"2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 10 наурыздағы № 134 қаулысы
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2016 жылға мынадай:
1) кірістер – 7 268 407 231 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 3 189 806 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159 104 528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 383 224 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 903 112 483 мың теңге;
2) шығындар – 7 920 789 229 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 112 155 814 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 205 246 481 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 93 090 667 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 138 148 303 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 140 798 303 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 650 000 мың теңге;
5) тапшылық – -902 686 115 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 2 пайыз;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 902 686 115 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.»;
2-тармақта:
мынадай мазмұндағы 9-1), 9-2), 9-3) және 9-4) тармақшалармен толықтырылсын:
«9-1) осы қаулыға 9-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
9-2) осы қаулыға 9-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
9-3) осы қаулыға 9-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2016 года № 134.
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2016 – 2018 годы, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 268 407 231 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 189 806 996 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 159 104 528 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 383 224 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 903 112 483 тысячи тенге;
2) затраты – 7 920 789 229 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 112 155 814 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 205 246 481 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 93 090 667 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 138 148 303 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 140 798 303 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 650 000 тысяч тенге;
5) дефицит – -902 686 115 тысяч тенге или 2 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 902 686 115 тысяч тенге.";
в пункте 2:
дополнить подпунктами 9-1), 9-2), 9-3) и 9-4) следующего содержания:
"9-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса согласно приложению 9-1 к настоящему постановлению;
9-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники согласно приложению 9-2 к настоящему постановлению;
9-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение экономической стабильности согласно приложению 9-3 к настоящему постановлению;

9-4) осы қаулыға 9-4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»
13) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«13) осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»;
мынадай мазмұндағы 29-1) және 29-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«29-1) осы қаулыға 29-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
29-2) осы қаулыға 29-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»;
33) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«33) осы қаулыға 33-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2016 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 59 375 334 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 13 477 561 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіптік даярлауға 53 500 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 13 424 061 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 2 156 874 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 140 274 мың теңге;
көшуге субсидиялар беруге – 473 420 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 1 067 666 мың теңге;
жалдамалы қызметкерлерді, оның ішінде 18 – 24 жас аралығындағы жастарды, қайта даярлауға және олардың бiлiктiлiгiн арттыруға – 532 483 мың теңге;
білікті қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың бiлiктiлiгiн арттыруға жұмыс берушілерге мемлекеттік гранттар ұсынуға – 355 185 мың теңге;

9-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов согласно приложению 9-4 к настоящему постановлению;";
подпункт 13) изложить в следующей редакции:
"13) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования согласно приложению 13 к настоящему постановлению;";
дополнить подпунктами 29-1) и 29-2) следующего содержания:
"29-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства, согласно приложению 29-1 к настоящему постановлению;
29-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 29-2 к настоящему постановлению;";
подпункт 33) изложить в следующей редакции:
"33) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения, согласно приложению 33 к настоящему постановлению;";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2016 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 59 375 334 тысячи тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 13 477 561 тысяча тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 53 500 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан 13 424 061 тысяча тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 2 156 874 тысячи тенге;
обучение основам предпринимательства – 140 274 тысячи тенге;
предоставление субсидий на переезд – 473 420 тысяч тенге;
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров – 1 067 666 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации наемных работников, в том числе молодежи в возрасте от 18 до 24 лет – 532 483 тысячи тенге;
предоставление государственных грантов работодателям на переподготовку и повышение квалификации квалифицированных работников – 355 185 тысяч тенге;

55 – 64 жас аралығындағы адамдарды қайта даярлауға және олардың бiлiктiлiгiн арттыруға – 227 004 мың теңге;
жастар практикасына – 2 602 306 мың теңге;
білікті қызметкерлердің жоғалтқан табысының үштен екі бөлігін уақытша субсидиялауға – 850 223 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге  – 4 936 836 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа – 81 790 мың теңге;
2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне 3 579 214 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) сатып алуға – 426 917 мың теңге;
еңбекші жастар үшін жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алуға, салуға және (немесе) реконструкциялауға – 3 000 000 мың теңге;
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға – 152 297 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 42 100 707 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 40 734 908 мың теңге;
ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттер салуға – 1 365 799 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне халықты жұмыспен қамту бойынша іс-шараларды іске асыруға 217 852 мың теңге сомасында, оның ішінде:
ақпараттық сүйемелдеуге және ақпараттық жұмысты қамтамасыз етуге – 60 000 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеуге – 157 852 мың теңге бөлінсін.»;
56 және 7-тармақтар алып тасталсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі:
1) 2016 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде:
2016 жылға арналған орта білім беру ұйымдарының 10-11-сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінің пайдалану тәртібі туралы;

переподготовку и повышение квалификации лиц в возрасте от 55 до 64 лет – 227 004 тысячи тенге;
молодежную практику – 2 602 306 тысяч тенге;
временное субсидирование двух третей потерянного дохода квалифицированных работников – 850 223 тысячи тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 4 936 836 тысяч тенге;
информационную работу – 81 790 тысяч тенге;
2) целевых трансфертов областным бюджетам в сумме 3 579 214 тысяч тенге Министерству национальной экономики Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища и инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 426 917 тысяч тенге;
строительство и (или) реконструкцию, приобретение общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры –
3 000 000 тысяч тенге;
строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области – 152 297 тысяч тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 42 100 707 тысяч тенге Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 40 734 908 тысяч тенге;
строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах, – 1 365 799 тысяч тенге;
4) Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан на реализацию мероприятий по обеспечению занятости населения в сумме 217 852 тысячи тенге, в том числе на:
обеспечение информационного сопровождения и информационной работы – 60 000 тысяч тенге;
информационно-методологическое сопровождение реализации Программы "Дорожная карта занятости 2020" – 157 852 тысячи тенге.";
пункты 5, 6 и 7 исключить;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Министерству образования и науки Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
1) в срок до 1 апреля 2016 года:
о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на 2016 год на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования;

2) 2016 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде:
орта білім беру ұйымдарының 1-11-сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінің пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
«8-1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі 2016 жылғы 20 наурызға дейінгі мерзімде бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды заңнамада белгіленген тәртіппен бөлсін.»;
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
«10-1. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі 2016 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде «Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» акционерлік қоғамының тұрғын үй құрылыс жинақтары бойынша өтемақы төлеу тәртібін әзірлесін.»;
11-тармақта:
2) тармақшаның үшінші абзацындағы «бөлу туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.» деген сөздер «бөлу туралы;» деген сөздермен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
«3) 2016 жылғы 1 мамырға дейінгі мерзімде:
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансфертті бөлу туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
мынадай мазмұндағы 11-1 және 11-2-тармақтармен толықтырылсын:
«11-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) 2013 – 2015 жылдары жасалған кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау шарттарын және агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру үшін кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау шарттарын бұзу жөнінде;
2) осы тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген расталған шарттардың көшірмесін және тиісті шарттар жасалмаған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 9-1/320 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10763 тіркелген) Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау қағидаларына сәйкес құрылған қаржылық сауықтыру жөніндегі комиссияның хаттамалық шешімдерін облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарына беру бойынша шаралар қабылдасын.

2) в срок до 1 августа 2016 года:
о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на 2016 год на апробирование подушевого финансирования в 1-11 классах организаций среднего образования.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Министерству образования и науки Республики Казахстан в срок до 20 марта 2016 года в установленном законодательством порядке распределить базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности по администраторам бюджетных программ.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан разработать в срок до 15 апреля 2016 года порядок выплаты акционерным обществом "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" компенсации по вкладам в жилищные строительные сбережения.";
в пункте 11:
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) в срок до 1 мая 2016 года:
о распределении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
дополнить пунктами 11-1 и 11-2 следующего содержания:
"11-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по:
1) расторжению договоров субсидирования ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники и договоров субсидирования процентных ставок вознаграждения по кредитным и лизинговым обязательствам субъектов агропромышленного комплекса для финансового оздоровления, заключенных в 2013 – 2015 годах;
2) передаче в местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы заверенных копий договоров, указанных в подпункте 1) настоящего пункта, и протокольных решений Комиссии по финансовому оздоровлению, созданной в соответствии с Правилами субсидирования процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса, утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 9-1/320 (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10763), по которым не заключены соответствующие договоры.

1 204 475
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
1 051 651
Ақмола облысы Ижевский кентінің, Шөптікөл, Вишневка стансаларының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту және Ижевский магистральды су құбырын салу
72 461
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының имараттарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
80 363
Шығыс Қазақстан облысы
1 408 886
ШҚО Үржар ауданының Егінсу өзеніндегі суқойманың ғимараттарын қайта жаңарту
480 442
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданындағы «Көктоғам» және «Жаңа-Тоғам» магистральдық каналымен Тебіске өзеніндегі су торабын қайта жаңарту
335 903
ШҚО Үржар ауданының Келді-Мұрат өзеніндегі гидроторап бөгетін «Ақтоған» магистралдық тоғанымен қайта жаңғырту
399 795
ШҚО, Үржар ауданы Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңғырту
192 746
Жамбыл облысы
840 198
1 500 000
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен «Базарбай» магистральды каналын қайта жаңарту
840 198
1 500 000
Батыс Қазақстан облысы
7 675
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы аумағында Орал-Көшім жүйесінен Үлкен Өзенге бассейнаралық су жіберу үшін Киров-Шежін каналын қайта құру. I кезең
7 675
Қарағанды облысы
1 702 635
Қарағанды облысы Жартас бөгенін (су тартқыш, бұру каналын) қайта жаңғырту
264 631
«Жайрем-Қаражал» топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы). (Түзету).
54 909
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
1 383 095
Қызылорда облысы
3 376 589
3 358 908
2 948 197
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
500 000
600 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
1 901 489
500 000
812 939
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
812 939
734 084
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін қайта жаңғырту I кезек

1 204 475
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
1 051 651
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Ижевское, ст. Шоптыколь, ст. Вишневка Акмолинской области и строительство Ижевского магистрального водовода
72 461
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
80 363
Восточно-Казахстанская область
1 408 886
Реконструкция сооружений водохранилища на р. Егинсу Урджарского района ВКО
480 442
Реконструкция гидроузла на реке Тебиске с магистральными каналами "Коктогам" и "Жана-Тогам" Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
335 903
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с магистральным каналом "Актоган" Урджарского района ВКО
399 795
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
192 746
Жамбылская область
840 198
1 500 000
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
840 198
1 500 000
Западно-Казахстанская область
7 675
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. I-этап
7 675
Карагандинская область
1 702 635
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области
264 631
Строительство группового водовода "Жайрем - Каражал" (Тузкольский водозабор) (Корректировка)
54 909
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка)
1 383 095
Кызылординская область
3 376 589
3 358 908
2 948 197
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
500 000
600 000
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
1 901 489
500 000
812 939
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
812 939
734 084
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00). I очередь

