Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қызметкерлерін іссапарға жіберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 121 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Валентина Сергеевна Асламова, Мейрамкүл Кеңесқызы Ахметова, Алмагүл Нұркенқызы Оразалиева, Эдеш Орал-Ғазыұлы Рахымжанов, Гүлден Сәрсенбайқызы Серәлиева Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларында қалдырылып және Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне көзделген жеңілдіктері сақтала отырып, Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығына іссапарға жіберілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О прикомандировании сотрудников Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 121
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Прикомандировать Асламову Валентину Сергеевну, Ахметову Мейрамкуль Кенесовну, Оразалиеву Алмагуль Нуркеновну, Рахимжанова Эдеша Орал-Газыевича, Сералиеву Гульден Сарсенбаевну к Центральноазиатскому региональному информационному координационному центру по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров с оставлением в кадрах Министерства внутренних дел Республики Казахстан и сохранением льгот, предусмотренных для сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов