
Орган, выдавший свидетельство: ________________________________
_____________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
Основание: приказ от "___" ___________ 20___ г. № ____
Руководитель (уполномоченное лицо) Ф.И.О. (подписывающего)
_________________________________ _______________________
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2016 года № 116
форма
Номер свидетельства Дата выдачи _____________
_________________
Наименование юридического
лица ____________________
_________________________
Адрес юридического лица
______________________
______________________
Свидетельство об аккредитации
профессиональной организации бухгалтеров
Свидетельство выдается сроком на 5 лет и действует на всей территории Республики Казахстан.
Орган, выдавший свидетельство: _______________________________
____________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
Основание: приказ от "____" ___________ 20___ г. № __________
Руководитель (уполномоченное лицо) Ф.И.О. (подписывающего)
_________________________________ _______________________
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2016 года № 116
форма
Номер свидетельства Дата выдачи _____________
__________________
Наименование юридического
лица ____________________
_________________________
Адрес юридического лица
______________________
______________________
Свидетельство об аккредитации
организации по профессиональной сертификации
бухгалтеров
Свидетельство выдается сроком на 3 года и действует на всей территории Республики Казахстан.
Орган, выдавший свидетельство: _______________________________
____________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
Основание: приказ от "____" ___________ 20___ г. № __________
Руководитель (уполномоченное лицо) Ф.И.О. (подписывающего)
_________________________________ _______________________