1 399 570
899 570
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (II-кезек)
646 399
801 174
Қызылорда облысы Шиелі ауданындағы Жаңақорған-Шиелі суландыру алабының каналдары мен гидротехникалық құрылыстарын қайта жаңғырту. 1-кезек. Жаңа Шиелі магистралды каналының су алу мүмкіншілігін арттыру үшін Сырдария өзенінде матадан су тіреуіш құрылысын салу
75 530
Павлодар облысы
1 605 871
800 000
600 000
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
1 600 000
800 000
600 000
«Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын реконструкциялау» құрылыстың I-ші кезегі
5 871
Солтүстік Қазақстан облысы
293 258
1 400 000
1 200 000
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
293 258
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі)
600 000
600 000
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту (құрылыстың ІІ кезегі)
800 000
600 000
Оңтүстік Қазақстан облысы
753 651
1 631 575
1 825 108
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (3-кезек)
657 709
Түркістан магистралды каналын қайта құру. ОҚО Ордабасы ауданындағы қалпына келтірілетін тік дрен ұңғымаларының есебінен суармалы жерлерді көбейту және каналға қосымша су қосу. Бөген ауыл округі
177 953
ОҚО Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистралды каналын қайта құру (III кезек)
267 907
ОҚО, Мақтаарал ауданы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен қайта құру
973 866
1 825 108
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республика аралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
251 014
ОҚО, Сырдария өзеніне құятын Арыс өзеніндегі Қараспан, Шәуілдір және Бөген су қоймасының су алғыш тораптарына автоматтандырылған су есептеу жүйелерін енгізіп, қайта құру (1-кезек)
7 995
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (екінші кезек)
14 706
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (үшінші кезек)
30 576
ОҚО Сарыағаш топтық су құбырына қосылатын Сарыағаш ауданындағы елді мекендеріндегі су құбырларын, су тазартқыш құрылыстарын реконструкциялау және жаңғырту нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу

1 399 570
899 570
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
646 399
801 174
Реконструкция каналов и гидротехнических сооружений Жанакоргано-Шиелийского массива орошения в Шиелийском районе Кызылординской области. 1-очередь. Водоподпорное сооружение из тканевых материалов на р. Сырдарья для улучшения водообеспеченности Новошиелийского магистрального канала
75 530
Павлодарская область
1 605 871
800 000
600 000
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
1 600 000
800 000
600 000
"Реконструкция Майского группового водопровода Майского района Павлодарской области" 1 очередь строительства
5 871
Северо-Казахстанская область
293 258
1 400 000
1 200 000
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
293 258
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь строительства)
600 000
600 000
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь)
800 000
600 000
Южно-Казахстанская область
753 651
1 631 575
1 825 108
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО (ІІІ-очередь)
657 709
Реконструкция Туркестанского магистрального канала. Увеличение водообеспеченности на канале и орошаемых земель за счет восстановления скважин вертикального дренажа в Ордабасинском районе ЮКО. Бугуньский сельский округ
177 953
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
267 907
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО
973 866
1 825 108
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах ЮКО (1-я очередь)
251 014
Реконструкция водозаборных сооружений гидроузлов Караспанский, Шаульдерский, Бугуньское водохранилище в Южно-Казахстанской области с внедрением системы автоматизации водоучета по р. Арысь до сброса р. Сырдарья (І-очередь)
7 995
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе ЮКО (вторая очередь)
14 706
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе ЮКО (III очередь)
30 576
Разработка проектно-сметной документации проекта "Реконструкция и модернизация водоочистных сооружений, водопроводных сетей населенных пунктов Сарыагашского района подключаемых к Сарыагашскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области"

3 500
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
1 100 000
037
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту
1 100 000
104
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
1 100 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
1 100 000
Щучье-Бурабай курорт аймағындағы су қоймаларын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдері) тазарту және санациялау
1 100 000
12
Көлiк және коммуникация
184 279 387
16 773 486
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
184 279 387
16 773 486
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
180 921 466
16 673 486
004
Сыртқы қарыздар есебінен
147 809 454
14 491 454
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
147 809 454
14 491 454
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
116 078 362
14 491 454
«Бейнеу - Ақтау» автомобиль жолын қайта жаңарту
31 731 092
005
Iшкі көздер есебінен
10 620 110
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
10 620 110
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 000 000
«Бейнеу - Ақтау» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 357 600
«Павлодар, Семей ққ. арқылы РФ шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (ҚХР)» республикалық маңызы бар автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 300
«Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналма жолының» құрылысы және жобалық-іздестіру жұмыстары
19 247
Республикалық маңызы бар «Өскемен - Зырян - Большенарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
26 487
«Жетібай-Жаңаөзен-Түркменстан шекарасы» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 729
«РФ шекарасы (Екатеринбургке қарай) - Алматы» автомобиль жолы бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 411 914
Республикалық маңызы бар «Астана - Петропавл» автомобиль жолының «Боровое - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы» транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 788 833
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
22 491 902
2 182 032
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
22 491 902
2 182 032
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
18 109 812
2 182 032
«Бейнеу - Ақтау» автомобиль жолын қайта жаңарту
4 382 090
092
Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту
158 246
102
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
158 246
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Шығыс Қазақстан облысы
158 246
Шүлбі шлюзіне құтқарушы кеме жүзетін гидротехникалық құрылыстар салу
158 246

3 500
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
1 100 000
037
Стабилизация и улучшение качества окружающей среды
1 100 000
104
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
1 100 000
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
1 100 000
Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны
1 100 000
12
Транспорт и коммуникации
184 279 387
16 773 486
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
184 279 387
16 773 486
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
180 921 466
16 673 486
004
За счет внешних займов
147 809 454
14 491 454
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
147 809 454
14 491 454
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
116 078 362
14 491 454
Реконструкция автомобильной дороги "Бейнеу - Актау"
31 731 092
005
За счет внутренних источников
10 620 110
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
10 620 110
Реконструкция, строительство и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
3 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Бейнеу - Актау"
2 357 600
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "граница РФ (на Омск) - Майкапшагай (выход на КНР), через гг. Павлодар, Семей"
12 300
Строительство и проектно-изыскательские работы автодороги "Юго-Западный обход г. Астаны"
19 247
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
26 487
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Жетыбай-Жанаозень- гр. Туркменистана"
3 729
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Граница РФ (на Екатеринбург) - Алматы"
2 411 914
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана - Петропавловск" транзитного коридора "Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница РФ"
2 788 833
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
22 491 902
2 182 032
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
22 491 902
2 182 032
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
18 109 812
2 182 032
Реконструкция автомобильной дороги "Бейнеу - Актау"
4 382 090
092
Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры
158 246
102
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
158 246
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
158 246
Строительство защитного судоходного гидротехнического сооружения на Шульбинском шлюзе
158 246

3 927 961
Павлодар облысы
2 224 397
Солтүстік Қазақстан облысы
1 802 624
Оңтүстік Қазақстан облысы
5 200 000
Алматы қаласы
8 919 084
Астана қаласы
4 503 481
Өзгелер
9 899 218
086
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
4 800 000
116
Алматы қаласының бюджетіне 2017 жылғы Бүкіләлемдік қысқы универсиада объектілері үшін кәріздік тазалау құрылыстарын салу және реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Алматы қаласы
4 398 022
Өзгелер
401 978
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
10 908 407
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
10 908 407
035
Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау
10 908 407
104
Алматы қаласы бюджетіне 2017 жылғы Бүкіләлемдік қысқы универсиада шеңберінде спорт объектілерін дамытуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
10 908 407
оның ішінде өңірлер бойынша:
Алматы қаласы
10 908 407
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1 850 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
1 850 000
257
Қазақстандық-Венгерлік тікелей инвестициялардың инвестициялық қорын қаржыландыру үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
1 850 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
1 850 000
12
Көлiк және коммуникация
149 300 000
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
149 300 000
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
149 300 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
149 300 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
149 300 000
Республикалық маңызы бар «Астана - Петропавл» автомобиль жолының «Боровое - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы» транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 294 333
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса «Алматы - Өскемен» автомобиль жолы бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
9 450 000
Республикалық маңызы бар «Орал - Каменка - РФ шекарасы (Озинки қаласына)» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 600 000
Орталық-Шығыс «Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен» дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
60 531 667
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы» дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

3 927 961
Павлодарская область
2 224 397
Северо-Казахстанская область
1 802 624
Южно-Казахстанская область
5 200 000
город Алматы
8 919 084
город Астана
4 503 481
Прочие
9 899 218
086
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4 800 000
116
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на строительство и реконструкцию канализационных очистных сооружений для объектов Всемирной зимней универсиады 2017 года за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
4 800 000
в том числе по регионам:
город Алматы
4 398 022
Прочие
401 978
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
10 908 407
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
10 908 407
035
Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта
10 908 407
104
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на строительство объектов в рамках Всемирной зимней универсиады 2017 года за счет целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан
10 908 407
в том числе по регионам:
город Алматы
10 908 407
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1 850 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
1 850 000
257
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для финансирования Казахстанско-Венгерского инвестиционного фонда прямых инвестиций
1 850 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 850 000
12
Транспорт и коммуникации
149 300 000
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
149 300 000
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
149 300 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
149 300 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
149 300 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана - Петропавловск" транзитного коридора "Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница РФ"
8 294 333
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Алматы - Усть-Каменогорск", с обходом г. Сарканд
9 450 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Уральск - Каменка - граница РФ (на Озинки)"
5 600 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
60 531 667
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"

63 000 000
«РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 424 000
13
Басқалар
41 400 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
41 400 000
049
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
26 400 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
26 400 000
087
«Бизнестің жол картасы-2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
15 000 000
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы
169 046
Ақтөбе облысы
1 914 862
Алматы облысы
2 794 605
Атырау облысы
692 839
Шығыс Қазақстан облысы
1 191 550
Жамбыл облысы

63 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)"
2 424 000
13
Прочие
41 400 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
41 400 000
049
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
26 400 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
26 400 000
087
Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
15 000 000
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Акмолинская область
169 046
Актюбинская область
1 914 862
Алматинская область
2 794 605
Атырауская область
692 839
Восточно-Казахстанская область
1 191 550
Жамбылская область

1 125 000
Алматы облысы Іле ауданының Казцик ауылындағы 900 орындық орта мектептің құрылысы
892 800
Алматы облысы Іле ауданының Қоянқұс ауылындағы 600 орындық орта мектептің құрылысы
780 300
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ұзынағаш ауылындағы 1200 орындық орта мектептің құрылысы
1 125 000
Алматы облысы Қарасай ауданының Қырғауылды ауылындағы 900 орындық орта мектептің құрылысы
1 027 549
Алматы облысы Қарасай ауданының Абай ауылындағы Габидуллин атындағы 1200 орындық орта мектептің құрылысы
1 125 000
Алматы облысы Қарасай ауданының Көлащы ауылындағы 600 орындық орта мектептің құрылысы
828 149
Алматы облысы Қарасай ауданының Жамбыл ауылындағы 600 орындық орта мектептің құрылысы
991 977
Іле ауданының Ынтымақ ауылындағы 600 орындық орта мектептің құрылысы
780 300
Іле ауданының Чапаев ауылындағы 900 орындық орта мектептің құрылысы
892 800
Қарасай ауданының Шалқар ауылындағы 600 орындық орта мектептің құрылысы
724 530
Талғар ауданының Белбұлақ ауылындағы 600 орындық орта мектептің құрылысы
598 924
Іле ауданының Екпінді ауылындағы 900 орындық орта мектептің құрылысы
158 905
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 000 000
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
10 000 000
083
Үлестiк салымдарды кепілдендіру тетігін іске асыру үшін «Қазақстанның ипотекалық кредиттерге кепілдік беру қоры» АҚ жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
10 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
10 000 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
23 150 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
23 150 000
258
Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
23 150 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
23 150 000
12
Көлiк және коммуникация
12 000 000
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
12 000 000
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
2 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
2 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
2 000 000
Орталық-Батыс дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 000 000
079
«Астана халықаралық әуежайы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
10 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен

1 125 000
Строительство средней школы на 900 мест с.КазЦик Илийского района Алматинской области
892 800
Строительство средней школы на 600 мест с.Коянкус Илийского района Алматинской области
780 300
Строительство средней школы на 1200 мест с. Узынагаш Жамбылского района Алматинской области
1 125 000
Строительство средней школы на 900 мест с. Кыргаулды Карасайского района Алматинской области
1 027 549
Строительство средней школы на 1200 мест им. Габдуллина с. Абай Карасайского района Алматинской области
1 125 000
Строительство средней школы на 600 мест с .Колащи Карасайского района Алматинской области
828 149
Строительство средней школы на 600 мест с.Жамбыл Карасайского района Алматинской области
991 977
Строительство средней школы на 600 мест в с. Ынтымак Илийского района
780 300
Строительство средней школы на 900 мест в с. Чапаево Илийского района
892 800
Строительство средней школы на 600 мест в с. Шалкар Карасайского района
724 530
Строительство средней школы на 600 мест в с. Бельбулак Талгарского района
598 924
Строительство средней школы на 900 мест в с. Екпенды Илийского района
158 905
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 000 000
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
10 000 000
083
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов" для реализации механизма гарантирования долевых вкладов
10 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 000 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23 150 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
23 150 000
258
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса
23 150 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
23 150 000
12
Транспорт и коммуникации
12 000 000
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
12 000 000
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
2 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Запад
2 000 000
079
Увеличение уставного капитала АО "Международный аэропорт Астана"
10 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

17 003
14.
Оңтүстік Қазақстан облысы
43 028
15.
Алматы қаласы
153 447
16.
Астана қаласы
60 994
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 10 наурыздағы
№ 134 қаулысына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 972 қаулысына
26-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстар мен
қалалардың
атауы
Сомасы,мың
теңге
оның ішінде:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау
«Инватакси» қызметін дамытуға
мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
Барлығы:

17 003
14.
Южно-Казахстанская область
43 028
15.
Город Алматы
153 447
16.
Город Астана
60 994
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2016 года № 134
Приложение 26
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2015 года № 972
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Плана
мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества
жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
Всего

2016 жылдың қаңтары мен тамыз аралығында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынақтан өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 10–11-сыныптар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға
2016 жылдың 1 қыркүйегінен бастап жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынақтан өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 1– 11-сыныптар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға
Барлығы:

на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования с января по август 2016 года
на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 1-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования с 1 сентября 2016 года
Всего

1 023 695
2
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасының аумағында сейсмологиялық мониторинг. Тәулік бойы құралмен қадағалау жасау. Материалдарды қадағалау және өңдеу үшін жаңа әдістер мен техникалық құралдарды енгізу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция» ЖШС
024 «Сейсмологиялық ақпарат мониторингі»
418 887
3
Қазақстан Республикасының әртүрлі өңірлерінен дарынды балаларды республикалық физика-математика мектебінде оқыту
Қазақстан Республикасының дарынды балаларын мамандандырылған жалпы білім беру оқу бағдарламалары мен балаларға арналған қосымша білім берудің оқу бағдарламалары бойынша оқыту жөнінде білім беру қызметтерін ұсыну.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Республикалық физика-математика мектебі» КЕАҚ
099 «Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету»
100 «Дарынды балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу»
759 769
4
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» мамандандырылған білім беру ұйымдарында тәрбие және білім беру қызметтерін көрсету
Авторлық бағдарламалар және жеке оқу жоспарлары негізіндегі қолданбалы-математикалық бағыттардағы экспериментальді оқу бағдарламаларын қолдану арқылы білім беру қызметін ұсыну.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ
099 «Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету»
101 «Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру»
1 140 135
5
Пилоттық орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Пилоттық орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингтеу жөніндегі қызметтерді орындау аясында Оператор:
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілеріне жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу жобаларын әзірлеуді;
пилоттық мектептердің қызметкерлері үшін жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша консультациялар ұйымдастыруды және өткізуді;
жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру барысы мен нәтижелері туралы деректер жинауды, мониторингтеуді және талдауды (оқушылардың қозғалысы, сынамалау кезіңде мектептерде туындайтын проблемалар, ынталандыру қорларының қаражатын пайдалану бағыттары мен негізі, қамқоршылық кеңестердің қызметі);
мектептің білім беру процесін қаржыландыруға жұмсалатын шығыстарды есептеуді жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
099 «Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету»
106 «Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу»

1 023 695
2
Мониторинг сейсмологической информации
Сейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан. Проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений. Внедрение новых методов и технических средств для проведения наблюдений и обработки материалов
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
ТОО "Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция"
024 "Мониторинг сейсмологической информации"
418 887
3
Обучение в республиканской физико-математической школе одаренных детей из различных регионов Республики Казахстан
Предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей Республики Казахстан по специализированным общеобразовательным учебным программам и учебным программам дополнительного образования для детей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
759 769
4
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Предоставление образовательных услуг с применением экспериментальных учебных программ с естественно-математическими направлениями на основе индивидуальных учебных планов и авторских программ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
101 "Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах"
1 140 135
5
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования пилотных организаций среднего образования
В рамках выполнения услуг по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования пилотных организаций среднего образования оператор осуществляет разработку проектов изменений и дополнений в нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам реализации подушевого финансирования;
организацию и проведение консультаций для работников пилотных школ по вопросам перехода на подушевое финансирование;
сбор, мониторинг и анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования (движение учащихся, проблемы, возникающие в школах в период апробации, направления и основания использования средств фондов стимулирования, деятельность попечительских советов);
расчет расходов на финансирование образовательного процесса школ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
106 "Оплата услуг оператору по подушевому финансированию"

17 186
6
Турин процесі шеңберінде техникалық және кәсіптік білім беру бойынша зерттеулер жүргізу жөнінде көрсетілетін қызметтер
Турин процесі шеңберінде техникалық және кәсіптік білім беру бойынша зерттеудің дайындық кезеңін жүргізу. Турин қаласындағы (Италия) халықаралық конференцияға қатысу. Турин процесі шеңберінде дөңгелек үстел өткізу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АҚ «Ақпараттық-талдау орталығы»
203 «Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету» 109 «Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу»
39 207
7
«Назарбаев университеті» ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды
мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша көрсетілетін қызметтер
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша қызметтерді көрсету.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
204 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету»
102 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»
28 566 912
8
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін жұмысқа орналастыру мониторингін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлердегі білім беру және медициналық ұйымдарға жұмысқа орналастыру және жас мамандардың ауылдық жерлерде еңбек етуі бойынша міндеттерін орындау мониторингін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
204 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету»
104 «Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу»
133 456
9
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының
жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру бойынша қызметтер көрсету.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
204 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету»
107 «Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктілігін арттыру»

17 186
6
Услуги по проведению исследования по техническому и профессиональному образованию в рамках Туринского процесса
Проведение подготовительного этапа исследования по техническому и профессиональному образованию в рамках Туринского процесса. Участие в международной конференции в г.Турин (Италия). Проведение круглого стола в рамках Туринского процесса
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"
39 207
7
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев Университет"
Предоставление услуг по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев Университет""
28 566 912
8
Услуги по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности, и исполнение молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
104 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"
133 456
9
Услуги по подготовке и повышению квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО "Назарбаев Университет"
Предоставление услуг по подготовке и повышению квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО "Назарбаев Университет"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
107 "Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО "Назарбаев Университет"

335 427
10
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету қызметтерін ұсынуы
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесін енгізу мен іске асыруды ұйымдастырушылық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуінің мониторингі қызметтерін ұсыну.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
204 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету»
112 «Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу»
93 293
11

335 427
10
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
112 "Оплата услуг оператора Государственной образовательной накопительной системы"
93 293
11

2014 - 2016 жылдарға арналған Халық тарих толқынында
Ұлттық тарихтың жалпыәлемдік процеспен үйлесімінің тұтас көрінісін қалыптастыру үшін Қазақстан тарихының өзекті мәселелерін пәнаралық кешенді зерттеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ғылым қоры» АҚ
217 «Ғылымды дамыту»
101 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру»
778 886
12
2014 - 2016 жылдарға арналған энергия тиімділігі және энергия үнемдеу, балама энергия және қоршаған ортаны қорғау саласындағы зерттеулер мен әзірлемелер
Кейіннен Қазақстан жағдайында пайдалану мақсатында дербес энергия жүйелерінде қолдану үшін жаңартылатын энергияны беру және сақтау бойынша заманауи технологияларды зерттеу. Жаңартылатын энергия көздерін және энергия тиімді технологияларды қолдану арқылы эксперименталды дербес энергия жүйесін әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
217 «Ғылымды дамыту»
101 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру»
419 846
13
2014 - 2016 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында биомедициналық индустрия негіздерін құру үшін трансляциялық және дербес медицинаны дамыту
Халықтың өмір сүру сапасын жақсартуға және өсіп келе жатқан ұрпақтың денсаулығын нығайтуға арналған Қазақстан Республикасындағы дербес медицинаны интеграцияланған түрде дамытудың ғылыми және технологиялық негіздерін әзірлеу. Биоинжинирингтік және жасуша технологияларына, сондай-ақ аурулардың, оның ішінде генетикалық тұқым қуалайтын аурулардың ерте диагностикасын, алдын алуды және тиімді емделуін қамтамасыз ететін нанотехнологияларға зерттеулер жүргізу және олардың клиникалық іске асырылуы. Биоинформатиканы, адам капиталының сапасы мен тұрақты дамуын қамтамасыз ету жүйесін дамытуға қажетті инфрақұрылым құру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
217 «Ғылымды дамыту»
101 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру»
509 580
14
НУ-Беркли заттардың, перспективалық материалдар мен энергия көздерінің күрделі жағдайларын зерттеудің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық бағдарламасы
Материалтану және энергетика саласында пайдалануға арналған жұқа наноқұрылымды пленкаларды өсіру мен бейнелеу саласындағы зерттеулер. Жоғары энергия физикасы саласындағы зерттеулерге арналған жеделдету қондырғысын жасау бойынша жұмыстар.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
217 «Ғылымды дамыту»
101 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру»

Народ в потоке истории на 2014 - 2016 годы
Комплексное междисциплинарное исследование вопросов истории Казахстана для формирования целостного видения национальной истории в синхронизации с общемировым процессом
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности"
778 886
12
Исследования и разработки в области энергоэффективности и энергосбережения, возобновляемой энергетики и защиты окружающей среды на 2014 - 2016 годы
Исследование современных технологий передачи и хранения возобновляемой энергии для использования в автономных энергосистемах с целью дальнейшей эксплуатации в условиях Казахстана. Разработка экспериментальных автономных энергосистем с применением возобновляемых источников энергии и энергоэффективных технологий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
217 "Развитие науки"
101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности"
419 846
13
Развитие трансляционной и персонализированной медицины для создания основ биомедицинской индустрии в Республике Казахстан на 2014 - 2016 годы
Разработка научных и технологических основ интегрированного развития персонализированной медицины в Республике Казахстан для улучшения качества жизни населения и укрепления здоровья подрастающего поколения. Проведение исследований и клиническая реализация биоинжиниринговых и клеточных технологий, а также нанотехнологий, обеспечивающих раннюю диагностику, профилактику и эффективное лечение заболеваний, в том числе генетически наследуемых. Создание необходимой инфраструктуры для развития биоинформатики, системы обеспечения качества и устойчивого развития человеческого капитала
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
217 "Развитие науки"
101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности"
509 580
14
НУ-Беркли: стратегическая программа исследований критического состояния вещества, перспективных материалов и источников энергии на 2014 - 2018 годы
Исследования в области выращивания и характеризации тонких наноструктурированных пленок для использования в области материаловедения и энергетики. Работы по созданию установки ускорителя для исследований в области физики высоких энергий.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
217 "Развитие науки"
101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности"

1 012 500
15
Ежелгі дәуірден бүгінгі күнге дейінгі Қазақстан тарихы
Ғылыми зерттеу қазақстандық мемлекеттік құрылыс моделін құруға біртұтас көзқарас қалыптастыруға, осы процестің тарихи шартталуы мен заңдылығына, сондай-ақ ел тарихындағы тұлға мен халықтың рөлін, ұлттық тарихтың қазіргі кезеңіндегі Мемлекет басшысының рөлін объективті түрде жазып-көрсетуге бағытталған.
Қазақстан тарихының дүниежүзілік тарихпен тығыз сабақтасқан, Қазақстанның жаһандық тарихи процестердегі, олардың өзара байланысы мен ғылыми кезеңделу жүйесіндегі орнын нақты көрсететін сапалық тұрғыдан жаңа тұжырымдамасы әзірленеді, сондай-ақ әлемдік қоғамдастықтың, өзіндік ерекшелігі бар рухани және материалдық мәдениеті дамыған өркениеттің толық мүшесі ретіндегі Қазақстан Республикасы туралы түсінік қалыптастыру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» РМК
217 «Ғылымды дамыту»
101 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру»
209 751
16
Қазақстаника: қазақстандық жолдың энциклопедиясы
Бүкіл әлемге танылған Қазақстан феномені мен оның Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевты талдау және жан-жақты сипаттау бойынша энциклопедиялық тәсілге негізделген зерттеу жобасы. Азаматтарды біріктіру, олардың инновацияларды жасау мен іске асыру жолындағы күш-жігерін рухани жағынан топтастыру үшін тұжырымдалған идеялық тұғырнамалар базасында жаңа рәміздік тұжырымдар әзірленіп, Қазақстан Президенті – Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың «Мәңгілік ел» ұлттық идеясы әлемнің жетекші 30 мемлекетінің қатарына ұмтылған біртұтас ел ретіндегі Қазақстанның қарқынды даму серпінінің призмасы арқылы фотоқұжаттық және иллюстрациялық тарихта өз бет-бейнесін табады.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» РМК
217 «Ғылымды дамыту»
101 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру»
266 339
17
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыру ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшыларға және басқа қызметкерлерге еңбекақы төлеу, жүргізілетін жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылыми кеңес мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапарлық шығыстарын өтеу, орындалған ғылыми жұмыстардың мониторингі.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы» АҚ
217 «Ғылымды дамыту»
103 «Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу»

1 012 500
15
История Казахстана с древнейших времен до наших дней
Исследование направлено на формирование целостного взгляда на построение казахстанской модели государственного строительства, исторической обусловленности и закономерности этого процесса, а также объективное освещение роли личности и народа в истории страны, роли Главы государства на современном этапе национальной истории. Выработка на качественно новом уровне общей концепции истории Казахстана, тесно увязанной со всемирной историей, четко показывающей место Казахстана в глобальных исторических процессах, системе их взаимосвязи и научной периодизации. Формирование представления о Республике Казахстан как полноценном члене мирового сообщества, цивилизации с развитой духовной и материальной культурой со своей спецификой.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
217 "Развитие науки"
101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности"
209 751
16
Казахстаника: энциклопедия казахстанского пути
Исследовательский проект, основанный на энциклопедическом подходе при анализе и всестороннем описании получившего признание во всем мире феномена Казахстана и его Лидера Нурсултана Назарбаева. На базе выработанных идейных платформ для объединения граждан, духовной консолидации их усилий в создании и реализации инноваций будут разработаны новые символические концепты, визуализирован образ национальной идеи Президента Казахстана - Лидера Нации Назарбаева Н.А. "Мәңгілік Ел" в фотодокументальной и иллюстрированной истории через призму динамики поступательного развития Казахстана как единой страны, устремленной в 30-ку ведущих государств мира.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
217 "Развитие науки"
101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности"
266 339
17
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам Национального научного совета, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
217 "Развитие науки"
103 "Проведение государственной научно-технической экспертизы"

1 580 249
18
Ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламалардың, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептердің мемлекеттік есебі
Ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламалардың, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептердің мемлекеттік есебі. Жобалық және есеп құжаттарының мемлекеттік есеп негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларын пайдалану телекоммуникациялық мүмкіндіктерінің кеңеюі. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі. Ақпараттық материалдармен алмасу құрамына кіретін ғылыми-техникалық ақпарат саласында халықаралық ынтымақтастықты ұйымдастыру және дамыту.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы» АҚ
219 «Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету»
101 «Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету»
150 673
19
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды таныту, ғылыми-зерттеу институттары мен мекемелерді, мұражайларда және ғылыми кітапханаларды қалыптастыруды қамтамасыз ету қызметтері
Ғылым мен білім саласындағы өндірістік-шаруашылық істерін ұйымдастыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмыстары өткізу және ұйымдастыру арқылы қазақтандық ғылымды таныту. Музейлердің ғылыми-қор жұмыстары. Музей қорларын ғылыми өңдеуді ұйымдастыру, анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы олардың дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу, оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Қолданушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызды және сирек кездесетін мұрағаттар мен кітапхана материалдарына оқырман мен зерттеушілердің қолы жетімді болу үшін алаңқайлар құру. Қазақстандық ғылымның жетістіктерін насихаттау, іс-шараларды ұйымдастырап, өткізу. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызметтер саласындағы халықаралық ынтымақтастық, халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитеті «Ғылым ордасы» ШЖҚ РМК
219 «Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету»
101 «Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету»

1 580 249
18
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности. Организация и развитие международного сотрудничества в сфере научно-технической информации, включающего обмен информационными материалами.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр научно-технической информации"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"
150 673
19
Услуги по научно-познавательному, библиотечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижении казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество в области научной и научно-технической деятельности, участие в международных программах и проектах.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

290 427
20
Кітапхана қорларымен кешенді жұмыстар жүргізу және ұйымдастыру арқылы ғылыми, ғылыми-техникалық ақпараттарға қолжетімділікті қамтамасыз ету
Жарияланған және жарияланбаған құжаттардың анықтамалық-ақпараттық қорларын құру, оның ішінде ғылым мен техника саласындағы отандық және әлемдік жетістіктердің патенттік ақпараттарын қосу, ғылыми-техникалық ақпараттарға Қазақстан Республикасы азаматтарының қолжетімділігін қамтамасыз ету, қазіргі компьютерлік технологияны пайдалану негізінде қазақстандық және шетелдік кітапханалардың ақпараттық қорларына оқырманның қолжетімділігін ұйымдастыру, кітапханалық қорларды сақтауды қамтамасыз ету және қайта қалпына келтіру, сақтау. Оқырмандар мен ұжымдық пайдаланушыларға сапалы кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық, ақпараттық қызмет көрсетуді ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Республикалық ғылыми-техникалық кітапхана» АҚ
219 «Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету»
101 «Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету»

290 427
20
Обеспечение доступности научной, научно-технической информации путем организации и комплексной работы с библиотечным фондом
Формирование справочно-информационного фонда опубликованных и неопубликованных документов, в том числе патентной информации, отражающих отечественные и мировые достижения в области науки и техники, обеспечение доступности научно-технической информации для граждан Республики Казахстан, организация доступа читателей к интегрированным информационным ресурсам казахстанских и зарубежных библиотек на основе использования современных компьютерных технологий, хранение, реставрация и обеспечение сохранности библиотечного фонда. Организация качественного библиотечного, справочно-библиографического, информационного обслуживания читателей и коллективных пользователей.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Республиканская научно-техническая библиотека"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

251 837
21
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту мекемелері қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызмет.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ
221 «Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау»
194 271
22
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызмет.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ
222 «Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау»
4 256 421
23
Жоғары білім беру жүйесіндегі білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызмет.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ
224 «Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау»
315 042
24
«Мемлекеттік жастар саясатының жаңа кезеңі: жүйелі ғылыми-әдіснамалық қамтамассыз ету»
Жобаны жүзеге асыру келесі жұмыс түрлерін орындауды жорамалдайды: Әлеуметтік зерттеу және болжамдау, Жастар саясаты мемлекеттік тұлғалардың әрекетің қамтамассыз ету бойынша ғылыми-әдіснамалық жұмыс, Мемлекеттік жастар саясаты мектебің ұйымдастыру (сертификатталған білім беру және мемлекеттік жастар саясатына қатысушылардың біліктілігін арттыру), Мемлекеттік жастар саясатын ақпараттық-талдау сүйемелдеу, Ұйымдастыру-тәжірибелік шара.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» РМК
040 «Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу»

251 837
21
Услуги по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения
Предоставление услуг по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
221 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования"
194 271
22
Услуги по повышению квалификации работников начального, основного среднего и общего среднего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников начального, основного среднего и общего среднего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"
4 256 421
23
Услуги по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
224 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования"
315 042
24
"Новый этап государственной молодежной политики: системное научно-методическое обеспечение"
Реализация проекта предполагает выполнение следующих видов работ: социологические исследования и прогнозирование, научно-методическая работа по обеспечению деятельности субъектов государственной молодежной политики, организация школы государственной молодежной политики (сертифицированное обучение и повышение квалификации участников государственной молодежной политики), информационно-аналитическое сопровождение государственной молодежной политики, организационно-практические мероприятия.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
040 "Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан"

199 084
25
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық бақылаулардың деректерін жинау мен өңдеу, стационарға жоспарлы емдеуге жатқызуды ұйымдастыру, республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы медициналық статистикалық деректерді жинауды, өңдеуді, сақтау мен талдауды, соның ішінде медициналық қызметтердің ақысын төлеу бойынша мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету үшін ақпаратты жинауды, өңдеуді, сақтауды, талдау мен ұсынуды ұйымдастыру;
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде стационарға емдеуге жоспарлы жатқызуды ұйымдастыру және Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»
100 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету»
404 059
26

199 084
25
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения, организации плановой госпитализации в стационар, организации деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций
Организация сбора, обработки, хранения и анализа медицинских статистических данных в области здравоохранения, в том числе сбора, обработки, хранения, анализа и представления информации для обеспечения деятельности государственного органа по оплате медицинских услуг;
организация плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и организация деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций в рамках Единой национальной системы здравоохранения.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения и социального развития"
404 059
26

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының және «Қазақстан-2050» даму стратегиясында айтылған денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттардың іске асырылуын әдіснамалық сүйемелдеу және мониторинг жүргізу
Ағымдағы кезеңде денсаулық сақтау жүйесінде жүргізіліп жатқан реформаларды талдау, денсаулық сақтау саласын дамытуды мемлекеттік реттеудің қазіргі саясатын және денсаулық сақтау саласын дамытуды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды іске асыру нәтижелерін талдау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»
103 «Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету»
125 783
27
Медициналық көмек көрсетуді қаржыландыру әдістеріне мониторинг жүргізу және талдау
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жаһандық бюджет негізінде онкологиялық көмекті және ауылдық денсаулық сақтау саласын қаржыландыру жүйесін талдау. Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету субъектілерінде жан басына шаққандағы нормативтің ынталандырушы компонентін қоса алғанда, кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша қаржыландыруды енгізудің медициналық-экономикалық тиімділігін талдау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»
103 «Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету»
40 380
28
Денсаулық сақтау саласында кейбір бағдарламалық кешендерді және электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Қауіпсіз, әділ, сапалы және тұрақты денсаулық сақтау жүйесін қамтамасыз ететін уақтылы, өзекті, нақты және толыққанды ақпаратты автоматтандырылған түрде алу мүмкіндігін қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»
104 «Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету»
310 987
29
Қазақстан Республикасының Алматы қаласында Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офисінің қызметін қамтамасыз ету
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша Географиялық жағынан қашық орналасқан офис қызметінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету, атап айтқанда Еуропалық Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының мүше мемлекеттеріне жоспарлауда, өңірлік тәжірибені жүйелеуде консультациялық-техникалық қолдау және жағдай жасау және мүше мемлекеттер арасында Медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша білімді таратуға көмектесу; әлеуметтік жауапкершілік қағидаттарын және тиімділікті сақтай отырып, медициналық қызметтерді көрсету саласында өңірлік және жаһандық деңгейде қабылдаған міндеттемелерді орындау кезінде Географиялық жағынан қашық орналасқан офисті қолдауды қамтамасыз ету. Сонымен қатар, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының талабына сәйкес үй-жай; құрал-жабдықтарды және тағы басқаларды ұсыну; Қазақстанда Географиялық жағынан қашық орналасқан офистің жұмысы бойынша жағдайлар жасау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»
105 «Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау»

Методологическое сопровождение и мониторинг реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан на 2016-2019 годы и стратегических направлений в области здравоохранения, обозначенных в Стратегии развития Казахстана "Казахстан-2050"
Анализ проводимых реформ системы здравоохранения на текущий момент, анализ действующей политики государственного регулирования развития сферы здравоохранения и результатов реализации мероприятий по обеспечению развития сферы здравоохранения.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
125 783
27
Мониторинг и анализ методов финансирования оказания медицинской помощи
Анализ системы оплаты онкологической помощи и сельского здравоохранения на основе глобального бюджета в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Анализ медико-экономической эффективности внедрения финансирования по комплексному подушевому нормативу, включая стимулирующий компонент подушевого норматива, в субъектах первичной медико-санитарной помощи.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
40 380
28
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Обеспечение возможности автоматизированного получения своевременной, актуальной, достоверной и достаточной информации, обеспечивающей безопасную, справедливую, качественную и устойчивую систему здравоохранения.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
310 987
29
Обеспечение деятельности Географически удаленного офиса Всемирной организации здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи в городе Алматы, Республика Казахстан
Обеспечение функционирования деятельности Географически удаленного офиса по первичной медико-санитарной помощи, в частности создание консультативно-технической поддержки и условий государствам-членам Европейской Всемирной организации здравоохранения в планировании, систематизации регионального опыта и содействие передаче знаний по первичной медико-санитарной помощи между государствами-членами; обеспечение поддержки Географически удаленного офиса в выполнении обязательств, принятых на региональном и глобальном уровнях в области предоставления медицинских услуг с соблюдением принципов социальной ответственности и эффективности. Также предоставление помещения согласно требованиям Всемирной организации здравоохранения; предоставление оборудования и других; создание условий по работе Географически удаленного офиса в Казахстане.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

32 840
30
Денсаулық сақтау саласын реформалауды әдіснамалық қолдау
Халықаралық озық тәжірибе негізінде денсаулық сақтау саласын реформалауды әдіснамалық қолдау. Қаржыландыру, тарифтерді белгілеу, әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу, Ұлттық дәрілік саясат, клиникалық тәжірибе, денсаулық сақтау саласын стандарттау, денсаулық сақтау менеджменті, адами ресурстарды басқару, электрондық денсаулық сақтауды стандарттау, медициналық және фармацевтикалық білім беру, медициналық қызметтердің сапасын реттеу, денсаулық сақтау жобаларын басқару мәселелері бойынша жобаларды іске асыру. Денсаулық сақтау саласындағы инвестициялық саясат бойынша; медициналық ұйымдарды аккредиттеу бойынша; денсаулық сақтау саласындағы ғылымды, инновациялық қызметті және сараптамаларды дамыту бойынша іс-шараларды орындау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»
105 «Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау»
894 000
31
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау саласында білім беру қызметтерін көрсету
Қазақстан Республикасының халқына медициналық қызметтердің қолжетімділігін және сапасын арттырудың негізгі тетігі ретінде денсаулық сақтау жүйесінің кадрлық әлеуетін дамыту және нығайту.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Астана медицина университеті» АҚ
005 «Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»
981 479
32
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
МВА магистратурасында аурухананы басқару саласының кадрларын даярлау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Астана медицина университеті» АҚ
006 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету»
176 859
33
АИТВ-инфекциясы мен ЖИТС-тің профилактикасын, диагностикасын және емдеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасындағы АИТВ-инфекциясының жағдайлары мен таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық ахуалды бағалау және талдау. АИТВ-инфекциясының профилактикасы, диагностикасы және емдеу мәселелері жөніндегі ЖИТС орталықтарының, медициналық, халықаралық және қоғамдық ұйымдардың жұмыстарын үйлестіру және ұйымдастыру-әдістемелік басшылық ету. АИТВ және ЖИТС-байланысқан инфекцияларын референс зерттеулерді орындау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі республикалық орталық» ШЖҚ РМК
053 «Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту»
102 «Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, мамандандырылған медициналық көмек көрсету»

32 840
30
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам финансирования, тарифообразования, внедрения социального медицинского страхования, национальной лекарственной политики, клинической практики, стандартизации здравоохранения, менеджмента здравоохранения, управления человеческими ресурсами, стандартизации электронного здравоохранения, медицинского и фармацевтического образования, регулирования качества медицинских услуг, управления проектами здравоохранения. Выполнение мероприятий по инвестиционной политике в области здравоохранения; по аккредитации медицинских организаций; по развитию науки, экспертизы и инновационной деятельности в здравоохранении.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
894 000
31
Оказание образовательных услуг в области повышения квалификации и переподготовки кадров государственных организаций здравоохранения
Развитие и укрепление кадрового потенциала системы здравоохранения как ключевого механизма повышения качества и доступности медицинских услуг населению Республики Казахстан.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Медицинский университет "Астана"
005 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения"
981 479
32
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Подготовка кадров в области больничного управления в магистратуре МВА.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Медицинский университет Астана"
006 "Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся"
176 859
33
Организация профилактики, диагностики и лечения ВИЧ-инфекции и СПИД
Эпидемиологический надзор за случаями и распространенностью ВИЧ-инфекции, оценка и анализ эпидемиологической ситуации в Республике Казахстан. Организационно-методическое руководство и координация работы центров СПИД, медицинских, международных и общественных организаций по вопросам профилактики, диагностики и лечения ВИЧ инфекции. Выполнение референс исследований на ВИЧ и СПИД-ассоциированных инфекций.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по профилактике и борьбе со СПИД"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
102 "Оказание специализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения"

237 922
34
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу, оның ішінде шетелде емделуге үміткер азаматтарды отандық медициналық ұйымдарда емдеу
Қазақстан Республикасының азаматтарын республикада көрсетілмейтін медициналық көмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ шетел мамандарын тарту арқылы отандық клиникаларда жоғары технологияларды дамыту.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ
053 «Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту»
103 «Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету»
1 742 361
35
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация түрінде медициналық көмекпен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Республикалық санитариялық авиация орталығы» ШЖҚ РМК
053 «Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту»
104 «Санитариялық авиация түрінде жедел медициналық көмек көрсету»
5 959 456
36
Алматы және Астана қалаларында орналасқан республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын донорлық қанның құрамдарымен және препараттарымен қамтамасыз ету мен зертханалық қызметтерді көрсету
Донорлық қанның құрамдарымен және препараттарымен қамтамасыз ету. Донорлық қанды және оның құрамдары мен препараттарын дайындау, қайта өңдеу және сақтау. Алматы және Астана қалаларында орналасқан республикалық маңызы бар денсаулық сақтау ұйымдарында ағзаларды және тіндерді транспланттау процесін сүйемелдеу үшін тіндік типтеу зертханалық қызметтері, сондай-ақ референс-зерттеулер.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы» ШЖҚ РМК;
«Республикалық қан орталығы» ШЖҚ РМК
053 «Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту»
105 «Қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру бойынша қызмет көрсету»
4 259 291
37
Саламатты өмір салтын насихаттау
Басымдықтарды, тұжырымды ойларды әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызды аурулардың алдын алу жөніндегі әдіснамалық сүйемелдеу, жалпы Қазақстан Республикасы бойынша халық арасында өткізілген ақпараттық-коммунакациялық ақпаратты жинау және есептерді қалыптастыру. Ақпараттық білім беру материалдардың, заттардың әр түрінің техникалық ерекшелігін, тиражын, нысаналы тобын көрсету жолымен жылдық жоспарды әзірлеу арқылы, олардың мазмұнын, дизайнын бірыңғай стильде жасау және Қазақстан Республикасында басылып шығарылатын заттар бойынша мониторинг жүргізу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары ұлттық орталығы» ШЖҚ РМК
053 «Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту»
106 «Салауатты өмір салтын насихаттау»

237 922
34
Направление граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств, в том числе лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
Обеспечение граждан Республики Казахстан медицинской помощью, не оказывающейся в республике, а также развитие высоких технологий в отечественных клиниках с привлечением зарубежных специалистов.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Национальный научный медицинский центр"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
103 "Оказание высокоспециализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения"
1 742 361
35
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр санитарной авиации"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
104 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
5 959 456
36
Обеспечение компонентами и препаратами донорской крови и оказание лабораторных услуг республиканским организациям здравоохранения, расположенным в городах Алматы и Астане
Обеспечение компонентами и препаратами донорской крови. Заготовка, переработка, хранение донорской крови и ее компонентов и препаратов. Лабораторные услуги тканевого типирования для сопровождения процессов трансплантации органов и ткани в организациях здравоохранения республиканского значения, расположенных в городах Алматы и Астане, а также референс-исследования.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-производственный центр трансфузиологии";
РГП на ПХВ "Республиканский центр крови"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
105 "Оказание услуг по производству крови, ее компонентов и препаратов"
4 259 291
37
Пропаганда здорового образа жизни
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, сбор информации, формирование отчетов о проведенных информационно-коммуникационных мероприятиях среди населения в целом по Республике Казахстан. Разработка текстового содержания, дизайна в едином стиле информационно-образовательного материала с формированием годового плана с указанием целевой группы, тиража, технической спецификации для каждого вида продукции и мониторинг по выпуску в Республике Казахстан.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр проблем формирования здорового образа жизни"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
106 "Пропаганда здорового образа жизни"

82 443
38
Қазақстан Республикасында инновациялық медициналық технологияларды дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде инновациялық медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмекпен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«А.Н. «Сызғанов» атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы» АҚ;
«Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ;
«Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы» АҚ;
«Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» АҚ;
«Ұлттық онкология және трансплантология ғылыми орталығы» АҚ;
«Ұлттық нейрохирургия орталығы» АҚ
053 «Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту»
107 «Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету»
2 236 889
39
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша жалпы республикалық базаны құру және оны жүргізу және кедейшілік жөніндегі ақпаратты өңдеу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
056 «Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық - талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер, жұмыспен қамту саясатын жаңғырту»
101 «Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
296 221
40
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Кемтарлығы ерекше күрделі және тән емес мүгедектерді протездеу, сондай-ақ жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды сынау және енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы» РМҚК
058 «Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту»
100 «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру»
68 217
41
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантанция (КИ) есту қабілеті өте нашар (керең) балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдісі болып табылады. Алайда, КИ операциясы есту-сөйлеуін оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны жүргізу кохлеарлық импланты бар балалардың есту және сөйлеу қабілетін дамыту үшін міндетті түрде қажет.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық сигналдарды (тілдік, тілдік емес) қабылдауға, түсінуге және жаңа есту сезімдерін ауызша сөйлеуді дамыту үшін пайдалануға үйрету.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы» РМҚК
058 «Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту»
102 «Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту»

82 443
38
Организация работы по развитию инновационных медицинских технологий в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью с применением инновационных медицинских технологий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
АО "Национальный научный медицинский центр";
АО "Национальный научный центр материнства и детства";
АО "Национальный научный кардиохирургический центр";
АО "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии";
АО "Национальный центр нейрохирургии"
053 "Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры"
107 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий"
2 236 889
39
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
Формирование и ведение общереспубликанской базы данных по вопросам занятости и обработка информации по бедности.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр по проблемам занятости"
056 "Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности, модернизация политики занятости"
101 "Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности"
296 221
40
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, испытание и внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"
68 217
41
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.
Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"

115 937
42
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеу
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды әдіснамалық қамтамасыз ету, кадрларға қажеттілікті айқындау, «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасы бойынша аумақтық ұтқырлықты ынталандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» АҚ

115 937
42
Информационно-методологическое сопровождение реализации программы "Дорожная карта занятости 2020"
Методологическое обеспечение реализации программы "Дорожная карта занятости 2020", определение потребности в кадрах, разработка предложений по стимулированию территориальной мобильности по программе "Дорожная карта занятости 2020".
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр по проблемам занятости"

124 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу»
157 852
43
Әлеуметтік-еңбек саласында мемлекеттік қызмет көрсету мақсатында ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтерді сүйемелдеу, техникалық қолдау бойынша қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
027 «Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу»
139 «Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

124 "Проведение текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020"
157 852
43
Обеспечение функционирования информационных систем в целях предоставления государственных услуг населению в социально-трудовой сфере
Оказание услуг по сопровождению, технической поддержке основных средств и нематериальных активов.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр по проблемам занятости"
027 "Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам".
139 "Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий"

1 302 471
44
Терминология саласындағы қызметтерді ұсыну
Мемлекеттік терминологиялық және ономастикалық комиссия жұмысын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы ономастикалық атауларды реттеу бойынша салалық терминологиялық секция жұмысын жетілдіру, Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру бойынша іс-шараларды өткізу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Ш.Шаяхметов атындағы Тілдерді дамыту республикалық үйлестіру-әдістемелік орталығы» РМҚК
021 «Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту»

1 302 471
44
Предоставление услуг в терминологической сфере
Обеспечение работы Государственной терминологической и ономастической комиссий, совершенствование работы отраслевых терминологических секций по упорядочению ономастических наименований Республики Казахстан, проведение мероприятий по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011-2020 годы.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГКП "Республиканский координационно-методический центр развития языков им. Ш. Шаяхметова"
021 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"

331 428
45
Ұлттық фильмдер шығару
Халықтың рухани қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын, мемлекет мүддесіне, әлемдік аренадағы елдің беделіне қызмет ететін ұлттық фильмдердің көркемдігі жоғары туындыларын шығару.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Ш.Айманов атындағы «Қазақфильм» АҚ
033 «Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру»

331 428
45
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш.Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"

699 363
46
Ұлттық фильмдерді дубляждау, сценарий қорын құру, үздіксіз технологиялық процесін ұйымдастыру, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және тираждау
Ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге дубляждау, мемлекеттік фильмдер қорын құру мен сақтау, фильмдер прокатын ұйымдастыру, тираждау мен дистрибьюциялауды жүзеге асыру барысында фильмдердің меншік иесінің құқығын сақтауды қамтамасыз ету және фильм иесінің басқа да құқығын сақтау.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Ш.Айманов атындағы «Қазақфильм» АҚ
033 «Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру»

699 363
46
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процесса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечение сохранности прав собственника фильма и соблюдение иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш.Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"

293 878
47
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Мемлекеттік мерекелерді тойлаумен байланысты мерекелік іс-шараларды және салтанатты концерттерді өткізу; Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған салтанатты концерт өткізу; Мемлекет басшысының шетелдік делегациялармен ресми кездесуі барысында салтанатты концерт өткізу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Қазақ әуендері» АҚ
033 «Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру»

293 878
47
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных празднованиям государственных праздников; проведение торжественного концерта, посвященного Ассамблее народа Казахстана; проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"

510 308
48
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Классикалық би және балет бойынша қызметтерді сатып алу үшін.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Астана Ballet» ЖШС
033 «Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру»
674 679
49
Қазақ ұлттық хореография академиясында мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және өнер саласындағы дарынды балаларды оқыту бойынша білім беру қызметтерін ұсыну.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Қазақ ұлттық хореография академиясы» КЕАҚ
041 «Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау»

510 308
48
Мероприятия с участием Главы государства
Для приобретения услуг по классическому танцу и балету.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Астана Ballet"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
674 679
49
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки образовательного процесса и предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей в области искусства.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства"

544 265
50
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«ҚазАвтоЖол» Ұлттық компаниясы» АҚ
003 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту»
158 051 283
51
Мемлекеттік ақпараттық саясатты Интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақ тілді БАҚ-ты Интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі мен Үкіметінің қызметін Интернетте жариялау. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білім беруді, мәдени деңгейді, патриотизмді арттыру. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін алға жылжыту. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерттеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту, «Қазақстан-2050» Стратегиясының іске асырылу барысын жариялау.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Қазконтент» АҚ
087 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

544 265
50
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
158 051 283
51
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет
Освещение социально-экономической и общественно- политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие отечественных интернет-СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан в интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышение образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций, освещение хода реализации Стратегии "Казахстан-2050".
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казконтент"
087 "Проведение государственной информационной политики"

2 016 387
52
«Хабар» агенттігі» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Хабар», «KazakhTV», «24KZ», сондай-ақ «Білім және Мәдениет» арналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Хабар агенттігі» АҚ
087 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
13 525 164
53
«Қазақстан» РТРК» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Қазақстан», «Балапан», «KazSport», «Первый канал Евразия» телеарналары, облыстық телеарналар, «Қазақ радиосы», «Шалқар», «Астана», «Classic» радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Қазақстан» республикалық телерадиокорпорация-сы» АҚ
087 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

2 016 387
52
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "KazakhTV", "24KZ", а также "Білім және Мәдениет".
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
087 "Проведение государственной информационной политики"
13 525 164
53
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic".
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
087 "Проведение государственной информационной политики"

18 209 937
54
«Мир» мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Мир», «Мир 24» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Мир» мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
087 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

18 209 937
54
Проведение государственной информационной политики через национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Мир", "Мир 24".
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
087 "Проведение государственной информационной политики"

307 086
55
«Қазтелерадио» АҚ арқылы транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату қызметтері
Ұлттық жерсеріктік телерадио хабарларын тарату желісі арқылы теле- және радиоарналарды тарату үшін жерсеріктік ресурстарды жалға алу бойынша қызметтер, жерсеріктік ресурстарды жалға алу және жерсеріктік телерадио хабарларын тарату желісінің тегін топтамасы құрамындағы мемлекеттік және мемлекеттік емес телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату қызметтері, Цифрлық эфирлік хабар тарату желісіндегі теле, радиоарналар тарату бойынша қызметтер, сондай-ақ цифрлық эфирлік хабар таратуды енгізу бойынша ағымдағы шығындарға төлем жасау, эфирлік хабар таратулардың цифрлық таратқыштар желісіне және эфирлік хабар таратудың аналогты таратқыштар желісіне телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату үшін «Kazsat-2» жерсерігіне жерсеріктік ресурстарды резервтеу. Мерзiмдi баспасөз басылымдарында, сондай-ақ теле- және радио хабарларын таратудың желісі арқылы мерзiмдi баспасөз басылымдары меншiк иесiнің Интернет-ресурстар желілерінде жарияланатын ақпараттарды тарату бойынша қызметтер, Интернет желілерінде мемлекеттік және мемлекеттік емес теле- және радиоарналарды тарату бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Қазтелерадио» АҚ
087 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

307 086
55
Услуги по аренде транспондеров и распространение государственных и негосударственных теле-, радиоканалов через АО "Казтелерадио"
Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле- и радиоканалов через Национальную спутниковую сеть телерадиовещания. Услуги по аренде спутникового ресурса и распространению государственных и негосударственных теле- и радиоканалов в составе бесплатного пакета спутниковой сети телерадиовещания. Услуги по распространению теле- и радиоканалов в сети цифрового эфирного вещания, а также оплата текущих расходов по внедрению цифрового эфирного вещания. Резервирование спутникового ресурса на спутнике "Kazsat-2" для распространения теле- и радиоканалов на сеть цифровых передатчиков эфирного вещания и сеть аналоговых передатчиков эфирного вещания. Услуги по распространению информации, публикуемой в периодических печатных изданиях, а также в сети интернет-ресурсов собственников периодических печатных изданий, через сеть телерадиовещания. Услуги по распространению государственных и негосударственных теле- и радиоканалов в сети интернет.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казтелерадио"
087 "Проведение государственной информационной политики"

695 815
58
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Талдау және ақпарат орталығы» ШЖҚ РМК
087 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
670 067
59
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ
087 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
877 536
60
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ
087 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
721 152
61
Іздестіру, іздестіру-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын толықтыру мақсатында перспективалы алаңның шикізаттық әлеуетін бағалау.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
«Қазгеология» ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 «Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру»
102 «Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары»
1 119 437
62
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарын күрделі және орташа жөндеу, ұстау, көгалдандыру.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«ҚазАвтоЖол» Ұлттық компаниясы» АҚ
091 «Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру»
40 350 000
63
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету

695 815
58
Проведение мониторинга средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации" Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
087 "Проведение государственной информационной политики"
670 067
59
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Егемен Қазақстан".
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
087 "Проведение государственной информационной политики"
877 536
60
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Казахстанская правда".
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
087 "Проведение государственной информационной политики"
721 152
61
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
1 119 437
62
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный и средний ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
40 350 000
63
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях

Жайық-Каспий бассейнінде жалпы ұзындығы 1 013 км кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту - 291 045 км/тәу, түбін тереңдету жұмыстарын - 240 мың текше м., түбін тазарту жұмыстарын - 5200 тонна, арналық іздестіру жұмыстарын - 120 км, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу (ағымдағы, орташа) - 33 бірлік жүргізу арқылы қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің «Атырау су жолдары кәсіпорны» РМҚК
092 «Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту»
100 «Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау»
484 597
64
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Ертіс бассейнінде жалпы ұзындығы 1719,5 км кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту - 313 333 км/тәу, түбін тереңдету жұмыстарын - 2 505 мың текше м., түзету жұмыстарын - 55 мың текше м., түбін тазарту жұмыстарын - 5500 тонна, арналық іздестіру жұмыстарын - 455 км, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу (ағымдағы, орташа, күрделі) - 108 бірлік, кеме қатынасы гидротехникалық құрылғыларын (шлюздер) ұстау және жөндеу - 3 бірлік, техникалық флот кемелерін - 2 бірлік қосалқы флотын (3 кезең) жаңарту және жаңғырту арқылы қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің «Ертіс су жолдары кәсіпорны» РМҚК
092 «Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту»
100 «Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау»
4 295 557
65
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Балқаш көлінде жалпы ұзындығы 978 км кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту - 209 292 км/тәу, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу (ағымдағы, орташа) - 8 бірлік, техникалық флот кемелерін - 1 бірлік түбін тереңдету флотын (3 кезең) жаңарту және жаңғырту арқылы қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің «Балқаш су жолдары кәсіпорны» РМҚК
092 «Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту»
100 «Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау»

Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Урало-Каспийского бассейна общей протяженностью 1 013 км посредством выставления (снятия) и содержания знаков навигационного оборудования - 291 045 км/сут, дноуглубительные работы - 240 тыс. куб.м., дноочистительные работы - 5200 тонн, русловые проектные изыскания - 120 км, изготовление и ремонт знаков навигационного инвентаря и оборудования, ремонт (текущий, средний) судов технического флота - 33 ед.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГКП "Атырауское предприятие водных путей" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
484 597
64
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского бассейна общей протяженностью 1 719,5 км посредством выставления (снятия) и содержания знаков навигационного оборудования - 313 333 км/сут, дноуглубительные работы - 2 505 тыс.куб.м, выправительные работы - 55 тыс.куб.м., дноочистительные работы - 5 500 тонн, русловые проектные изыскания - 455 км, изготовление и ремонт знаков навигационного инвентаря и оборудования, ремонт (текущий, средний, капитальный) судов технического флота - 108 ед., содержание и ремонт судоходных гидротехнических сооружений (шлюзов) - 3 ед., обновление и модернизация судов технического флота - 2 ед. вспомогательного флота (3 этап).
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГКП "Иртышское предприятие водных путей" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
4 295 557
65
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей по оз. Балхаш общей протяженностью 978 км посредством выставления (снятия) и содержания знаков навигационного оборудования - 209 292 км/сут, изгоготовление и ремонт знаков навигационного инвентаря и оборудования, ремонт судов (текущий, средний) технического флота - 8 ед., обновление и модернизация судов технического флота - 1 ед. дноуглубительного флота (3 этап).
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГКП "Балхашское предприятие водных путей" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"

355 706
66
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Іле өзені мен Қапшағай су қоймасында жалпы ұзындығы
1 013 км кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту - 291 045 км/тәу, түбін тереңдету жұмыстарын - 240 мың текше м., түбін тазарту жұмыстарын - 5200 тонна, арналық іздестіру жұмыстарын - 120 км, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу (ағымдағы, орташа) - 5 бірлік жүргізу арқылы қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің «Іле су жолдары кәсіпорны» РМҚК
092 «Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту»
100 «Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау»
189 910
67
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
Ғылыми-техникалық ғарыш аппаратын құрудың толық циклын (жобалау, жасау, жинақтау, сынау, іске қосу және орбитада сынау) қарастыратын тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Ғалам» ЖШС» БК
096 «Ғылыми-технологиялық және тәжірибелік-эксперименттік базаны дамыту»
101 «Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру»
1 209 072
68
Инновациялық кластердің дамуын қамтамасыз ету бойынша қызметтер
«Инновациялық технологиялар паркі» инновациялық кластерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
«Инновациялық технологиялар паркі» дербес кластерлік қоры
205 «Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету»
103 «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер»

355 706
66
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей р.Или и Капчагайскому водохранилищу общей протяженностью 330 км посредством выставления (снятия) и содержания знаков навигационного оборудования 71 890 км/сут, изготовление и ремонт знаков навигационного инвентаря и оборудования, ремонт (текущий, средний) судов технического флота - 5 ед.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГКП "Илийское предприятие водных путей" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
189 910
67
Создание космической системы научно-технологического назначения
Опытно-конструкторские работы, включающие полный цикл создания научно-технологического космического аппарата (проектирование, изготовление, сборка, испытания, запуск и испытания на орбите).
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
СП "ТОО "Ғалам"
096 "Развитие научно-технологической и опытно-экспериментальной базы"
101 "Создание космической системы научно-технологического назначения"
1 209 072
68
Услуги по обеспечению развития инновационного кластера
Услуги по обеспечению функционирования инновационного кластера "Парк инновационных технологий".
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Автономный кластерный фонд "Парк инновационных технологий"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Услуги по функционированию и развитию автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий"

350 048
69
Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету қызметтері.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Инфракос» РМК
097 «Ғарыш инфрақұрылымының сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануын кеңейту»
103 «Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету»

350 048
69
Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
Услуги по обеспечению сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП "Инфракос"
097 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"

64 111
70
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді арттыру мәселелері бойынша зерттеулер
Тұжырымдаманы сапалы жазу үшін кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің күшті және әлсіз жақтарын, даму перспективалары мен қауіптерді айқындай отырып, халықаралық тәжірибені талдаумен және кешенді тұжырымдама жазу бойынша нақты ұсынымдар әзірлеумен мақұлданған тәсілдер бойынша оған кешенді зерттеу жүргізу қажет.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

64 111
70
Исследования по вопросам повышения государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для качественного написания Концепции необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций по написанию комплексной концепции.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

77 000
71
ДСҰ шеңберінде халықаралық сауда келіссөздеріне ұстанымдар мен халықаралық экономикалық келісімдер жобаларын әзірлеу кезінде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының ұлттық мүдделерін, Кеден одағының, Бірыңғай экономикалық кеңістіктің шартты-құқықтық базасын, елдің өзге де халықаралық міндеттемелерін және Қазақстан Республикасының заңнамасын ескере отырып, Дүниежүзілік сауда ұйымында әрекет ету шеңберінде Қазақстан Республикасының ұстанымын қалыптастыру бойынша зерттеу, консультациялық және талдамалық қолдау көрсету.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

77 000
71
Оказание консультационной поддержки при разработке позиций на международные торговые переговоры и проектов международных экономических соглашений в рамках Всемирной торговой организации
Оказание исследовательской, консультационной и аналитической поддержки по формированию позиции Республики Казахстан в рамках функционирования во Всемирной торговой организации с учетом национальных интересов Республики Казахстан, договорно-правовой базы Таможенного союза, Единого экономического пространства, прочих международных обязательств страны и законодательства Республики Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

46 371
74
Макроэкономикалық модельдеу және болжамдау құралын жетілдіру
Қалыптасқан болжамдау алгоритмдері, модельденетін ауыспалылардың тізілімін кеңейту ретінде қолданылатын модельдердің өлшемдерін жаңарту және кеңейту арқылы DSGE ортақ теңдестік серпіндік-стохастикалық моделін және салааралық теңгерім моделін (САТ) жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

46 371
74
Совершенствование инструментария макроэкономического моделирования и прогнозирования
Выработка рекомендаций по совершенствованию динамической-стохастической модели общего равновесия DSGE и модели межотраслевого баланса (МОБ) путем обновления и расширения параметров моделей, используемых в качестве исходных, совершенствованию заложенных алгоритмов прогнозирования, расширению перечня моделируемых переменных.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

40 000
75
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы
30 мамырдағы № 598 қаулысымен бекiтiлген Ғылыми сараптама жүргiзу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасын жүргізу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

40 000
75
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года № 598.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

64 838
77
Қазақстан экономикасы үшін сыртқы тәуекелдер мен қауіп-қатерлерді анықтай отырып, қазақстандық және әлемдік экономиканың, қаржылық жүйенің, тауар нарықтары дамуының ағымдағы үрдістерін зерттеу
Әлемдік экономика мен Қазақстан экономикасының көрсеткіштеріне күн сайынғы, апта сайынғы, ай сайынғы және тоқсан сайынғы мониторингті қамтамасыз ету, бұл Қазақстан экономикасы үшін қауіптерді жедел анықтауға, сондай-ақ Қазақстан экономикасына қауіптердің теріс әсері күшейген жағдайда нақты ұсынымдарды әзірлеуге мүмкіндік береді.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

64 838
77
Исследование текущей экономической ситуации в стране и мире, мировой финансовой системы, мировых товарных рынках с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана
Исследование мировой экономики и экономики Казахстана с целью выявления рисков и разработки научно-обоснованной оценки происходящих в них событий, а также выработка предложений по снижению негативного влияния внешних факторов на экономику Казахстана.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

45 000
78
Сауда саясаты құралдарын қолдану жолымен импортты әкімшілендіру жөнінде ұсынымдар әзірлеу кезіндегі талдамалық қолдау
Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік жұмысының Қазақстан Республикасындағы экономикалық жағдайға әсерін бағалау жөніндегі жұмысты үйлестіру.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

45 000
78
Аналитическая поддержка при выработке рекомендаций по администрированию импорта путем применения инструментов торговой политики
Координация работы по оценке влияния функционирования Таможенного союза и Единого экономического пространства на экономическую ситуацию в Республике Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

63 184
79
Сыртқы нарыққа қол жеткізу кезіндегі сауда және әкімшілік кедергілерді жою жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Әріп-елдермен келіссөздер жүргізу үшін барынша сезімтал тауар позициялары бойынша талдау жүргізе отырып тауарлар нарығына қол жеткізу мәселелері бойынша талдау жүргізу және талдамалық қолдау көрсету.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

63 184
79
Выработка предложений и рекомендаций по устранению торговых и административных барьеров при доступе на внешние рынки
Проведение анализа и оказание аналитической поддержки по вопросам доступа на рынок товаров, с проведением анализа по наиболее чувствительным товарным позициям для переговоров со странами-партнерами.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

84 208
80
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде келісімдерді іске асыру әсерінің мониторингі және өнеркәсіп тауарлары мен қызметтері саудасында Қазақстанның мүддесін ілгерілету жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қазіргі жұмысына байланысты өнеркәсіптің және қызметтердің бәсекелестігі бойынша сарапшылық қолдау жасау.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

84 208
80
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле промышленными товарами и услугами
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности промышленности, связанным с текущим функционированием в рамках Евразийского экономического союза.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

176 087
81
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде келісімдерді іске асыру әсерінің мониторингі және агроөнеркәсіптік кешеннің тауарлары саудасында Қазақстанның мүддесін ілгерілету жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қазіргі жұмысына байланысты ауыл шаруашылығын бәсекелестігі бойынша сарапшылық қолдау жасау.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

176 087
81
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле товарами агропромышленного комплекса
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности сельского хозяйства, связанным с текущим функционированием в рамках Евразийского экономического союза.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

130 000
87
Мемлекеттік инвестициялық жобаларды жоспарлау және іске асыру рәсімдерін оңтайландыру бойынша бюджет процесін жетілдіру
Зерттеу жүргізу және ҚР заңнамасына өзгерістер енгізу бойынша ұсынымдар, жобалардың өміршеңдік кезеңдері бойынша МИЖ бойынша әдістемелік нұсқаулық әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

130 000
87
Совершенствование бюджетного процесса по оптимизации процедур планирования и реализации государственных инвестиционных проектов
Проведение исследования и подготовка рекомендаций по внесению изменений в законодательство Республики Казахстан, методического руководства по государственным инвестиционным проектам по стадиям жизненного цикла проектов.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

70 000
88
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауға сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеуді енгізетін қызметті бағалау бойынша консультациялық көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 954 Жарлығымен бекітілген Орталық мемлекеттік органдар мен облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары қызметінің тиімділігін жыл сайынғы бағалау жүйесін іске асыру шеңберінде мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті орган «Қадағаланатын саладағы/аядағы/өңірдегі стратегиялық мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізу және іске асыру» бағыты бойынша облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдарына толық бағалау жүргізеді.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

70 000
88
Консультационные услуги по оценке эффективности деятельности, включающей в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
В рамках реализации Системы ежегодной оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов областей, города республиканского значения, столицы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 954, уполномоченным органом по государственному планированию проводится полноценная оценка местных исполнительных органов областей, города республиканского значения, столицы по направлению "Достижение и реализация стратегических целей и задач в курируемых отрасли/ сфере/ регионе".
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

14 470
90
Елдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру шеңберінде Қазақстанның Дүниежүзілік Банктің «Doing Business» рейтингіндегі позицияларын жақсарту» талдамалық зерттеуі
2016 жылға қарай Қазақстанның Дүниежүзілік банктің «Doing Business» рейтингінің алғашқы 30 елінің қатарына ену мақсатында Қазақстан Үкіметі тиісті заңнаманы жетілдіру арқылы елдің бизнес ахуалын жақсарту бойынша іс-шараларды белсенді жүргізу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

14 470
90
Аналитическое исследование "Улучшение позиций Казахстана в рейтинге "Doing Business" Всемирного Банка в рамках повышения конкурентоспособности страны"
Активное проведение мероприятий по улучшению бизнес климата страны путем совершенствования соответствующего законодательства по вхождению Казахстана в первую 30-ку стран рейтинга Всемирного Банка "Doing Business" к 2016 году.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

215 266
91
Қазақстан Республикасының Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіруі үдерісіне талдамалы және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіру бойынша басқа мемлекеттердің тәжірибелерін зерттеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасына осы тәжірибе негізінде ұсынымдарды жасау.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

215 266
91
Оказание аналитической и консультационной поддержки процесса вступления Республики Казахстан в Организацию экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта других стран по вступлению в Организацию экономического сотрудничества и развития, а также выработка рекомендаций на основе этого опыта для Республики Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами"

185 734
92
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Жер кадастры ғылыми өндірістік орталығы» ШЖҚ РМК
083 «Мемлекеттік жер кадастры, геодезиялық және картографиялық қызметтің іс-шараларын іске асыру»
2 312 704
93
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарының және ауылдық елді мекендердің жоспарлы-картографиялық өнімі
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарын және ауылдық елді мекендердің ауқымы қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты» РМҚК
083 «Мемлекеттік жер кадастры, геодезиялық және картографиялық қызметтің іс-шараларын іске асыру»

185 734
92
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается за счет проведения земельно-кадастровых работ.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-производственный центр земельного кадастра"
083 "Реализация мероприятий государственного земельного кадастра, геодезической и картографической деятельности"
2 312 704
93
Планово-картографическая продукция сельскохозяйственных угодий и сельских населенных пунктов для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и сельских населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
083 "Реализация мероприятий государственного земельного кадастра, геодезической и картографической деятельности"

413 655
94
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Цифрлы топографиялық және тақырыптық карталарды, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтарын жасау, жаңарту, техникалық жобаларды құру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдар мен деректерді сақтау.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры» РМҚК
083 «Мемлекеттік жер кадастры, геодезиялық және картографиялық қызметтің іс-шараларын іске асыру»

413 655
94
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Создание, обновление цифровых топографических и тематических карт, государственного каталога географических названий, составление технических проектов, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГКП "Национальный картографо-геодезический фонд"
083 "Реализация мероприятий государственного земельного кадастра, геодезической и картографической деятельности"

315 545
95
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар
Қалалардың және аумақтардың аэротүсірілімі, мемлекеттік топографиялық карталардың ауқымы қатарын және қалалардың жоспарларын жасау және жаңарту, пункттерді тексеру және қалпына келтіру, координатталау, эталондық базистерді сертификаттау, I, II класты нивелирлеу, жиынтық каталогтарды жасау, геодинамикалық зерттеулер, карталарды басып шығару (басу), техникалық жобаларды құрастыру, нормативтік техникалық құжаттарды әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазгеодезия» РМҚК
083 «Мемлекеттік жер кадастры, геодезиялық және картографиялық қызметтің іс-шараларын іске асыру»

315 545
95
Топографо-геодезические и картографические работы
Аэросъемка городов и территорий, создание и обновление государственных топографических карт масштабного ряда и планов городов, обследование и восстановление, координирование пунктов, сертификация эталонных базисов, нивелирование I, II класса, создание сводных каталогов, геодинамические исследования, издание (печать) карт, составление технических проектов, разработка нормативно-технических документов.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГКП "Казгеодезия"
083 "Реализация мероприятий государственного земельного кадастра, геодезической и картографической деятельности"

2 247 740
96
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласында нормативтік-техникалық құжаттар әзірлеу (өңдеу).
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
084 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру»
427 114
97
Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын «Қазақстан - 2050» стратегиясын ескере отырып, түзету (өзектілендіру)
Қазақстан Республикасы аумағын тиімді жоспарлау үшін 2013 жылы әзірленген Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын түзету.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы» ШЖҚ РМК
084 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру»

2 247 740
96
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
084 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
427 114
97
Корректировка (актуализация) Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан с учетом Стратегии "Казахстан - 2050"
Корректировка разработанной в 2013 году Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан для эффективного планирования территории Республики Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
084 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

93 287
98
Қазақстан Республикасының аумағын дамытудың өңіраралық схемасын әзірлеу
Өңіраралық схемалар өңірлер аумағында қалақұрылысы саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі қағидаттарын анықтау үшін әзірленеді.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы» ШЖҚ РМК
084 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру»
697 845
99
Ақтөбе және Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын әзірлеу
Өңіраралық схемалар өңірлер аумағында қалақұрылысы саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі қағидаттарын анықтау үшін әзірленеді.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы» ШЖҚ РМК
084 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру»
469 164

93 287
98
Разработка межрегиональных схем территориального развития Республики Казахстан
Определение основных проектных решений совершенствования организации территорий Республики Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
084 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
697 845
99
Разработка межрегиональных схем территориального развития Актюбинской и Шымкентской агломераций
Определение основных проектных решений совершенствования организации территории Республики Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
084 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
469 164

100
Үлгілік жобалар әзірлеу
Объектілерінің үлгі жобаларын және үлгі жобалардың шешімдерін әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ,
«Үлгілік және тәжірибелік жобалаудың ғылыми-зерттеу институты (Тұрғын үй институты)» ЖШС, «Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
084 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру»
981 385
101
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және әлеуметтік маңызы бар объектілердің энергия үнемділігі бойынша іс-шаралар
Тұрғындар арасында ақпараттық-түсіндіру насихат жұмыстарын жүргізу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ
086 «Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру»
150 000
102
Инвестицияларды негіздеу
Іріктеу өлшемшарттарын әзірлеу және инвестициялық жобаларды іске асырудың басымдығын айқындау, коммуналдық секторды жаңғырту мен дамыту жобаларын қаржыландыру көздері бойынша ұсыныстар әзірлеу, энергия және ресурс үнемдеу технологияларын енгізу, қазақстандық қамтуды қамтамасыз ету.
Жылумен қамтамасыз етудің сенімділігі мен сапасын арттыру, энергия тиімділікті арттыру және энергия үнемдеуді дамыту.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ Суарнажоба»АҚ»,
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ

100
Разработка типовых проектов
Разработка типовых проектных решений и типовых проектов.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахский Водоканалпроект", ТОО НИИТЭП " Институт Жилища", АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
084 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
981 385
101
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение разъяснительной информационно-пропагандистской работы с населением.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
086 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
150 000
102
Обоснование инвестиций
Разработка критериев отбора и определение приоритетности реализации инвестиционных проектов, выработка предложений по источникам финансирования проектов модернизации и развития коммунального сектора, внедрение энерго- и ресурсосберегающих технологий, обеспечение казахстанского содержания.
Повышение надежности и качества теплоснабжения, повышение энергоэффективности и развитие энергосбережения.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахский Водоканалпроект", АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

086 «Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру»
772 214
103
Жылумен жабдықтау жүйелерінің орталықтанған техникалық тексеруін жүргізу
Жылумен жабдықтау объектілерін және жылу желілерін 100 Гкал/сағ-қа дейінгі қазандықтарды жаңғырту және реконтрукциялау бойынша жылумен жабдықтау үшін орталықтандырылған техникалық тексеруді өңірлік жобаларды әзірлеу кезінде пайдалану.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ

086 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
772 214
103
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения для использования при разработке региональных проектов по модернизации и реконструкции объектов теплоснабжения до 100 Гкал/час и тепловых сетей.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

086 «Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру»
300 000
104
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында топ-менеджментті оқытудың мемлекеттік тапсырмасы
«Назарбаев Университеті» ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 қаулысына сәйкес «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта буын басшылары үшін «ШОБ топ-менеджментін оқытуды» өткізеді.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
087 «Бизнестің жол картасы-2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру»
315 199

086 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
300 000
104
Обучение топ-менеджмента малому и среднему бизнесу на базе АОО "Назарбаев Университет"
"Обучение топ-менеджмента малому и среднему бизнесу" для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 "Об утверждении Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в рамках четвертого направления Программы "Дорожная карта бизнеса 2020".
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
087 "Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
315 199

105
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
089 «Жұмылдыру дайындығы, жұмылдыру және мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру іс-шараларын іске асырур»
58 014
106
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеу жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді мақсатында, қаржылық бұзушылықтарды анықтау және алдын алу әдістерін жетілдіру бойынша өзекті мәселелерді зерттеу.
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық» РМК ШЖС
007 «Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру»
88 438
107
«Қазақтан Республикасындағы этносаралық қатынастар саласындағы мемлекеттік басқару және жария саясат: басқару технологиясын әзірлеу және қоғамдық келісімді нығайтуға азаматтарды тарту»
Қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты контексіндегі қоғамдық келісімді сақтау саясатын және ұлттық бірлікті нығайту үшін практикалық ғылыми негізделген ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы» РМҚК
001 «Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру»

105
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
089 "Реализация мероприятий мобилизационной подготовки, мобилизации и формирования государственного материального резерва "
58 014
106
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля.
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
РГП на ПХВ "Центр по исследованию финансовых нарушений" Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
88 438
107
"Государственное управление и публичная политика в сфере межэтнических отношений Республики Казахстан: выработка технологий управления и гражданского участия в укреплении общественного согласия"
Выработка практических научно-обоснованных рекомендаций для реализации политики сохранения общественного согласия и укрепления национального единства в контексте нового политического курса.
Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
РГКП "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан"
001 " Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы"